Legend Of Korra

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

96 kbps internetim ile finali indirmeye başladım 2,5 gün sonra izleyebilecem HD sürümü. Tabi indirmede sorun olmazsa :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

hafiften spoiler alert

iki avatardada anlamadığım birşey var. bu kan bükücüler ortalığın m.na kor . arada çok büyük bir güç farkı oluşuyor. bir avatarın bir kan bükücüye karşı gelmesi gördüğüm kadarıyla şu ana kadar imkansız. bence metal bükücü kan bükücü gibi şeyleri koymamalılardı en başından yada koyuyorlarsa dengeli koymalılardı

garip bir cümle oldu ama sanırım anlatabildim demek istediğimi

spoiler sayılmaz ama sayıladabilir
    kan bkücü lerin karşısında diğer bükücülerin neredeyse hiç şansı yok evet, o yüzden işte bu akdar nadir oluyolar felan felan.. ama avatar ın görevide zaten bu değil mi? dengeyi sağlamak? aang de de bi işe yaramamış gördüğün üzere, geçtiğimiz bölümde aang in kan bükücüyü alt ettiğini izlemiştik.. şu an gördüğün üzere de korra da halletti.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

emreslmn bunu yazdı:

hafiften spoiler alert

iki avatardada anlamadığım birşey var. bu kan bükücüler ortalığın m.na kor . arada çok büyük bir güç farkı oluşuyor. bir avatarın bir kan bükücüye karşı gelmesi gördüğüm kadarıyla şu ana kadar imkansız. bence metal bükücü kan bükücü gibi şeyleri koymamalılardı en başından yada koyuyorlarsa dengeli koymalılardı

garip bir cümle oldu ama sanırım anlatabildim demek istediğimi

spoiler sayılmaz ama sayıladabilir
    kan bkücü lerin karşısında diğer bükücülerin neredeyse hiç şansı yok evet, o yüzden işte bu akdar nadir oluyolar felan felan.. ama avatar ın görevide zaten bu değil mi? dengeyi sağlamak? aang de de bi işe yaramamış gördüğün üzere, geçtiğimiz bölümde aang in kan bükücüyü alt ettiğini izlemiştik.. şu an gördüğün üzere de korra da halletti.

bide eğer kan bükmezse dizi saçma olur. Mesela ben avatar last air bender'ı ilk izledğimde bu su bükücüler nie kan bükmüyo amk demiştim. Ama sonra bükmeye başladılar ve sevindim. Çünkü kanda sudur nihayetinde.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

96 kbpsi internetimle 1.6 gb finali 3.5 günde indirip bu gün misafirlikten gelip izledim finali tek kelime ile yarraaaam gibi olmuş.

Legend of avatar mış.... Neresi legend birader.

11 bölümde bi bok yapamayan kız 20 dk nın son 4-5 dk sında bir anda ruhsal dünya ile iletişime geçti, avatar state e geçti.

Saçmalıkları sayalım;

1-) Noatak kan bükücü fiziksel kan bükücülüğü ile milletin normal bükücülüğünü elinden alabiliyor (Nasıl oluyorsa)

2-) Katara bile bu fiziksel geri alımı geri veremiyor.

3-) Farklı olacağını biliyorduk ama bir animede bu kadar 3D öğeler bulunmaz ki. Bu kadar sıçılmaz arkadaş.

4-) Estetik 0 (Yazıyla:SIFIR) 1. seri avatarda adamlar ateş bükerken hava bükerken bir hareketler yapıyordu o hareketlere aşık oluyordunuz (extraları izlerseniz 1. seri avatar last airbender da bükme hareketlerinin %90 ı dövüş sanatlarından alınma) Arkadaş bunda hiç estetik olmazmı ya. Kız bir anda yumruk atarak hava büküyor. Olabilir mi böyle birşey?

5-) Aang normalde dibe çökmedende basit bir meditasyon ile ruhlar dünyasına geçiş yapabiliyordu. Bu kızın ruhlar dünyasına geçişi o kadar basit oldu ki anlatamam.

6-) Seride çok saçma şeyler var. Last airbenderde neredeyse 15-20 tane yazar varken bu korrada 2 tane yazar var sadece. Konu aşırı derecede mal ve bütünsüz kalmış

7-) çizimler rezalet... Konu pearl harbear (nasıl yazılıyordu?), v for vandetta, gossip girls, ergenlik anıları gibi saçma dizilerin birleşimi olmuş...

Kısacası önceki serinin hatrına izledik. Bir sikime yaramamış bir seri olmuş. Reyting kaygısına yapılmış bir sezon ve 2. sezonda ne kadar saçmalayacaklar merak ediyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bryce
    Bryce's avatar
    Erkek

Amon' a Korra       :P P :D

RESPECT !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

DrKill bunu yazdı:

96 kbpsi internetimle 1.6 gb finali 3.5 günde indirip bu gün misafirlikten gelip izledim finali tek kelime ile yarraaaam gibi olmuş.

Legend of avatar mış.... Neresi legend birader.

11 bölümde bi bok yapamayan kız 20 dk nın son 4-5 dk sında bir anda ruhsal dünya ile iletişime geçti, avatar state e geçti.

Saçmalıkları sayalım;

1-) Noatak kan bükücü fiziksel kan bükücülüğü ile milletin normal bükücülüğünü elinden alabiliyor (Nasıl oluyorsa)

2-) Katara bile bu fiziksel geri alımı geri veremiyor.

3-) Farklı olacağını biliyorduk ama bir animede bu kadar 3D öğeler bulunmaz ki. Bu kadar sıçılmaz arkadaş.

4-) Estetik 0 (Yazıyla:SIFIR) 1. seri avatarda adamlar ateş bükerken hava bükerken bir hareketler yapıyordu o hareketlere aşık oluyordunuz (extraları izlerseniz 1. seri avatar last airbender da bükme hareketlerinin %90 ı dövüş sanatlarından alınma) Arkadaş bunda hiç estetik olmazmı ya. Kız bir anda yumruk atarak hava büküyor. Olabilir mi böyle birşey?

5-) Aang normalde dibe çökmedende basit bir meditasyon ile ruhlar dünyasına geçiş yapabiliyordu. Bu kızın ruhlar dünyasına geçişi o kadar basit oldu ki anlatamam.

6-) Seride çok saçma şeyler var. Last airbenderde neredeyse 15-20 tane yazar varken bu korrada 2 tane yazar var sadece. Konu aşırı derecede mal ve bütünsüz kalmış

7-) çizimler rezalet... Konu pearl harbear (nasıl yazılıyordu?), v for vandetta, gossip girls, ergenlik anıları gibi saçma dizilerin birleşimi olmuş...

Kısacası önceki serinin hatrına izledik. Bir sikime yaramamış bir seri olmuş. Reyting kaygısına yapılmış bir sezon ve 2. sezonda ne kadar saçmalayacaklar merak ediyorum.

0. sorun : kora öyle ang gibi sürekli meditasyon yapmadı su kabilesinden amele gibi çıktı tenzin eğiticekti eğitemedi kaldı öyle son bölümde aşk yoluyla zorluğa düşünce anginde dediği gibi zor durumlarda en hisli düşlerimizle başbaşa kalırız (gibi bişey) ruhuyla bağlantı kurdu gayet uydurmuşlar bence

1. orayı zaten askıda bırakmışlar sanırım 2.sezonda kullanıcaklara yada öyle sır olarak kalıp gidicek

2. izlediğini tam izlememişsin heralde avatardan bahsediyosun orda adamda doğal güç var curse var :D yani kendini yeniyeleyebiliyo artı olarak anginden bunu yaptığını gördük yani gökten inmedi bu koraya, katarada sıradan bi su bükücüydü kendini geliştirdi ve koca karı ilaçları yapan biri artık napsın kataramız

3. herkes avatarı anime zannediyo avatar çizgi dizidir anime değildir

4. bu dediğin değişen çağla yeniden değişti eskiden bi çin japon esintisi vardı şimdi global bi olaya çevirdiler oralara has şeyler pek katmıycaklar heralde 

5. 0. soruda cevapladığım gibi ang hava tapınağında büyüdü bu kız su bükücüydü

6 ve 7 senin yorumun 

ben açıkcası çok beğendim son 2 bölümle tamam avatar oturmuş çekin kesintisiz izlerim dedim kendime :)

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 3427 Toplam Mesaj: 37