folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends - Ana Konu #2

League Of Legends - Ana Konu #2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

gençler full tank rün dizicem ama neleri alıcam bilemedim bi an ya yardım edin ya la :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

abi bu oyun nedir ne değildir bilmiyorum fakat gerizekalı ev arkadaşım günün 192837129837129879 saati bu oyunu oynuyo . Hakket olay ne

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pasific
    Pasific's avatar
    Erkek

Dün başladım.

Önerisi olan varmı şu heroyu al şu itemleri diz yada başlangıcda işime yarıyacak bilgiler filan.

qwerty123
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

Yeni başladıysan teemo, garen, master yi, warwick ile falan oyna azıcık ezik herolar ama iş yapıyorlar. 

Botlarla oyna ilk başlarda.

Item olarak öneri olmaz. Mobafire'dan bakman lazım temel olarak ne çıkılıyor. Her heronun kendine has özellikleri var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek
    Korzi bunu yazdı

gençler full tank rün dizicem ama neleri alıcam bilemedim bi an ya yardım edin ya la :D

benim tank rünlerim: büyükler gelişmiş saldırı gücü. kırmızılar ve sarılar: gelişmiş zırh. maviler: gelişmiş büyü direnci.

toplamda:

+12 büyü direnci(maviler)

+6.8 saldırı gücü(büyükler)

+17 zırh(kırmızı ve sarı)

büyüklere can da alabilirsin.

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

serioususer / TR

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

gençler west serverına geçtim, daynamadım türk servarda,

west

nick:SevenIncUnbuffed

lvl:12(günlük oynuyorum artıcak)

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

gençler tahribat clanı kurucam gelicek varmı ?? varsa bana yazın özelden ekleyeyim sizi lol den =) bekliyorum hea 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi
    Pasific bunu yazdı

Dün başladım.

Önerisi olan varmı şu heroyu al şu itemleri diz yada başlangıcda işime yarıyacak bilgiler filan.

http://www.mobafire.com/ burdan bakabilirsin buildlere, Türk sunucusundan sıkılan varsa weste geçtim rahat ettim herkese öneriririm :)

hadi sevişelim..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bende dün başladım. Oyun güzel zevkli bir oyun, ama çok fazla ergen bebe var oyunda. Bir maça girdiğimde alttan birbirlerine ana avrat sövdürmeler ,garip tripler görmeyeyim. Ulan adamlar deli gibi ks yapıyor. Karşı da ki hero yu kessin de sen geber mühim değil v.s v.s. Hali ile oyun piç oluyor. 

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 29645 Toplam Mesaj: 297