LG G4, Samsung S6, Samsung S6 Edge Ve İphone 6

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Yorumlarını ileten herkese teşekkürler

İphone 6 almaya karar verdim. Ancak vodafone puan diye bir sistem koymuş. Yeni almışsınız hattı iki ay sonra duzenli fatura odeyin puanınız yeter dediler. 

Yarın avea filanda sorcam bu puan saçmalığı yoksa aveadan filan alcam.

Ama iphone olarak larar verdim. Daha sağlam. Ben room filan ugraşmam normal kullanıçıyım. Hızlı çalışma ve sağlam olması onemli. O nedenli Apple'a karar verdim. Şuam puan sorununu halledersem alcam yoksa daha iyi belki iki aya fiyat düser. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

İphone 6 almaya karar verdim. Ancak vodafone puan diye bir sistem koymuş. Yeni almışsınız hattı iki ay sonra duzenli fatura odeyin puanınız yeter dediler. 

Ama iphone olarak larar verdim. Daha sağlam. Ben room filan ugraşmam normal kullanıçıyım. Hızlı çalışma ve sağlam olması onemli. O nedenli Apple'a karar verdim. Şuam puan sorununu halledersem alcam yoksa daha iyi belki iki aya fiyat düser. 

Tüm operatörlerde puan olayı var. Vodafone en kolay telefon veren operatör. Puan olarak kredi puanına bakıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bu telefonlarla napıyonuz cidden merak ediyorum. yapay zeka mı kodlanıyor ütü mü yapıyor? şaka değil gerçekten merak ediyorum.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

iPhone minimum 4 sene gidiyor hocam. Hangi Samsung 4 sene gitmiş. Arkdaşta note 4 var her bokta hata veriyor. Kısacası direk iPhone al. 

S2 im var hala kullanıyorum. Henüz bir problem yaratmış değil. 2011 yılın telefonuydu sanırım. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şaka gibi bir konu şaka gibi bir soru :/ Hiçbirisi... Üzerine para verseler kullanmam. Tabii ki Sony Xperia Z3 Tek geçerim şu anda üzerine telefon yok piyasada...

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

kesinlikle iphone

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    SpectatorX bunu yazdı

iPhone minimum 4 sene gidiyor hocam. Hangi Samsung 4 sene gitmiş. Arkdaşta note 4 var her bokta hata veriyor. Kısacası direk iPhone al. 

S2 im var hala kullanıyorum. Henüz bir problem yaratmış değil. 2011 yılın telefonuydu sanırım. :)

Amoled Ekranın hala yanmaması Büyük olay. ips ekran candır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Tüm operatörlerde puan olayı var. Vodafone en kolay telefon veren operatör. Puan olarak kredi puanına bakıyorlar.

İki üç ay beklemem gerekmiş hocam aynen. Ne umutlarla gitmiştim bayinin önüne. İphone 6'yı aldım, inceledim. Seni en az 3 yıl kullanacağım dedim :D Satıcı buyrun puanınıza bakalım dedi orda kaldım işte ne oluyor hayırdır diye. 3 - 4 ay hiç geciktirmeden öderseniz yeterli olur diyor. O zamana kadar şuan ki telefonum dayanırsa daha iyi olur 7 çıkacağı için fiyat azda olsa düşer belki. Apple gerçi kolay kolay fiyat düşürmez hemende.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    archille bunu yazdı

#kadirozdemir  bende iphone 6diye gitmiştim note 4 aldım hiç pişman değilim.

Vodafone'den mi aldın hocam sende? Kaç puandın alırken.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bugüne kadar sürekli android kullansamda performans olarak iphone önde hocam.

reklamlarında bahsediyor ya "donanıma göre yazılım, yazılıma göre donanım." zaten artık kabul edilmiş görüş şöyle ki iphone aldığında yazılıma ödüyorsun o parayı ve sonuna kadar hak ediyor parasını.

eğer hala 3gs'ler satılıyor ve performans veriyorsa tartişmaya gerek yoktur bence.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4714 Toplam Mesaj: 54
iphone6 lg g4 samsung s6 samsung s6 edge