Masaüstü Mü Laptop Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

2 sinin de farklı avantajları var

yeri geliyor keşke lapotum olsa diyorum yeri geliyor iyikide masaüstüm var diyorum

hangisini seçersen seç her zaman diğerini arzulayacaksın:))

ayrıca masaüstü dikkat et  ben üni için şehirdışına Pc yi götürürken babam taşıyodu pc yi bavulun sapı kırıldı 2 kat yuvarlandı merdivenlerden pc haşat oldu:) (Psu ve Hdd göçtü gerisi sağlam)(laptop olsa kimbilir ne olurdu)

sakın babana güvenme:) hele ki tamam tamam sıkı tutuyorum dediğinde :)) kendi pc ni kendin taşı:)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:
    -----------------------------

yeri geliyor keşke lapotum olsa diyorum yeri geliyor iyikide masaüstüm var diyorum

ayrıca masaüstü dikkat et  ben üni için şehirdışına Pc yi götürürken babam taşıyodu pc yi bavulun sapı kırıldı 2 kat yuvarlandı merdivenlerden pc haşat oldu:) (Psu ve Hdd göçtü gerisi sağlam)(laptop olsa kimbilir ne olurdu)

sakın babana güvenme:) hele ki tamam tamam sıkı tutuyorum dediğinde :)) kendi pc ni kendin taşı:)

işte bu arzunun oluşmaması için masaüstü + netbook..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:

::D:D:D:D:D  Haklısın

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Sırf belli bi süre sonra oluşan ses sorunu yüzünden laptop aldım. Elbette sessiz çok kaliteli ps ler var ancak onlarında fiyatları çok uçuk. 

Dolayısıyla laptop derim başkada birşey demem :)

Solak Cerrah
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

hemşerim 2 milyar bayıl al kral bir laptop hp falan  yatakta keyfini sür bence budur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

tabiiki laptop üniversitede kalcan evinde arkadaşının evinde toplansanız bi oyun çevirsen age of felan masaüstünü taşıyamaszın ama laptop gider tatile gitcen nabcan laptop

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Şimdi en basta masaüstümü bir süre sonrada bir tane netbook almayı düşünüyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

Şimdi en basta masaüstümü bir süre sonrada bir tane netbook almayı düşünüyorum

en doğru seçim hocam. bu seçimi yaptım mutluyum..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Bilinmeyen bunu yazdı:

Laptop kullanmaya değmez hocam söyleyeyim sana. Derdi tasası bitmez, verdiğin paraya değmez 2500 tl ne demek.. Al masaüstünü krallar gibi kullan.

*Aynı kararsızlıkta 1 sene önce ben de kaldım hocam. Çok düşündüm, sana tavsiyem şudur ki eğer 2500 tlyi gözden çıkardıysan 2000 tl masaüstü al, 500 tl netbook al.

Şimdi iki ihtimali de ele alalım 2500 tlye notebook almış olsan, en kral notebook olsa da oyun oynayamayacaksın. 1 saat oynasan sıkılacaksın, düşük grafiklerde oynayacaksın, bok gibi ısınıcak rahatsız olacaksın, laptopun ağırlığını hissetmeye başlayacaksın.. Şarj desen 1buçuk saat gider mi bilinmez.

*2. ihtimal ise, 2000 tlye 4 çekirdek hd5870 ekran kartlı bir masaüstü alırsın ki bu da piyasadaki tüm oyunları veri high da oynamanı sağlar. Krallar gibi oturduğun yerde canavara sahip olursun..

*Kalan 500 tlye netbook alırsın ki bu da elinin altın yalnızca 1 Kg demektir.. 5 saat şarj demektir. İstediğin yere cebinde taşı demektir.

İyi düşün hocam aynı durumda ben de kaldım.

Şu an istanbuldaki evimde canavar gibi masaüstü var, ben şu an ankaradayım arkadaşın evinden netbooktan yazıyorum, yattığım yerden bir oraya bir buraya dönüyorum, aleti hissetmiyorum bile..

iyi düşün.. sevgilerler..

Aynen , bunun dısında ne yaparsan yap zarardasın. Kabullen yani.

Toplam Hit: 4200 Toplam Mesaj: 30