Masaüstü Mü Laptop Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://www.pcdepo.com/asp/product/65268/TOSHIBA-QOSMIO-F60-11C-i7-620-4GB-500GB-16-W7P-KIRMIZI

bu nasıl

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Laptop kullanmaya değmez hocam söyleyeyim sana. Derdi tasası bitmez, verdiğin paraya değmez 2500 tl ne demek.. Al masaüstünü krallar gibi kullan.

*Aynı kararsızlıkta 1 sene önce ben de kaldım hocam. Çok düşündüm, sana tavsiyem şudur ki eğer 2500 tlyi gözden çıkardıysan 2000 tl masaüstü al, 500 tl netbook al.

Şimdi iki ihtimali de ele alalım 2500 tlye notebook almış olsan, en kral notebook olsa da oyun oynayamayacaksın. 1 saat oynasan sıkılacaksın, düşük grafiklerde oynayacaksın, bok gibi ısınıcak rahatsız olacaksın, laptopun ağırlığını hissetmeye başlayacaksın.. Şarj desen 1buçuk saat gider mi bilinmez.

*2. ihtimal ise, 2000 tlye 4 çekirdek hd5870 ekran kartlı bir masaüstü alırsın ki bu da piyasadaki tüm oyunları veri high da oynamanı sağlar. Krallar gibi oturduğun yerde canavara sahip olursun..

*Kalan 500 tlye netbook alırsın ki bu da elinin altın yalnızca 1 Kg demektir.. 5 saat şarj demektir. İstediğin yere cebinde taşı demektir.

İyi düşün hocam aynı durumda ben de kaldım.

Şu an istanbuldaki evimde canavar gibi masaüstü var, ben şu an ankaradayım arkadaşın evinden netbooktan yazıyorum, yattığım yerden bir oraya bir buraya dönüyorum, aleti hissetmiyorum bile..

iyi düşün.. sevgilerler..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam yaklaşık 3 senedir laptop kullanıyorum. 2 milyara yakın para saydım zamanında.. Ama ısınma büyük problem, ayrıca taşıması da bi dert..

Sürekli oyun oynayan birisi değilsen, hele her gittiğin yerde oyun oynamak gibi bir takıntın yoksa, 2-2.5 milyar verip iyi bi laptop alacağına..

1.5 milyar ver ondan daha iyi bi kasa topla 500 liraya da netbook al bi tane... Şahsen bu sene ben öyle yapmayı planlıyorum, laptop'u taşımaktan gına geldi :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Bilinmeyen bunu yazdı:
    -----------------------------

Laptop kullanmaya değmez hocam söyleyeyim sana. Derdi tasası bitmez, verdiğin paraya değmez 2500 tl ne demek.. Al masaüstünü krallar gibi kullan.

*Aynı kararsızlıkta 1 sene önce ben de kaldım hocam. Çok düşündüm, sana tavsiyem şudur ki eğer 2500 tlyi gözden çıkardıysan 2000 tl masaüstü al, 500 tl netbook al.

Şimdi iki ihtimali de ele alalım 2500 tlye notebook almış olsan, en kral notebook olsa da oyun oynayamayacaksın. 1 saat oynasan sıkılacaksın, düşük grafiklerde oynayacaksın, bok gibi ısınıcak rahatsız olacaksın, laptopun ağırlığını hissetmeye başlayacaksın.. Şarj desen 1buçuk saat gider mi bilinmez.

*2. ihtimal ise, 2000 tlye 4 çekirdek hd5870 ekran kartlı bir masaüstü alırsın ki bu da piyasadaki tüm oyunları veri high da oynamanı sağlar. Krallar gibi oturduğun yerde canavara sahip olursun..

*Kalan 500 tlye netbook alırsın ki bu da elinin altın yalnızca 1 Kg demektir.. 5 saat şarj demektir. İstediğin yere cebinde taşı demektir.

İyi düşün hocam aynı durumda ben de kaldım.

Şu an istanbuldaki evimde canavar gibi masaüstü var, ben şu an ankaradayım arkadaşın evinden netbooktan yazıyorum, yattığım yherden bir oraya bir buraya dönüyorum, aleti hissetmiyorum bile..

iyi düşün.. sevgilerler..

Hocam ben mesajı yazarken senin mesajın yoktu ortada.. Haksızlık bu :D Ben vermeliydim bu tavsiyeyi :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Asusun oyun için yapılmıs özel laptopları var onlardan al masaüstüne ihtiyacın kalmaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

MikRoBiT bunu yazdı:

Oyun oynamıyacaksan laptop al derim ben. İstersen yatağında takıl istersen masanda. Gayet kullanışlı. Rahat edersin. Marka istersen paran varsa casper iyi gibi duruyor.

yatağınızda kullanmaya devam edin ki biz notebook onarıcılaırna ekmek çıksın.. :))

Yatakta nabıcaz laptopa hoca :D

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

saçma hayatımı dinlemek için 1'den..dinlemeyip varılan sonucu görmek için 2'den başlayın.

1) masaustum var..bazen 10 saat oturuyorum kalkmadan..bazen 14 saat (call of duty online oynadıım zman) kısaca bel fıtığı skalyoz yada skolyoz muydu..hepsine davetiye çıkartıyorum.. sakıncalı ama yapcak birşey yok. ve üniversite öğrencisiyim..bölümümün yoruma dayalı bir sözel bölüm olması işimi kolaylaştırdığı için hiç ders çalşmıorm..kısaca üni de laptop bana hiç lazım olmadı ki arkdaşlarım dada getiren görmedim.oyun oynucaksan masaustu al.internete cep telefnylada girersin dışarda.ben neden hayatımı yazdım onu anlmadım..içimi birilerine dökmem gerekiomş :)

2) 2500 verene kadar  1500 ü ver kalan 1000 e de bi Iphne al ;)

yorgun senarist .]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Oyun Oynayabilmek için masaustu.

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Eğer oyuncuysan tabiki masaüstü, ama yok ben keyifciyim, çetciyim, şucuyum, bucuyum diyorsan her türlü zımbırtı için tabiki laptop.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Dostum ileri düzey grafik programlarını kullanacaksan mac almanı tavsiye ederim.Ama 2500 e bulamassın ben 3.500 e sony vaio son sistem bi laptop aldım.Ama çok fazla grafik programıyla uğraşıyorum.Keşke bi 500 tl daha koyup mac serisi bir sağlam laptop alsaydım diyorum.

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 4199 Toplam Mesaj: 30