folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    doooru dion polecat bizim tayyip açar incirlik üssünü amerikalılara :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    canlı bomba olurum laannn.. o.çocuklarııı!! zaten bi kaç gündür moralim bozuk.. sebep olur buna..

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Polecat öncelikle sendeki arap hayranlığına kakim hoca diyorum.
    Unutma türk askeri mekkeyi koruken vuran araplardı.Amerika ırağa girerken camileri vururken alkış tutan araplardı,bizi o islam ülkesi dediğin köpeklerle bir tutma,yapıcaksan da avatarı değiştir.Çok meraklıysan da git savun o zaman mekkeyi kimse tutmuyo seni.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sLy
    sLy's avatar
    Erkek
    bunları g. den işetecenn:@

Y@T@K BULDUN Y@T Y€m€K BULDUN Y€ K@vG@ BULDUN K@Ç KIZ BULDUN (YORUMSUZ)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

forumda yaş ortalaması 22-24 bildiğiniz gibi. bu yaşlarda insanlar hassas olur. vatanını herkezden çok sevdiğini düşünür ağzına geleni söyler. yapar ve ya yapamaz bunu tartışamayız bir şey yapmak için devletin üst kademelerinde olmak gerekir ki söylediği şeyleri yapabilsin.

her ne kdar deli dolu olsakta bizim bu yazdıklarımıza (yaparsa görür filan tarzı yazılar) devlete olan güvenimizden yazılır. devlete güvenerek işte o zmn analarını sikeriz tarzı yazılar yazılabilir. bunlar sizleri bu kadar rahatsız etmemeli. ettirmemeniz gerekir. (devletle alakalı bişe yazmayın ifrit oluyorum)

herkes sizin gibi düşünümez. herkesin bir babası, dedesi, amcası, dayısı var bu kişiler milliyetçi ve bizde dedelerimizin,babamızın vs. yanında yaşıyorsak bizim bu durumdan etkilenmememiz mümkünmü? tabikide değil tamm sis sosyal demokrat vs. vs. oalbilirsiniz ama ben değilim ben nasıl sizin görüşlerinize saygı duymaya çalışıyorsam (bazıları hariç onların. .....)  sizde benim milliyetçi ve ya dinci görüşlerime saygı duymaya çalışmalsınız.

stifler giren çıkan ne onu çözemedim. ferdi kendince bazı şeyleri anlatmaya çalışmış.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:
    -----------------------------

forumda yaş ortalaması 22-24 bildiğiniz gibi. bu yaşlarda insanlar hassas olur. vatanını herkezden çok sevdiğini düşünür ağzına geleni söyler. yapar ve ya yapamaz bunu tartışamayız bir şey yapmak için devletin üst kademelerinde olmak gerekir ki söylediği şeyleri yapabilsin.

her ne kdar deli dolu olsakta bizim bu yazdıklarımıza (yaparsa görür filan tarzı yazılar) devlete olan güvenimizden yazılır. devlete güvenerek işte o zmn analarını sikeriz tarzı yazılar yazılabilir. bunlar sizleri bu kadar rahatsız etmemeli. ettirmemeniz gerekir. (devletle alakalı bişe yazmayın ifrit oluyorum)

herkes sizin gibi düşünümez. herkesin bir babası, dedesi, amcası, dayısı var bu kişiler milliyetçi ve bizde dedelerimizin,babamızın vs. yanında yaşıyorsak bizim bu durumdan etkilenmememiz mümkünmü? tabikide değil tamm sis sosyal demokrat vs. vs. oalbilirsiniz ama ben değilim ben nasıl sizin görüşlerinize saygı duymaya çalışıyorsam (bazıları hariç onların. .....)  sizde benim milliyetçi ve ya dinci görüşlerime saygı duymaya çalışmalsınız.

stifler giren çıkan ne onu çözemedim. ferdi kendince bazı şeyleri anlatmaya çalışmış.

Kimseyle milliyetçiliğini kıyaslama,benden daha dindar olabilirsin ama merak etme benim de ailem en az sizinkiler kadar milliyetçi.stifler kötü birşey demedi,ana avrat söven adama kendince birşeyler anlatmaya çalışmış diyorsan sana imsenin saygısı olmaz.
    eğer biz forumda diyorsak ki "konuşacağınıza gidin birşyler yapın bu kadar çok seviyorsanız" milliyetçilikle alakalı değildir.
    boş konuşmamayla alakalıdır.benim ailem sosyal demokrat falan bi aile değil,en az sizinkiler kadar mi,lliyetçi bi aile,umarım anladın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:

yazdıkların genelde sana + yönden bişeyler kazandırmıştı bende ama şu giren çıkan olayı kazanmış olduğun herşeyi bir anda silip yoketti ferdi denen götlalesi anama avradıma sövmekten başka ne yapmış oku bakalım. ben herkesin dinine saygı duyuyorum ama benim benliğime saygı duymayanın dininede saygı duymam. benim için ilk başta kimliğim yani Türklüğüm gelir, dinimide şekillendiren zaten budur. sen hiç yabancı bir ülkede yaşadın mı corc? yaşamadıysan git 1 ay kalda neyi savunuyorsun nasıl savunuyorsun görelim. gerçi biz çocukluğumuzdada Türkiyede gavur muamelesi gördük sizleri yetiştiren analar babalar sayesinde ya oda ayrı bir gerçek.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Türkiye ye bişey olmasın gerisini siktir et o at siki amerikalı bi yarrağımı yiyemez piç kurusu o kim oluyo :@
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

tam olarka bilmiyorum hikayeyi ama bildiğim kadarını anlatacam :

Peygamber efendimizin dedesinin binek hayvanları çalınmış.çalan kjişilerde o dönemde mekkeye saldıracak kişilermiş.peygamber efendimizin dedesi o adamlara gitmiş ve hayvanlarını istemiş.adam sormu: biz mekeye saldıracağız bilmiyor musun?bizde buraya gelme sebebini bunu engellemek sanmıştık.meğer sen malının derdine düşmüşsün demişler.Peygamber efendimizin dedesi ise orası Allah'ın yeri bu hayvanlar ise benim.Ben hayvanlarımı koruyayım orasını Allah zaten korur.

bununla ilgili Kuran-i Kerim'de çeşitli ayetler var.

Fil suresi (ayet 1-4)

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

1 — Rabbimin; fil sahiplerine ne ettiğini görmedin mi?

2 — O, bunların düzenlerini boşa çıkarmadı mı?

3 — O, bunların üzerine sürülerle kuşlar gönderdi.

4 — Ki, onların üzerine pişkin tuğladan taşlar atıyorlardı.

5 — Nihayet onları, yenik ekin yaprağı gibi yapıverdi."

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    Kelv1n bunu yazdı:

Kimseyle milliyetçiliğini kıyaslama,benden daha dindar olabilirsin ama merak etme benim de ailem en az sizinkiler kadar milliyetçi.stifler kötü birşey demedi,ana avrat söven adama kendince birşeyler anlatmaya çalışmış diyorsan sana imsenin saygısı olmaz.
    eğer biz forumda diyorsak ki "konuşacağınıza gidin birşyler yapın bu kadar çok seviyorsanız" milliyetçilikle alakalı değildir.
    boş konuşmamayla alakalıdır.benim ailem sosyal demokrat falan bi aile değil,en az sizinkiler kadar mi,lliyetçi bi aile,umarım anladın

biz ancak konuşabiliyoruz malum çapımız neki? şurdan hale yapabileceğimiz şeyler oldugunu çıkartabiliyorsan ne kötü.

ayrıca orda yazdıgım olay genelleme yani atıp tutanlar için yazılmıştır ne benim ailemde aşırı milliyetçi var nede çok dindar biri. sadece babam 80 lerde reismiş oda kahrolsun diyor. hani derler ya tamamen hayal ürünü işte o tür bir yazıydı. başkalarına forumda yazdıklarımı oku diyosun ama sana gelince okumadan ne yazıldıysa onun üstünden konuşuyorsun olmadı...

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 7321 Toplam Mesaj: 74