folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Mac Dünyasına Yeni Girdim Bilgisi Olanlara Bir Kaç Sorum Olacak (Program)

Mac Dünyasına Yeni Girdim Bilgisi Olanlara Bir Kaç Sorum Olacak (Program)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar;

diğer ps ebedi hayatına son verince yeni ve düzgün bir şey alayım dedim ve mac pro aldım.

Ancak her şeyde çok fazla karmaşıklık var yavaş yavaş çözüyorum.

benim notepad2 + odebe ürünlerini felan kurmam lazım bunların crack lisi felan oluyormu yoksa parasını verip alacakmıyız

windows dan sonra zor alışacağım sanırım.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bilgim yok hocam ama iostaki warez kullanım sıkıntısını gözönünde bulundurursak istedigin_program_crack_2014.exe dosyasını çalıştırıp run! Deyip de wareze ulaşabileceğini zannetmiyorum up olsun allahyardımcın olsun

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

hacı sen ne yaptın ya mac alınırmı dedik o kadar alma etme yapma mac kullanılmaz..Neyse geçmiş olsun.Çok ararsın windowsu sen daha

swordfish tarafından 17/Şub/14 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun,

facebook, twittera girip mail okumak dışıında bişey yapmayı düşünmüyorsan doğru seçim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

mac te tasarim yapmis biri olarak sunlari soylemeliyim: Adobe urunlerini kullanabilmen icin mac makinanin intel islemciye sahip olmasi gerekiyor. aksi halde adobe calismyor. Premiere pro. Eger intel islemcin varsa torrentlerde mac versionalr mevcut. oradan crackli halde indirebilirsin. cunku ben adobe after effect dahil herseyi kullaniyordum macte. ama dedigim gibi islemcisi intel olmasi sart. yoksa kullanamazsin, macin kendi programi olan final cut pro kullanabilirsin.

Edit: Ha birde takildi mi kendine gelmiyor benden soylemesi, illa kapatip acman gerekecek :D

Dj_DooM3 tarafından 17/Şub/14 14:39 tarihinde düzenlenmiştir

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

warezde sıkıntı var diyenler etrafından duyduklarıyla birşeyler yazıyorlar. yapmayın.

gir kardeşim warez-bb'ye sadece mac için çıkan coda'nın bile cracki var. onu da geçtim, keynote'un cracki var.

kullandığım programlar şunlar,

coda ilk bunu indirmiştim, sublime text 3 sonra bunu tavsiye üzerine indirdim, phpstorm ide olarak bu, photoshop cc, wunderlist diye bişey indirdim to-do list gayet hoş, filezilla, iterm... 

rar olarak unrarx

adobe crackleri pcdeki gibi crackleniyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hayırlı olsun,

facebook, twittera girip mail okumak dışıında bişey yapmayı düşünmüyorsan doğru seçim.

tesüf ederim şeyhim macbooka öyle denirmi :)

sen onları boşver kardeşim gel yanıma :) şimdi macdeki her progrmaın crackı var istersen serverdan bağlantılı çalışan program olsun gene vardır bu işi için bulabileceğin sitelerde var ama ben genelde torrent kullanırım the-pirate-bay en çok kullandığım http://194.71.107.82/

onun dışında burası var http://www.idwaneo.org/appsnew/#.URmZwVpxte4  sağdaki "all apps"  mac yap istediğini ara onun dışında

burdaki elemanlar çok yardımcı olur. http://www.iphoneyardim.net/forum.php   altta "mac OSX" kısmı var orda programlarda var oyunlarda istdiğin herşeyi sorabilrisin ordan..

hayırlı uğurlu olsun milley ne derse desin başın ağrımadan uzun ömürlü bi mac dünyasına girmiş oldun bende yaklaşık 10 senelik pc kullanıcısıydım 1 sene önce geçtim, o gün "geçmediğim her güne lanet olsun bidaha pc kullanırsamda iki olsun" dedimdi. :D

edit: profilinde php, css fln olduğu için ilk sana önerebileceğim program şu indir dene  http://www.idwaneo.org/appsnew/?app=499340368#.UwIFO5ROoh4

EdepsizPenguen tarafından 17/Şub/14 14:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hayırlı olsun,

abi öyle diyosun da geçen birkaç sistem dosyası silmişim hiçbirşey açılmıyordu. 

hiçbir dosyamı kaybetmeden recovery ile 1 saatte çözdüm işi. pc'de ölüm.. çalışırken de saatlerce açık kalıyor en ufak bir ısınma yok. 

neden öyle dedin açıklar mısın lütfen :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok iyi ve doğru bir seçim yapmışsın, her birinin yeri ve kullanım kitlesi ayrı 

her bir şeyin fun boy luğunu yapmasa ölecek hastalığına yakalanmamaya dikkaet etmek lazım

hayırlı olsun, yasal alırsan elbetteki daha iyi olur ama şimdilik idare etmem gerekiyor dersen zamunda dan 

istediğin program ve oyunları indirebilir rahatlıkla kullanabilirsin

9200 feetde alınan ilk nefes...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    LostDream bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hayırlı olsun,

hiçbir dosyamı kaybetmeden recovery ile 1 saatte çözdüm işi. pc'de ölüm.. çalışırken de saatlerce açık kalıyor en ufak bir ısınma yok. 

Tamam işte onun için en iyi çözüm dedim.

Böyle anne babalara, teyzelere dedelere yani sistem dosyasını durup duruken çöpe sürükleyebilecek kişiler için de en iyi çözüm.

Sen asıl neden sistem dosyasını neden sildiğini açıkla =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    LostDream bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hayırlı olsun,

Tamam işte onun için en iyi çözüm dedim.

Böyle anne babalara, teyzelere dedelere yani sistem dosyasını durup duruken çöpe sürükleyebilecek kişiler için de en iyi çözüm.

Sen asıl neden sistem dosyasını neden sildiğini açıkla =)

YOLO

while (1<2)
Toplam Hit: 4085 Toplam Mesaj: 40