folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Lefkosada UFO (Yeni Cektim)

Lefkosada UFO (Yeni Cektim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Dj_Lethal bunu yazdı:
    -----------------------------

Muqi bunu yazdı:

bir grafikci olarak ve 6 yildir tv sektorunde calisiyorum ve binlerce video kaydini gosden gecirdim. ozellikle bak saglam kanit istiyorsan ozellikle NASA Space shuttle mission larini incele. hepsinde bir vukuat var. nasaya gore de hepsi buz parcaciklari. saan gore de buz parcacigiysa hic ugrasmaya gerek yok hocam aynen devam...

http://www.youtube.com/watch?v=e0jpUPLqLhA

Bu kadar önemliyse meslek resim + birleşik sanatlar mezunuyum ve yıllardır kreatif direktörlük yapıyorum (milyonlarca foto ve video manipülasyon gördüm) ve şunu iyi biliyorum ki benim gözden geçirmem bilimsel hiç bir veri koymaz ortaya sen bunu öğrenmemişsen daha vakit var demektir youtube' a devam.

hocam manyetik kayitlardan bahsediyorum ben. en ufak bir yansimada, objektif yansimalarinda, bilgisayarla oynamalarda manyetik ordamda incelendiginde oynanilan bolge aninda beli oluyor. senin de bu bolumu bitirmen onun uzmani oldugunu gostermiyor ki belli de oluyor...

hocam color balance ve levels kullan vegastan veya direkt after effekten ver effekti ;)

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

lefkoşede son durum az once ekmek almaya gıttım hava acık ufo yok bu gece :D rahat olabılırız :D

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam manyetik kayitlardan bahsediyorum ben. en ufak bir yansimada, objektif yansimalarinda, bilgisayarla oynamalarda manyetik ordamda incelendiginde oynanilan bolge aninda beli oluyor. senin de bu bolumu bitirmen onun uzmani oldugunu gostermiyor ki belli de oluyor...

O kadar kolay değil ilklerden olan 59 daki uzaylı görüntülerini incelemek aylar sürdü keza bir kaç yıl evvel bi benzeride 1,5 ay sonra açıklanabildi demek ki neymiş anında belli olmuyormuş öyle manyetik bölge fln... hangi bölümü bitirdiğim yada ne iş yaptığım daha evvel dediğim gibi bir şeyi göstermez benimki kinayeydi sen neden mesleğinden bahsettin? ha birde tersi kanıtlanıncaya değin demişsin A. pope un önermesi  lakin bu kuramın geçerliliği daha görülmüş değil kaldıki istisna durumların genel kanunları yıkması söz konusu olsa termodinamik yasalarınıda kaldırmak gerekirdi. kaldıralım mı sıkma canını onunda kolayı var bikaç şey yazarsın illa inanan çıkar baştada kendin.

9200 feetde alınan ilk nefes...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Son zamanlarda inanasım geliyordu. ama yanılmışım.  nedenini söyleyim.  bu ufolar neden bizden kaçıyor, bir kere olsun küçük mesaj bırakmıyorlar. kameradan foto dan ibaret.  yılllardır gidip geliyor. dünya ya  belkide milyonlarca ufo gelip gitmişdir.  bu kadar ufonun gelip bir tane bile mesaj verme meleri bana anlamsız geliyor.  ne yazıkki  ufo lar  doğa olayından başka bişey değil gök yüzündeki enerji patlamaları sonucunda metalik ve katı cisim halinde gösterip çok hızlı uçabilmesinden başka bişey değildir.   

www.tekno50.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Olabilirde olmayabilirde :/

Ben bu insanları anlamıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Benim tayyare lan o :)

Geçen perşembe o civarlarda uçuyordum..

Mangal yapıyorduk üstünde onun ışığı olabilir :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
Toplam Hit: 6980 Toplam Mesaj: 57