Lisede İlk Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

gittik okula saat 8.20

annem gelmek istedi geldi ama uzakta durdurdum

sonra kapıda listeden sınıfıma baktım,9a çıkmış.

yaklaşık 20 dk mal gibi oraya buraya baktım,etrafta benim gibi 95'liler belliydi zaten,herkes sap.

sonra müdür yardımcısı aldı eline mikrofonu her sınıfın bahçede yerini ayarladı.istiklal marşı,duyuru derken sınıfa girdik.

sınıfta beklediğimden çok daha çabuk kaynaştık,erkek grubu 6 kişi kurduk,tecrübelerinize göre bu gruptan kesinlikle elemeler yapılacak ,

daha sonra , kitaplar falan masanınj üzerinde olduğu için öğretmenle sohbet ettik , kendisi ingilizceciymiş ve sınıf öğretmenimizmiş aynı zamanda.

tenefüs oldu,6-7 kişi sınıftan 2-3 kişi de başka sınıftan diğerlerinin tanıdıkları olmak üzere 10 kişi arka bölümdeki hala sahamıza gittik baktık falan.

sonra sınıfa çıktık,öğretmen dağılabilirsiniz dedi gerçekten kaldık yani :)

sonra dağıldık,bizim sınıftan dorukhan diye bi çocukla aynı yoldan gidiyoruz,o bakımdan sanırım onun yeri grubumda  banko olacak.

bu kadar,hiç bi öğretmen asarım demedi ki zaten 1 tane girdi o da oldukça güleryüzlü bi öğretmendi.

ama diğer liseliler biz ilk sınıflara çıkarken bayaa bi yuhladılar fln.

Koca hestiy aya bedenem ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yuh annenle liseye ilk günmü gittin :)

babam anaokulunda bir yanımda geldi okadar :) olum varya ne ana kuzususunuz :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

Biz qittik 9

Servise kaydolduk snra sıra olduk tören yapıldı sınıflar okunda cıktık .. Sonra tanıstık snra hoca gitti 30 dk falan kayanstık snra oca kitaplarla geldi dağıttı imzalattı bıraktı herkez servise hucum .! servisdede kaydolduk falan filan.. İşte öle 

Anime - Manga
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

Alper o birşey mi ben üniversteye kaydettirmeye ve ilk güne velisini getiren erkek çocuğu biliyorum :D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

ya anneyle gitmek değil,akşamdan bayaa duygu sömürüsü yaptı :)

her yıl olmazmış,kaç kere liseye başlanırmış falan filan yapınca dayanamadım.

ki dibimde durmadı da :D

Koca hestiy aya bedenem ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

<kd>herkes sen mi a.k :D seni bıraksalar anaokulundan terktin şimdi :D yok yok yani normal liseye velisiyle gelmesi öyle deme arkadaşa.. sen bi istisnasın :D</kd>

// panche

Grup mrup o tür şeyler yapmamaya özen göster , bırak kendiliğinden olusur zaten..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Penche1995 bunu yazdı:

gittik okula saat 8.20

yaklaşık 20 dk mal gibi oraya buraya baktım,etrafta benim gibi 95'liler belliydi zaten,herkes sap.

sonra müdür yardımcısı aldı eline mikrofonu her sınıfın bahçede yerini ayarladı.istiklal marşı,duyuru derken sınıfa girdik.

sınıfta beklediğimden çok daha çabuk kaynaştık,erkek grubu 6 kişi kurduk,tecrübelerinize göre bu gruptan kesinlikle elemeler yapılacak ,

daha sonra , kitaplar falan masanınj üzerinde olduğu için öğretmenle sohbet ettik , kendisi ingilizceciymiş ve sınıf öğretmenimizmiş aynı zamanda.

tenefüs oldu,6-7 kişi sınıftan 2-3 kişi de başka sınıftan diğerlerinin tanıdıkları olmak üzere 10 kişi arka bölümdeki hala sahamıza gittik baktık falan.

sonra dağıldık,bizim sınıftan dorukhan diye bi çocukla aynı yoldan gidiyoruz,o bakımdan sanırım onun yeri grubumda  banko olacak.

bu kadar,hiç bi öğretmen asarım demedi ki zaten 1 tane girdi o da oldukça güleryüzlü bi öğretmendi.

sen yine iyiymişsin ben sabah 7 de gittim okula 10 da dediler sınıfları bölemedik kayıt devam ediyor (anadolu teknik lisesi) 16 sınıfa ayırcaklarmış :D ben de okuldan çıkarken farkettim ki okul her türlü serseri kaşar ve bilimum öğeleri barındırıyor :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

herkes sen mi a.k :D seni bıraksalar anaokulundan terktin şimdi :D yok yok yani normal liseye velisiyle gelmesi öyle deme arkadaşa.. sen bi istisnasın :D

// panche

Grup mrup o tür şeyler yapmamaya özen göster , bırak kendiliğinden olusur zaten..

anaokulundan terk :D ahahahha 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Penche1995 bunu yazdı:

gittik okula saat 8.20

Bende anlatam 94'lü Olup Lise 1'e Geçen Biri Olarak :D

Sabah 8:30 Toplandık 1 Saat Bekledik Okulda Salak Gibi 12'de Gelin Kitaplar Ve Sınıflar Konusu,

Herkes 6-7 Kişilik Grup Olmuş,Ortalık Kendini Ergenliğe Girmiş Sanan Veletlerle Dolu,İlk 2-3 Hafta Kavgalı Olucak Çünkü Lise 1'lerin Ağası Seçilmesi Lazım Kim Güçlü Kimin Arkası Daha Sağlamsa 4 Sene Boyunca Rahat Okur Arkan Yoksa Çatan Varsa,Ne Kadar Müdürede Söylesen 4 Sene Boyunca Seni Her Gördüklerinde Popişinden Şırıngayla Kan Çekerler.Ya En Başta Onların Yanında Olursun Yada Karşılarında Olay Budur Sana Bi Çattıklarında Tırsarsan Bir Daha Bırakmazlar Rahat  Rahat,

Kız Olayına Gelem, Kızlar Güzel Diğer İlköğretim Okullarından Toplu toplu Geliyorlar 4-5 kişilik gruplar halinde 10.-11. sınıfların kızları dehşet Zaten İnsanmısın Sen ? Diyor İnsan Görünce,Ama Yeri Geliyor Yüzü Sivilceli Bir sürü Kız Erkek'de Cıkıyor. Ama Güzeller daha Çok En Baştan Sevgilini Yapıcan Herkes Görücek Yoksa Senide Kızıda Rahat Koymazlar,Cugara'dan Durabildiğin Kadar Uzak Durmaya Çalışıyorum Ben 1 Sene düz Lise Yapıp 2. Sene Antalyada Oturdugum İçin Turizm Meslek Lisesi'ne Aktarıcam Kendimi,

Özet:

En Baştan Sevgilini Ayarla 24 Saatin 23 Saatini Kıza Ayırma Dersler Boşlandımı Lise 1'de Takılırsın.

Arkan yoksa Kimseye Çatma...

NOT:Lise İçin Sıkıntısı Sorusu Olan Varsa Pm Beklerim :)

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bizim sınıftada bi tane atriz serseri vardı gitmiş başka okula

oh kurtulduk ak herkese benden çay :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
Toplam Hit: 25125 Toplam Mesaj: 155