folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Marketteki Danışman Kıza Açılmak İstiyorum (Yardım)

Marketteki Danışman Kıza Açılmak İstiyorum (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Git markette işe gir. İhtiyacın yoksa bile gir. Zaman içinde bir muhabbetin oluşur en azından :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Hardening_Temp bunu yazdı

Amına koduğumun hayatında birkez de kızın biri gelip erkeğe aşkını ilan etsin lan.

(Pardon baltalamak istememde; köleleştiriliyormuyuz nedir.Madem kadınlarla hukuksal anlamda eşitiz, duygusal aktivite anlamında da eşit olmalıyız ya da oldurmalıyız bence. 

hacı o dediğin haftada 3 gün başıma geliyor

bizim burada 4 lise yan yana resmen kızlar erkekleri tavlıyor atık.

yanına birtane sığır al ona bile teklif eden ergen olur mk.

ama hepsi kaşarlık için var.

adam gibi evlenilecek durust huzur dolu insan bulmak zor.

ama kaşarları da anlıyorum çakmada olsa idare ediyoruuz sağlam birini bulana kadar :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

çat diye oyle tanısmak istiyorum dersen % 90 sıcarsın.

ilk basta merhaba günaydın iyi akşamlar filan de güleryüzlü ol kıza karsı sonradan havadan sudan muhabbetler et 3-5 sn yilik filan.

yavaş yavaş kıvama gelir sonradan zamanı gelince söylersin bir ara dışarda birşeyler içelimmi diye..

gerisi gelir zaten

kesinlikle katılmıyorum, çok kafaya taktıysan git de ki ;

"böyle bişeyi daha önce yapmadım, nasıl yapacağımı da bilmiyorum. Senle tanışmak istiyorum."

Ama cevabı bekleme, büyük ihtimal hayır olacaktır ama sen bunu yap. Cevap olumsuz olur, ama kovalamaya devam edersen sonucun olumlu olacaktır. %80 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Beni lütfen yanlış anlama ama hiç tanımadığınız ya da diyalog kurmadığınız birisini sevemezsiniz, beğenebilirsiniz ona lafım yoktur. Sırf beğendiğiniz için siz birisinin karşısına çıktığınızda size evet derse ne kadar güvenilir olabilir o zaman? Böbrek avcılarının çalışma modeli gibi gel sana yemek yedircem, barınak vericem diye milleti kaçırmıyorlar mı? Sonuçta aynı matık birbirinizi tanımıyorsunuz ya işte galiba böbrek avcıları örneği saçma oldu :D Demek istediğim öncelik arkadaşlık üzerine olmalı ama kız işinden çok canı yanmış ve hala yanan birisiyim, bu işler kısmet ve şans işi kardeşim. Yolun açık olsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

abi+seviyorsan+git+konus+bence.jpg%20%28493×443%29

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Bir an önce çözüme gitmek istiyor ki düşüncesi bence şudur ( hadi benden önce birisi teklif ederse )  haklı olarak  direk gidip duygularını ifade etmen gerekiyor.

Daha önce böyle bir duyguya kapılmamıstım fakat sanırım sizden hoşlanıyorum.

Nereden başlayacağımı bilmiyorum , kusura bakmayın benimle çıkarmısınız diye bilirsin mesala..

Yanlız cümlelerde seçiciliğe dikkat et...

Mesala

Sen ( Nereden başlayacağımı bilmiyorum ) dersin.

O ( İstersen hiç başlama ) Diyebilir...

Kolay gelsin.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=vYbqLEwdXv8

Şunu bi deneseydin

HolyOne tarafından 22/Şub/14 11:31 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

konunun çıktısını al git kıza ver sonunada telini yaz (YENGE HANIM MERHABA BİZ AKIL VERİYOZ İŞTE EHE)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı

Bu konuda bir bayanin yorumunu almak iyi birseydir.Yazilanlari uygulamaya bak sonra gelistir kendini.

Kadınlar ıcın asla baska bı kadından tavsıye alma

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=W4Go_HM1Mcc

Dünyayı iyiler kurtaracak.
Toplam Hit: 13168 Toplam Mesaj: 121