Mac Mi? Windows Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    CoolMan bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

Yıl oldu 2019 hala os tartışılıyor :D Başlığı açan kardeşim nasıl yazılımcı olacan sen, internette 250 milyon tane problemini çözecek konu vardır. Açıp okusana.

Okudum mac ciler  maci savunuyor win ciler windowsu ee hal boyle olunca acayim dedim

maci savunanları bilmem ama windowsu kötüleyenler bence bin liralık laptop alıp sonra 10 bin liralık macbookla kıyaslayan tayfa. önemli olan senin içine hangisi sinecek. gidip ikinci el bi mac alıp biraz takılıp sevmezsen satmayı falan düşünebilirsin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

oyun ıcın wındows
    ıs konfor ve gundelık kullanımlar ıcın mac

yakın zamanda bende sıktır olup mace tasınmayı planlıyorum

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

bence biri 31 biri sekstir. hangisi hangisidir size bırakıyorum. 

Hahahahhha.

31 mi ? Sex mi ? O zaman...

:D

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

bence biri 31 biri sekstir. hangisi hangisidir size bırakıyorum. 

Hahahahhha.

31 mi ? Sex mi ? O zaman...

:D

^^D` Niye Bölücülük yapıyorsunuz?

Bi an yukarıdaki cevabı  @YolBulucu verdi zannettim. 

Konuyla alakalı kısım olarak da, @YolBulucu 'nun önerisi ,akla yakın duruyor. 

-0-

whopper bunu yazdı

Yıl oldu 2019 , hala os tartışılıyor :D Başlığı açan kardeşim nasıl yazılımcı olacan sen, internette 250 milyon tane problemini çözecek konu vardır. Açıp okusana.

Ee adam burada ilgili,bilgili,bilgisini paylaşan,üyeler topluluğu olarak bildiği ve/veya Güncel bilgileri almak için Forum'da başlık açıp Düşük ego'lu insanlara sormak istemiş.

Bence me'akul. 

Ha, hiç uzun süreli Mac kullanmadım, o tür bilgisayarı zorlamadım, bilmiyorum. 

Bir de EkoSistem geçiyor o ilginç. Eko ney la. ses'le alakalı mı. '^^D

RitmFarbRacourci tarafından 13/May/19 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

linux

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

En az 7 yil idare etmesi gerekiyor ve tasinabilir olmasi gerekiyorsa Mac tavsiye ederim. Ben ikisini de kullaniyorum. Mac ten bu anlamda daha cok memnunum. 

- Responsive. Takilma donma yavaslama gibi problemler yasamiyorum. (Sadece MS urunlerinde bazen donuyor)

- Hafif ve heryere tasinabiliyor. 

- Kirlenmiyor, cizilmiyor. Ya da belli etmiyor.

- SW, HW ile ayni sirkette yapiliyor olmasi cok buyuk arti. Birbirine uyumlu bircok kisa yol var. Ve tabiki bu da performansi da artiriyor. 

- Ayni sirketin farkli urunleri de var bende. iphone ve apple tv kullaniyorum. Mirroring, airdrop gibi ozellikler cok zaman kazandiriyor.

Dezavantajlar ise:

-cok pahali.

- CD girisi yok, 2 usb girisi var. ethernet portu yok. klavyede bircok tus eksik.

Ancak; benim isim bilgisayar kullanmayi gerektiriyor ama herseyini kullanmama da gerek kalmiyor. Bana en kolay ve hizli sekilde kisayollari gosterip, herseyi arka planda kendi yapmasi, takilmamasi, bakim, format, guncelleme gerektirmemesi gerekiyor. O yuzden memnunum. Bu acidan, manuel ile otomatik araca benzetiyorum ben ikisini. Kendi vites degistirebiliyorken, neden manuel arac alayimki diyorum. 

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Laf kalabagina gerek yok..

Oyun icin windows isletim sistemli digerleri,

Diger her mevzu icin ise sadece mac

yeterli.

Hayati boyunca scooter binmis adama, debriyajli yuksek devir ceviren motorsiklet veriesen oyle windows klavyesine bakar gibi bakar..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

windows derim. neden dersen hitap edeceğin kesim daha çok windows kullanıcısı olacaktır. windowsta alacağın hataları mac'te almazsın. bu nedenle kullanıcıya kötü yazılım verebilirsin. windows kullanırsan diğer windows kullanıcıları ile aynı hataları alman daha yüksek olur.

mac biraz daha kapalı kutu gibi. yazılımcı için kapalı kutu değil açık kutu lazım. mac daha stabildir daha hızlıdır fakat yazılım işinde windows kullanmak daha mantıklı.

son kullanıcıya mac'te düzgün çalışıyor bu uygulama diyemezsin onlar bunu anlamaz. banane mac'ten diyebilirler.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Normal iş hayatımda windows kullanıyorum.

Yeni Macbook pro sahibi oldum. alışmaya çalışıyorum.

Büyük ihtimal MAC ailesine bende katılacağım. Windows dan daha hızlı tepki veriyor.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Eskiden macbook'lar donanım olarak IBM laptoplar'dan çok daha iyiydi. Şimdi donanımsal olarak o fark kalmadı. 

Ergonomi ve taşınabilirlik olarak multitouch'dan dolayı hala macbook geçerli, mouse taşıma zorunluluğun yok.

İşletim sistemi için windows rulez.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
Toplam Hit: 5792 Toplam Mesaj: 43
windows mac