LG G4, Samsung S6, Samsung S6 Edge Ve İphone 6

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Bugüne kadar iphone karşıtı idim kimseye tavsiye etmezdim ama iphone 6 plus ile fikrim değişti ama hala fiyatının fahiş olduğu düşüncesindeyim.

Keza samsung da aynı şekilde fiyatlarını haketmiyorlar. Markadan ekmek yiyorlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhoneda paralı Uygulamaları Beleş indirmek için jailbreak gerek yok. Kolay bir yöntemle indiriliyor. 

iPhone plus ve normal arasındaki tek fark batarya ve videolarda titreşim sabitleyici. iPhone 6'da yok bu özellik. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Bir tane örnek verebilirmisin.

Aç app store' u parayla olan herşeyin apk' sını buluyorsun android için.

Hitman Go vardı, ilk çıktığında çok yüksekti fiyatı, android' de çek apksını gitsin. 

Yani android' de ücretliymiş ücretsizmiş iplemiyosun, ios da jb yapması lazım falan. Yeni güncelleme geldi mi bekleyecek falan filan.

Iphone 6' nın S6 Edge' den iyi olduğu tek bir özellik söyleyin, cidden merak ediyorum. Hep Android' ciler şöyle iyi böyle iyi diyor :D

Iphone a dışarıdan uygulama yüklemek için illa jailbreake gerek yok. Daha buradan yanlış söyledin. Ama ben birsürü androidde olmayıp ios ta olan program ve oyun sayabilirim.

torpedo_XL tarafından 13/Ağu/15 14:24 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S6 edge alma hocam yalnız. Ekranı Çok kırılgan bir yere düşse anında gitti. Tamir masrafıda gayet iyi. Kendi servisi 400 liraya değişiyir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek

İphone 6 plus derim. Alamıyorsan İphone 6.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

one plus 2 al hocam , kalan paraylada tatile git

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

one plus 2 al hocam , kalan paraylada tatile git

Vodafone'dan faturaya ek alacağım diyor. 

mkyb tarafından 13/Ağu/15 15:36 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adabusra
    adabusra's avatar
    Dişi

LG4 

adabusra
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archille
    archille's avatar
    Erkek

#kadirozdemir  bende iphone 6diye gitmiştim note 4 aldım hiç pişman değilim.

Bırakın artık kendi haline yeter...edit:Artık kendi halinde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

Yer bulmusken bende samsung s6 yi satayim altin rengi kutuda 0 avrupa girisli telefon 1700 tl dusunuyorum

yok biSi
Toplam Hit: 4698 Toplam Mesaj: 54
iphone6 lg g4 samsung s6 samsung s6 edge