Lisede İlk Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Olay neden hemen karı kıza bağlanıyor anlamış değilim. Sen kendini kastıkça eline yüzüne bulaştırırsın. Bırak herşey kendiliğinden olsun. Güzel kızın arkasına yanına sağına soluna oturmak mühim değil. Sonra kafayı bozarsın ulan keşke şu zamanda şöle deseydim buna böle yapsaydım falan.

Rahat ol. En azından rahatmış gibi davran. Sosyalleşecem diye gülünç duruma düşme. Her lafa atlama. Öğretmenlere de aldırma yok asarım keserim falan. Ama saygıyı da bırakma.

Bir de lise 1in tadını çıkar. Lisenin en güzel yılı bence. Sonra yavaştan öss belasıyla uğraşacan.

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ilk yakınlaşan kişilerle hemen kanka olma

önce herkesi az çok tanı

kimseye ne uzak dur ne yakın

sonra zamanla gerçek davranışlarını görükçe tanıdıkça esas kankaların ortaya çıkar

kız meselesine gelince bi kısım erkekler sap sap gezer ama muhabbet iyidir bi kısım ise daha çok kızlarla takılır

senin tercihin ama bilmen gereken nasıl başlarsan öyle gideceğidir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek

bak hacım bende Suan 2 ye gectim =)

gecen sene aynı senin gibi düsünüyodum.Herkes oyle düsünüyo acıkcası sınıfta herkes ayrı kmse birbiriyle konusmuyo falan oyle bi ortam.

Gözüne birini kestir.Git selam ver naber falan filan sonra bi kac kisi kendisi gelir muhabbete gelmeyenleri o hacım gel falan.Muhabbeti sen döndür sonra karı kıza kaydır güldür falan :D hem tanısmıs olursun hemde o topluluktaki lider kisi olursun.yani millet sever seni :D

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    AsilKan bunu yazdı:
    -----------------------------

4eye bunu yazdı:

Edit'ini yiyim Ahmet :D Sanki lise hayatın boyunca güzel kızın yanına oturdun :D onuda geç kız yoktu ki  :D Ayrıca memnun değilsen benden kaybol üniversitemden :F

Ahaha bi şarkı var bilin mi ben yandım eller yanmasın diye:F Bizde kız yoktu ondan gittik çağrının yanına oturduk :F Olanlarda ortadaydı sakalı bıyığı senden fazla hatunların :F Senin ünv.? ??? :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek

biz sınıfta bira içmekten disipline gitmiştik:W

sen öyle bi duruma düşme :D

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Yeah bunu yazdı:

mosquit0 bunu yazdı:

kasmana gerek yok hocam.

ama ilk gunden kendıne güzel,akıllı bi kız bul onu lise hayatı boyunca yetiştirip ilerde evlenebilirsin.

çocuğu zehirleme olm, bırak alfabe yapsın :P

lıse haytı boyunca manuel takılmasın dıye can yoldası yol arkadası olur bıde zekı bı hatunsa tadından yenmez (L) 

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

yok zaten olmaz diye tahmin ediyorum kaliteli bi lise ki alkolle aram iyi değildir :)

@ mosquito

hocam valla düzenli bi ilişki olursa çok güzel olur ve dediğin gibi zeki olursa tadından yenmez :)

Koca hestiy aya bedenem ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

hocam  bende hiç kimseyi tanımadığım iki ilde lise  ilk sınıf okudum. 

İlk gittiğinde ya böle birbilerini tanıyon 3 4 .. grup vardır  böle uzaktan gelen kimseyi tanımayanlar dışarıda kalır ilk bir hafta filan.  çok ezik durma ama çokta göze batan biri oalrak durma.. ne ezebilceklerini düşünsünler etrafındakiler ne de gözlerine batıp seni kıl biri oalrak görmesinler..   orta karar biri ol..  arkadaşta sıkıntı yapma her fırsatta birileri ile konuş herkesle konuş unutma ne kadar çok adam tanırsan o kadar iyi bir gün başın sıkışırsa filan diye..  mümkün olduğu kadar herkesle konuş  ama bir konuşup 50 gün susma..  hergün selam ver selam al..  tanışabildiğin kadar kişiyle tanış.  herkesle yakın ol demiyorum ama  ilerleyen zamanlarda doğal olarak milleti daha iyi tanıcaksın ve haliyle yakın olucağın kişiler olcak.  kız konusuna da kasma.. çok havalı takılma çokta pısırık takılma.. kendini hemen satma kızlara ağır ol ama çokta ağır olma kızların sevceğini sanmıyorum orta karar ol hep dediğim gibi :)   geç arka sıraya otur sınıfta eğer grup olan kişiler varsa sen ve bir kaç kişi dışarda kaldıysa önce grupların sohbetlerine ara ara katıl sonra dışarda kalanlarla arkadaş ol onlar hep birbirine destek olur oraya yabancı olanlar :)    sonra zaten bir bakmışsın kendini bir grup içinde bulmuşsun :)  sonra tercihini yaparsın bu grup bana göre bu grup değil falan diye..  her muhabbete dalma pek sevmezler ama arada sohbete bi iki kelime katıl filan..   kimse kimseyi tnaımıyorsa zaten herkesle tnaışman daha kolay olcak.. ama asla kızlara ilk olarak atlama 1 2 erkekle tanış bi kızla tanış  4erkekle tanış 1 kızla tanış.. etraf tarafından yadırganabilir.. 

Unutma ilk izlenim önemlidir ,  ne pısırık ol ne  çok göze batan biri ol.

dışarda çok ses var içerde uzay.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    poison_ivy bunu yazdı:

biz sınıfta bira içmekten disipline gitmiştik:W

sen öyle bi duruma düşme :D

evet bak bide bu var ...  geçen sene bizde bi aksiyon yapacaz ya sabahın köründe gittik vodka falan içtik demlendik sonra ne akla hizmet madem içtin niye okula gidiyon amk demeden daldık sınıfa hoca kıllandı bişey demedi ama, neyse tenefüs zili çaldı bizim gerizekalılardan biri kustu, tamda kustuğu sırada hoca geldi, sınıf leş gibi alkol kokuyo 4 tane ispirto ocağıyız resmen sınıfta :D, neyse gel zaman git zaman savunmasıydı hocalara yalvarmasıydı 5 gün kafa izni verdiler :D sicilede bi güzel işlediler :D

sen sen ol harbi yapma, bak yapma lan sakın çünkü bende yapmam diyodum :D

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    hocam saçlari jolele şekil filan yap ) ilk gün önemlidir.Lisedeki en güzel hatun 1 hafta içinde tavlanır acele et :D
Toplam Hit: 25155 Toplam Mesaj: 155