folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Danışman Kıza Açılmak İstiyorum (Yardım)

Marketteki Danışman Kıza Açılmak İstiyorum (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

evimize yakın bir market var haftada üç dört kere görüyorum kızı kıza açılmak istiyorum seni beğeniyorum hoşlanıyorum diye. kız ile sadece bakışıyoruz ben onu görünce öküzün trene baktığı gibi bakıyorum ama oda bana bakınca bakışını kaçırıyor gibi onun haricinde ne ondan bir işaret vae nede benden bi akıl verin dostlar nasıl tanışırım bu kızla ?

Linux
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sizinle tanışmak istiyorum.Eğer sizde tanışmak istiyorsanız tel numaram : 0555 555 55 55 

yazılı bir kağıtı eline tutuştur.Zira marketler sürekli kamera ile izleniyor.

mkyb tarafından 21/Şub/14 19:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Çıkış saatinde yakala konuş..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

kızın eline numara yazıp verme abes bir durum gibi, çıkışı çok ters servisle gidiyor hangi günler gececi hangi günler gündüzcü onuda bilmiyorum :(

Linux
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    Abdullah_CAN bunu yazdı

kızın eline numara yazıp verme abes bir durum gibi, çıkışı çok ters servisle gidiyor hangi günler gececi hangi günler gündüzcü onuda bilmiyorum :(

Sevene engel yoktur abi..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

çat diye oyle tanısmak istiyorum dersen % 90 sıcarsın.

ilk basta merhaba günaydın iyi akşamlar filan de güleryüzlü ol kıza karsı sonradan havadan sudan muhabbetler et 3-5 sn yilik filan.

yavaş yavaş kıvama gelir sonradan zamanı gelince söylersin bir ara dışarda birşeyler içelimmi diye..

gerisi gelir zaten

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

onun çalıştıgı zamanlar  git kolay gelsın merhaba hay alllah  sunuda unutmusum  bunuda alayım bundan var mı  fılan dıye dye samımı ol  ısmı  fısde yazıyorsa  gıt faceden ekle sonra faceden ver ayarı face yoksa  zor :D git bı kış çayı al zaten onu begenmıcen ben bunu iade etmek istiyorum nasıl yaparız gibi sorunlar cıkar sonra dısarda yakala iade almadınız  zor zar ıctım cayı  hehe gibi yüzsüzlük yap kızda karşılıklı laflasırsan bi yerden sonra  çak voleyi hadi aslanım :)

....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=eQbwAZWS-1I

http://www.youtube.com/watch?v=5Wsh3l3sNzk

noname tarafından 21/Şub/14 19:16 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Çıkış saatinde yakala konuş..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ilk once samimi arkadas olmayı dene ondan sonra sevgili :) ilk planda teklif ettin zaman reddedilirsin

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Danışman derken o nasıl oluyor anlamadım, daha açık hale getir şunuda yazayım senaryoyu ona göre :D

Toplam Hit: 13106 Toplam Mesaj: 121