folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Mac Dünyasına Yeni Girdim Bilgisi Olanlara Bir Kaç Sorum Olacak (Program)

Mac Dünyasına Yeni Girdim Bilgisi Olanlara Bir Kaç Sorum Olacak (Program)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    LostDream bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Hayırlı olsun,

facebook, twittera girip mail okumak dışıında bişey yapmayı düşünmüyorsan doğru seçim.

abi öyle diyosun da geçen birkaç sistem dosyası silmişim hiçbirşey açılmıyordu. 

hiçbir dosyamı kaybetmeden recovery ile 1 saatte çözdüm işi. pc'de ölüm.. çalışırken de saatlerce açık kalıyor en ufak bir ısınma yok. 

neden öyle dedin açıklar mısın lütfen :)

Tamam işte onun için en iyi çözüm dedim.

Böyle anne babalara, teyzelere dedelere yani sistem dosyasını durup duruken çöpe sürükleyebilecek kişiler için de en iyi çözüm.

Sen asıl neden sistem dosyasını neden sildiğini açıkla =)

Sistem dosyasını çöpe sürüklemeye izin veren zihniyette sorun var şeyh..

Sen araba ile 100 le giderken geri vitese takabiliyormusun

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Bilgim yok hocam ama iostaki warez kullanım sıkıntısını gözönünde bulundurursak istedigin_program_crack_2014.exe dosyasını çalıştırıp run! Deyip de wareze ulaşabileceğini zannetmiyorum up olsun allahyardımcın olsun

abı mac dan bahsetmıs

bıldıgın tum exe uzantılı hıc bır program calısmaz mac da

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben de mac kullanıyorum, ilk aldığımda ön yargılıydım, ama windowsdan çok daha iyi olduğunu fark ettim. performans olarak bile karşılaştıralamaz. mac de ios ve android uygulama ile uğraşıyorum, iki tarafta da hatta ubuntu da da android için kod yazmışlığım var, mac hepsine fark basar. şuan sistemimde bootcamp ile macOS&win 8.0 birlikte. yaklaşık 1-2 aydır bir-iki kere hariç windows u açmadım.

visual studio ile işim olmadığı müddetçe macOS hayli hayli işime yarıyor. ayrıca izzmarit arkadaşın verdiği paralles de gayet güzel, arkadaşım o şekilde kullanıyor ve perfomansından çok memnun. 

unbalanced tarafından 17/Şub/14 15:38 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

hacı sen ne yaptın ya mac alınırmı dedik o kadar alma etme yapma mac kullanılmaz..Neyse geçmiş olsun.Çok ararsın windowsu sen daha

diyen abımızınde masasında bir mac var :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

hacı sen ne yaptın ya mac alınırmı dedik o kadar alma etme yapma mac kullanılmaz..Neyse geçmiş olsun.Çok ararsın windowsu sen daha

diyen abımızınde masasında bir mac var :D

bitane olaydı iyiydi :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huniman
    huniman's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun, çoğu yeni uygulamanın, oyunun mac versiyonu çıkmaya başladı. Torrent bulmak eskisinden çok daha kolay

Adobe progrmalarının çoğu var. crackleride mevcut.

Ayrıca önerebileceğim programlar 'TheUnarchiver' - 'Sublime Text 2' - Maiiler için 'Sparrow' - 'MS Office' bulabilirsin belki torrentte bulamazsan apple 'keynote' - 'pages' - 'number' ya da 'openoffice' - 'diskdiag'

Ayıca 'Wine' uygulaması var. .exe dosyalarınıda açabilirsin böylece araştırabilirsin, baktın olmuyor 'bootcamp' ile ya da 'parallels desktop' ile windows çalıştırabilirsin.

derdini anlatamayan adam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

MAC de çalışan bir çok programın torrentini bulabilirsin. Bunları araştırmadan mac mi aldın ? 

oyunla

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Mac'e kötü diyen arkadaşlar mac candır kendim müzik produksiyonu ile uğraşıyorum windows ta her ay format atıyorum bunaldım artık o kadar programı kurmaktan mac te ise bir kere kur 10 yıl format atma iphoneyardım.net te herşeyi bulabilirsin kardeşim Apple ürünleri üzerine kolay gelsin

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

windwosta kurabilirsin ikisini birden kullanmak istersen

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 4140 Toplam Mesaj: 40