folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Danışman Kıza Açılmak İstiyorum (Yardım)

Marketteki Danışman Kıza Açılmak İstiyorum (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Benim de vardı öyle hoşlaştığım bir kasiyer. bir içim su ama. mavi-lacivert gözlü, sarışın, bebek yüzlü, of of nasıl bişey. baktıkça içim erirdi.

Markete onu görme bahanesiyle bizim bir kız arkadaş vardı dersaneden, hep alışverişini ordan yapardı, sarışını görmek için hep ona yardıma giderdim. kızla bakışmalarım falan. bi ara kasada bi olay oldu ürünleri geçirirken parayı çıkarırken falan, rezil olur gibi oldum ,tam hatırlamıyorum nolduğunu. kıkırdadı bi. bi bakış attım ciddi, güldüm sonra göz göze geldik, eriyorum ben. neyse, para üstü / fiş muhabbeti falan pek yapılmaz türkiyede. uzatmak için kuruşuma kadar istiyodum. bi gün fiş vermedi yoğundu baya, fiş rica edebilir miyim dedim, ters ters baktı tabi buyrun dedi uzattı, o an KLİK fişte kasiyerin adı soyadı yazar genelde. buldm feysten ekledim. 

kabul etmedi herhalde 1 haftayı buldu . pek girmiyormuş. sonrasında bir kaç defa daha gittim alışverişe bakışmalar falan, en son yazdım feysten selam nasılsın tarzı bir şeyler. biraz konuştuk. tanımadın tabi dedim. "hayır sen o çocuksun hep kızlarla gelen" dedi, 2-3 kız arkadaşımla gidiyordum hep sırayla, yanıma erkek takamazdım onlar da vurulur falan :D

Neyse konuştuk toplam max 5 dk. haftada bir 5 dk yazışıyorduk feysten denk geldikçe. bu sırada mağazada selam nasılsın muhabbetleri falan tabi.

bi ara 10 gün falan gidemedm yanına. bu en çok birlikte gittiğim kız markete girdiğinde önce bunu süzüyormuş kötü kötü, sonra kapıya dönüyomuş arkasından gelen var mı diye. gözleriyle beni soruyor yani adeta. bana anlatılan böyleydi yani :D

bazen kasada değil de mal dizerken falan karşılaşıyordk, kolay gelsin, amma işin varmış be merve falan diye laf atıyorum arada, sorma çok yoruldm vs. diyordu. bi ara düşürdü bişeleri, yardım ettm toplamasına.

neyse bi gün yine gittim o arkadaşla, kasada bu, kağıt mı uzattım telefonumu mu uzattım ne, numaranı yazsana dedim, bi kızardı kekeledi falan sonra topladı kendini, herkesten istiyor musun numarasını böyle dedi, hayır dedim, sadece bu kadar güzel hoşuma giden bir bayan olursa istiyorum, açıkçası bu ilk falan dedim. kilitlendi kız bildiğin. hık mık, tekrar uzattım elimdeki şeyi, bişey diyemedi; eh, sen bilirsin dedim geri çektim bi daha da uğramadım yanına.

( Mutlu son mu bekliyodunuz amk :D )

iyi ki de bişi olmamış,

sonradan feyste farkettim, 

*daha önce gözlerin çok güzel, maviden de öte dediğimde lacivert onlar demişti kıkırdamıştı* 

gözler lensmiş, nasıl bi firmaysa bildiğin gerçek harika bi göz rengiydi yani, amk o firmanın.

saçlar da boyaymış

sonradan eklediği bi kaç lenssiz ve orj saç renkli foto ile soğuttu kendinden.

şimdi halâ beni görse sırıtır kerata :D

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

ilk once samimi arkadas olmayı dene ondan sonra sevgili :) ilk planda teklif ettin zaman reddedilirsin

Çok sakıncalı o, friendzone araf gibi birşey giren çıkamıyor kolay kolay.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

abi aynı durum bende de var. 1,5 yıldır her sabah 7:30ta aynı otobüse binen bir kız var.kız dünya güzeli.rüyalarıma bile girdi kaç defa.daha ismini cismini bilmiyorum.bir ara araç doluyken arkadan bindi ben öndeydim akbilini uzattı tam ben alacakken orospunun biri çıkıp aldı ismini falan göremedim.normalde konuşkan biriyimdir de sabahları uyanınca gözümün altı falan tayyip gibi oluyorum aq.bindiği otobüs durağının oraya gidiyorum bazen görürüm diye ama yok.büyük ihtimal şehitlik metrobüs durağında inip okula gidiyor elinde ingilizce kitaplar görüyorum hatta sabahın köründe kızı etkilemek için telefonla konuşuyormuş gibi yapıp ingilizce şarkı söylediğimi hatırlıyorum biggie smalls söylüyorduk aksanlı aksanlı ingilizce bilmesekte.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Benim de vardı öyle hoşlaştığım bir kasiyer. bir içim su ama. mavi-lacivert gözlü, sarışın, bebek yüzlü, of of nasıl bişey. baktıkça içim erirdi.

Markete onu görme bahanesiyle bizim bir kız arkadaş vardı dersaneden, hep alışverişini ordan yapardı, sarışını görmek için hep ona yardıma giderdim. kızla bakışmalarım falan. bi ara kasada bi olay oldu ürünleri geçirirken parayı çıkarırken falan, rezil olur gibi oldum ,tam hatırlamıyorum nolduğunu. kıkırdadı bi. bi bakış attım ciddi, güldüm sonra göz göze geldik, eriyorum ben. neyse, para üstü / fiş muhabbeti falan pek yapılmaz türkiyede. uzatmak için kuruşuma kadar istiyodum. bi gün fiş vermedi yoğundu baya, fiş rica edebilir miyim dedim, ters ters baktı tabi buyrun dedi uzattı, o an KLİK fişte kasiyerin adı soyadı yazar genelde. buldm feysten ekledim. 

kabul etmedi herhalde 1 haftayı buldu . pek girmiyormuş. sonrasında bir kaç defa daha gittim alışverişe bakışmalar falan, en son yazdım feysten selam nasılsın tarzı bir şeyler. biraz konuştuk. tanımadın tabi dedim. "hayır sen o çocuksun hep kızlarla gelen" dedi, 2-3 kız arkadaşımla gidiyordum hep sırayla, yanıma erkek takamazdım onlar da vurulur falan :D

Neyse konuştuk toplam max 5 dk. haftada bir 5 dk yazışıyorduk feysten denk geldikçe. bu sırada mağazada selam nasılsın muhabbetleri falan tabi.

bi ara 10 gün falan gidemedm yanına. bu en çok birlikte gittiğim kız markete girdiğinde önce bunu süzüyormuş kötü kötü, sonra kapıya dönüyomuş arkasından gelen var mı diye. gözleriyle beni soruyor yani adeta. bana anlatılan böyleydi yani :D

bazen kasada değil de mal dizerken falan karşılaşıyordk, kolay gelsin, amma işin varmış be merve falan diye laf atıyorum arada, sorma çok yoruldm vs. diyordu. bi ara düşürdü bişeleri, yardım ettm toplamasına.

neyse bi gün yine gittim o arkadaşla, kasada bu, kağıt mı uzattım telefonumu mu uzattım ne, numaranı yazsana dedim, bi kızardı kekeledi falan sonra topladı kendini, herkesten istiyor musun numarasını böyle dedi, hayır dedim, sadece bu kadar güzel hoşuma giden bir bayan olursa istiyorum, açıkçası bu ilk falan dedim. kilitlendi kız bildiğin. hık mık, tekrar uzattım elimdeki şeyi, bişey diyemedi; eh, sen bilirsin dedim geri çektim bi daha da uğramadım yanına.

( Mutlu son mu bekliyodunuz amk :D )

iyi ki de bişi olmamış,

sonradan feyste farkettim, 

*daha önce gözlerin çok güzel, maviden de öte dediğimde lacivert onlar demişti kıkırdamıştı* 

gözler lensmiş, nasıl bi firmaysa bildiğin gerçek harika bi göz rengiydi yani, amk o firmanın.

saçlar da boyaymış

sonradan eklediği bi kaç lenssiz ve orj saç renkli foto ile soğuttu kendinden.

şimdi halâ beni görse sırıtır kerata :D

Hacı serüven iyi gitmiş. Aşk var mı ki bir ara bende çok düşündüm var gerçekten ama bilmiyımki la herşeyimi aldı bambaşka biri oldum o evlendikten sonra ama hala ona olan hislerimi bilemiyorum gülüşü telefon nosu bile aklımda.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Açılın ben doktorum, eğer kasiyerse fişin üstüne bakın beyler adı soyadı yazıyor genelde, ordan facebook twitter yürürsün. Ben o şekilde bi kasiyerle bişeyler yaşadım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

çat diye oyle tanısmak istiyorum dersen % 90 sıcarsın.

ilk basta merhaba günaydın iyi akşamlar filan de güleryüzlü ol kıza karsı sonradan havadan sudan muhabbetler et 3-5 sn yilik filan.

yavaş yavaş kıvama gelir sonradan zamanı gelince söylersin bir ara dışarda birşeyler içelimmi diye..

gerisi gelir zaten

+1

:) mutluyum, huzurluyum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

Çoğu zaman danışman kasalarda çok az görüyorum danışmandan kastımda müşteri temsilcisi gibi bir şey bir sorun iade işlemi filan olunca ona gidiliyor ayrıca güzel fikirler geliyor bana kalsa idi dana gibi gidip ölüyorun senin için diyecektim... :)

Linux
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

benim de vardı bi ara böyle bişey. pizzacıda çalışıyordu. tam gidip konuşacağım gün işi bıraktı amk. :DD:DD:d bir gün önce gitsem kız orda biz gittik işi bıraktığı günü bekledik :D kısmet işte.

kimse yokken kısa süreli bi konuşma ile derdini anlat. kendini fazla bağlamadan git tabi ne olur nolmaz. arkadaşlıkla falan hiç uğraşma, zaman kaybı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Bence onune kagit falan koyup numara istemek geri tepebilir, bazi arkadaslar cikis saatini bekle demis, bana da en mantiklisi o geldi.

Bortubocek sever
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

ben parayı verirken kağıdıda vermiştim numaram yazılıydı, olumlu sonuç almıştım ama tabi kimin ne tepki vereceği belli olmaz rus ruleti biraz.

Toplam Hit: 13165 Toplam Mesaj: 121