folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Masabaşı İş Yapan Birine Tavsiyeler

Masabaşı İş Yapan Birine Tavsiyeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThundeR
    ThundeR's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

enerjik hissetmek istiyorsan :D yapacagın belli :D saka biyana kendi başına düzenli spor yapabilmek cok irade istiyor

salona felan yazılma sansın varsa bence degerlendir. Yüzmede iyidirde  ben salon tavsiye ederim 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

La yeminle kilo alıp verenlere imreniyorum g*tümü yırtsam kilo alamıyorum askerlik hariç 2009 dan beri masa başı çalışıyorum hep 64 65 arası gidip geliyorum hedefim 70 ama ne yapsam kilo alamıyorum 

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam porsiyonları küçült. yağlı yemekleri mümkün olduğunca tercih etme. İmkan varsa havuzu olan bir spor salonuna yazıl. olay tamam. 3 ay da incelir, 6 ay sonra tam formunda olursun.

Ben bunların hepsini yaptım. Şuan spor salonuna kaydoldum. Onun da etkisini arkadaşlarımda gördüm. şimdi kendi üstümde deneyeceğim.

Haa diyet miyet yapma. sadece porsiyon küçülterek ve yağlı yemekleri azaltarak bile kilo verirsin.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

efsane yazı olmuş :))))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Hocam porsiyonları küçült. yağlı yemekleri mümkün olduğunca tercih etme. İmkan varsa havuzu olan bir spor salonuna yazıl. olay tamam. 3 ay da incelir, 6 ay sonra tam formunda olursun.

Ben bunların hepsini yaptım. Şuan spor salonuna kaydoldum. Onun da etkisini arkadaşlarımda gördüm. şimdi kendi üstümde deneyeceğim.

Haa diyet miyet yapma. sadece porsiyon küçülterek ve yağlı yemekleri azaltarak bile kilo verirsin.

yıllar önce porsiyon küçültme+ yağsız yeme+şekeri azaltma+ekmeği tamamen kesme ve  su içerek 20 kilo vermiştim 8 ayda. gayet sağlıklıydım.

askeden geldim yine dombak olma yolunda abanıorum.

sanırım dediklerinizi yapıp boğazıma hükmedicem.

-------

Yazan diğer arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

Gelişmeleri yazarım burdan inş :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

kilo vermek istiyorsan yemiceksin bu böyledir yok su içsem yarıyor yok az yiyorum vs vs hikaye. Çevremde görüyorum kilo vermek isteyenleri oturdumu 1 ekmek yiyor sonra diyor ben kilo veremiyorum gizli saklı yemeler vs yani yemezsen almazsın bu böyledir :)

valla hocam ekmek mahvediyor beni azaltıyorum ama bi kaç gün geçince  geri eskiye dönüyo fark etmeden :)))

şimdi tamamen kesiyorum hamur işini hadi bakalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Şekeri sıfırlıyorsun, tuzu azaltıyorsun, karbonhidratı sebze ve meyveden alıyorsun ekmek olayı bitiyor. şimdi bunları yaptın sanma ki süper olacan yok hareketsizlik hımıl vücut yapar part2:

sabah 1 saat erken kalkıyorsun, 100 kere çök kalk yapıyorsun 100 şınav 100 mekik 100 kere tavana sıçra yapıyorsun yetiyor mu hayır, şimdi vibrasyon yapman lazım. şınav pozisyonunda şınav çekmeden durabildiğin kadar duruyorsun.

duşunu alıp işe gidiyorsun döndün eve akşam yemeğini yedin fırsatın varsa basket futbol attır yok mu o halde sondan başlıyorsun önce bir güzel kültür fizik sonra vibrasyon yine şınav pozisyonunda bekliyorsun. buna kolları da dahil edeceksin 2 adet 10 lt lik kulplu damacanayı kolları yanlara açıp tutabildiğin kadar tut, bunu ileri doğru da yap  mideni sırtını götünü kollarını gerecektir direnci ne kadar artırırsan vücut o denli sıkılaşır ve gün içi yumuşaması son bulur. göbek için illa ki olmazsa olmaz mekik ve türevleridir. karın kası roketi diye bir alet var onu deneyebilirsin.

ses problemi yoksa eve koşu bandı alır sabah akşam 40 dk koşarsın hiç bir şey kalmaz ama bu genelde yapılamıyor koşu bantları hayvani ses çıkarıyor. kum torbası da aynı şekilde durmadan 30 dk tekme yumruk çalış bak ne oluyorsun hiç bir şey kalmıyor.

hacım o spor olayına tamam diyeyim tamam da. 100 şinav ben askerde çekemiyodum :D yarım şinav dersen 50 abanırım. tam şinav hayatta o sayıyı yapamam. 

mekik te 50 max çekebildim askerde. onu çoğaltırım az az zorlayarak.

100 kere tavana sıçra olayını hiç denemedim onu da denerım.

Koşu bandı olayına gelirsek. evde hem yer yok hem de ses çok geçiyor. o iş sıkıntılı :/

Teşekkür ederim. çok sağ ol.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

sonradan bırakacağın bir sert diyet yapma :) Sonra fazlasıyla geri alırsın nasılsa.

- Sabahları adam gibi kahvaltı yap, nutella hede hödö gibi şeylerden uzak dur, yumurtanı peynirini domatesini ye çık.
    - masabaşu çalışanların yaptığı en en en büyük yanlış sıkıntıdan abur cubur :) Onu direk kes. Öğlene kadar bir şey yeme ölmezsin zaten 2-3 saat :)
    - Öğlenleri at gibi yemek yeme, ben başta 2-3 çeşit denedim baktım ağır geliyor çorba salataya çevirdim. Çorba içip doyar hale geldim amk :) 
    - Öğleden sonra yine abur cubur yeme muz vs bir şeyler al yanına ehr gün akşamüstüne doğru onları göm. 3-4 gibi.
    - İşten çıktın eve gittin, yumulma yemeğe.. İnsan gibi çorbanı iç, başka yemek varsa az ye bi zahmet. Üstüne salata oh mis..
    - akşam yatana kadar gene tıkınma, meyve ye yiyeceksen.. yat uyu.. 
    -bi zahmet çikolata ve türevlerine de güle güle de :)

6 ayda 15 verirsin bu şekilde. Diğer türlü sert diyet yapıp ayda 3-4 ten fazla kilo verip hem sağlıksız bişi yapmış olursun hemde bırakınca aynen geri alırsın :)
    geçen senelerde bi zayıflayayım dediydim , baya bi kilo vermiştim sonra iş değişikliğinden sonra otur otur derken 3 haneli rakamlara gelince dedim bu böle olmayacak, kafama göre böyle takıldım 84 e kadar düştüm. Tavsiye olunur :)
    dip not : ben salatayı ve meyveyi çok sevdiğimden, gün içinde de hayvan gibi meyve yediğimden sürekli tok oluyorum zaten :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

sonradan bırakacağın bir sert diyet yapma :) Sonra fazlasıyla geri alırsın nasılsa.

- Sabahları adam gibi kahvaltı yap, nutella hede hödö gibi şeylerden uzak dur, yumurtanı peynirini domatesini ye çık.
    - masabaşu çalışanların yaptığı en en en büyük yanlış sıkıntıdan abur cubur :) Onu direk kes. Öğlene kadar bir şey yeme ölmezsin zaten 2-3 saat :)
    - Öğlenleri at gibi yemek yeme, ben başta 2-3 çeşit denedim baktım ağır geliyor çorba salataya çevirdim. Çorba içip doyar hale geldim amk :) 
    - Öğleden sonra yine abur cubur yeme muz vs bir şeyler al yanına ehr gün akşamüstüne doğru onları göm. 3-4 gibi.
    - İşten çıktın eve gittin, yumulma yemeğe.. İnsan gibi çorbanı iç, başka yemek varsa az ye bi zahmet. Üstüne salata oh mis..
    - akşam yatana kadar gene tıkınma, meyve ye yiyeceksen.. yat uyu.. 
    -bi zahmet çikolata ve türevlerine de güle güle de :)

6 ayda 15 verirsin bu şekilde. Diğer türlü sert diyet yapıp ayda 3-4 ten fazla kilo verip hem sağlıksız bişi yapmış olursun hemde bırakınca aynen geri alırsın :)
    geçen senelerde bi zayıflayayım dediydim , baya bi kilo vermiştim sonra iş değişikliğinden sonra otur otur derken 3 haneli rakamlara gelince dedim bu böle olmayacak, kafama göre böyle takıldım 84 e kadar düştüm. Tavsiye olunur :)
    dip not : ben salatayı ve meyveyi çok sevdiğimden, gün içinde de hayvan gibi meyve yediğimden sürekli tok oluyorum zaten :)

84 mü oldun sen :)  maşallah maşallah. En son gördüğümde baya kilon vardı :) 

Müridin dediği yulaflı sütlü karışımı tavsiye etmez misin sen abü? Kahvaltıda ondan gömsem?  Ya da öğlen 

Toplam Hit: 4301 Toplam Mesaj: 40
göbek 40sabaherkenkalk üşengeçadam g*t neolacaksaartık