folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Lefkosada UFO (Yeni Cektim)

Lefkosada UFO (Yeni Cektim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

bende coook onceden gormustum bi kere, 11 12 yasinda falan idim gece havada oyle seninkinin aynisi birden fazla beyaz isik sacan cisimler kafasi guzel bicimde bi saga bi sola isik hizinda hareket ediyorlardi. 

**EbMaRtEu**
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne yazık ki kanıt olabilecek kadar delile sahip olupta bilimsel açıdan çürütülmeyen birtek görüntü bile yok. Ateş böceğidir o yada hakaten yarın savcılığa alırlar :))

9200 feetde alınan ilk nefes...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne yazık ki kanıt olabilecek kadar delile sahip olupta bilimsel açıdan çürütülmeyen birtek görüntü bile yok.

dikkatlice arastirirsan o curutulemeyen goruntulere ulasabilrisin ;) nasil bakacagini bil yeter...

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bilimsel kanıtlara sahip bir tanesinin linkini ver göndermeside benden hem biz hemde tüm bilim dünyası şok olsun kanıtlanırsa sanada söz milyondolarlar kazanıp nasa nın şeref konuğu olacaksın. yok öyle birşey milyar dolarlar harcanıyor bu işler için Carl SAGAN Richar DAWKİNS V.S. bir düzine devasa beyin sahibi insan sayabilirim hayatlarını buna adadılar ve henüz ne yazık ki bir şey yok ama illa inanmak istiyorsan o başka.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:

Bilimsel kanıtlara sahip bir tanesinin linkini ver göndermeside benden hem biz hemde tüm bilim dünyası şok olsun kanıtlanırsa sanada söz milyondolarlar kazanıp nasa nın şeref konuğu olacaksın. yok öyle birşey milyar dolarlar harcanıyor bu işler için Carl SAGAN Richar DAWKİNS V.S. bir düzine devasa beyin sahibi insan sayabilirim hayatlarını buna adadılar ve henüz ne yazık ki bir şey yok ama illa inanmak istiyorsan o başka.

bilimsel açınızı yiyim,

bilimsel açıdan bana var olduğunu kanıtla bakalım ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

neden olmasin ki? Koca Evrende milyonlarca yildiz icerisinde sadece dunyadami hayat var, sadece insan ve hayvan irkimi var? Bunu simdilik kimse bilemez, biz kafamizi su anda kendi sinirlarimiz disina uzatamiyorz, kimse kalkipta insanlardan baska canli yok diyemez bu alemde.

**EbMaRtEu**
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Daha yazdıklarımı okumadığınızı nasılda belli ettiniz hemen :) yok öyle bir şey tabiki olabilir ve bulunmasını çok isterim zaten bu kadar bilim insanı safti sübyanlar yesin diye değil bir şeyler bulma ümidiyle arıyor umalım bulsunlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Hava rüzgarlıysa paraşütlüdür o. Değilse ufo

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek

Ufo goren mahsum lefkosali 
    :D 

the one and only yaramaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:

bir grafikci olarak ve 6 yildir tv sektorunde calisiyorum ve binlerce video kaydini gosden gecirdim. ozellikle bak saglam kanit istiyorsan ozellikle NASA Space shuttle mission larini incele. hepsinde bir vukuat var. nasaya gore de hepsi buz parcaciklari. saan gore de buz parcacigiysa hic ugrasmaya gerek yok hocam aynen devam...

http://www.youtube.com/watch?v=e0jpUPLqLhA

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 5034 Toplam Mesaj: 57