folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

Mekke"Yi Bombalama Vaadi -Al İşte Bi O.Ç Daha-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------
    AntiOksidan bunu yazdı:
    Vursalar ne yapıcaksınız?Şu konuşmalara bayılıyorum ha :)
    yok yapsınlarda görelim cart curt..Osmanlı kalesini yıkıp yerine otel yaptıklarında neredeydiniz?
    ya da onuda geçtim amerikalılar Irakta camii vururken neredeydiniz forumda amerikayı tehdit edenler?hanginiz gitti savaşmaya oraya?
    Camii kutsal değil mi?neden savaşmadınız.Neden çok sevdiğiniz dininizin mensuplarına tecavüz edilirken,öldürülürken ses çıkarmadınız?sormazlar mı

güzel yerden yakaladın kardeşim vur vur :)

Stifler   kardeşime katılıyorum  

bide sen vur hoca vur vur çekinme

manyak biyer acıma kanayan yaramıza bide sen vur 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferdix
    ferdix's avatar
    Erkek

evet elimizden gelen sadece burada yazmak buda birşeydir.Biz birbirimizi yedik birbirimize düşman olduk.Bize bu bir ceza kendimize gelmedikçe çok acı çekeriz.Ama bir yerde bu son bulacak.Biz birbirimizin kuyusuun kazarken elin gavuru aldı yürüdü..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek

Bugün haberlere sabah bakınca 4 şehit daha vermişşiz. Onlara konu açacağınıza böyle birşey olacakmış diye konu açan zihniyetler;

Sizin gibi müslüman olacağıma müslümanlığı inkar ederim daha iyi. Zaten bu zihniyetle giremiyoruz Irak a. Ben Türk'üm. Türk doğdum ve Türk öleceğim. Müslümanlığımda allahla benim aramda.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    Vursalar ne yapıcaksınız?Şu konuşmalara bayılıyorum ha :)
    yok yapsınlarda görelim cart curt..Osmanlı kalesini yıkıp yerine otel yaptıklarında neredeydiniz?
    ya da onuda geçtim amerikalılar Irakta camii vururken neredeydiniz forumda amerikayı tehdit edenler?hanginiz gitti savaşmaya oraya?
    Camii kutsal değil mi?neden savaşmadınız.Neden çok sevdiğiniz dininizin mensuplarına tecavüz edilirken,öldürülürken ses çıkarmadınız?sormazlar mı

neden biliyormusun sen ve senin gibiler yüzünden!...adamlar yapmış abi felsefesi ile konusuyorsun bana!..işte senin gibi korkaklar yüzünden bi y.rrak yiyemeyiz biz..ne watanımızı ne dinimizi koruruz!..inanmıyorsunuz!..abd güçlü diyip cekiliyorsunuz kenara!...bana dokunmayan yılan bin yaşasın hatta daha da güçlü olsun diosun!...yanlış konuşmalar bunlar!..şimdi bana diceksin ki gercekci ol adamlar güçlü!..bu senin bazı şeyleri kabul ettiğini gösterir..ben kabul etmiyorum!..güçlü olabilirler..güçlü oldukları bizden üstün oldukları anlamına gelmez!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    ferdix bunu yazdı:
    ya ne akdar cahil insan varmış.Oğullarım yawrularım bu vatanda iman gücü ile allahın yardıım ile korundu.Yoksa senini gücünmü yeterdi ki avrupaya kurtuş savaşında .Sen çanakkale destanını hiç okumadın galiba insan üssü olayları hiç duymadın galiba.Yuh olsun size.Allahın varlığıın da inkar edecek dereceye mi geldiniz it herifler.Kimse ne bu vatana nede kutsal topraklarımıza zarar veremez deneyen cezasını çeker.Sizizn aklıınız kıt yetmiyor daha bir çok şeye inşallah akıllanırsınız.
    ey benim üstün zekalı arkadaşım, herşeyi bitarafa cekmek zorunda değilsiniz değilmi? bu vatan bu vatan uğruna ölenler sayesinde var olmuştur, olacaktır. Çanakkale destanında insan üstü olaylar hep anlatılır acaba gerçekciliği nedir? burada kimsenin Allahı inkar ettiği edeceği yok. Kimse bu vatana zarar veremez. Kutsal toprakların savunucuları biz değiliz araplar onlar savunsun. 3 kuruşa dötlerini satmazlarsa tabi. bizim aklımızda zihimizde herşeye yetiyor öncelikle senin akıllanman oturup mantıklıca düşünmen gerek. çok hevesliysen git ırağa camileri yakılmaktan, ıraklı kadınları tecavüzden kurtar.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    psYCho
    psYCho's avatar
    Erkek
    invisible_1905 bunu yazdı:

Bugün haberlere sabah bakınca 4 şehit daha vermişşiz. Onlara konu açacağınıza böyle birşey olacakmış diye konu açan zihniyetler;

Sizin gibi müslüman olacağıma müslümanlığı inkar ederim daha iyi. Zaten bu zihniyetle giremiyoruz Irak a. Ben Türk'üm. Türk doğdum ve Türk öleceğim. Müslümanlığımda allahla benim aramda.

mekkenin .... diyebilen zihniyet ;

öldükten sonra görüşme imkanımız olmasını isterdim... merak ediyorum ozamanda böyle konuşabilicekmiydin..(: 

yasin 83. "herşeyin orjinini elinde tutan sübhandırki ona döneceksiniz..." 

Türk lere daha kutsal warlıklar gibi dawranmıycaklar..(:  yine biçok kişi anlamak istediği gibi anlayıp saldırıcak hayırlısı bakalım (:

Old psYCho.. Now B-Rk..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

yunusemre burası babann çiftliği diil ak.  öyle "lan it  bas gitlan burdan " diyemezsin. Hem faqlist te gördüysen

Soru:Su su adam forumda Nazizm/Fasizm/Satanizm/... propagandasi yapiyor banlayalim manyakmidir nedir?
    Cevap:Akli basinda adamin burda isi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?

bilmem anlatabildimmi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    invisible_1905 bunu yazdı:

Sizin gibi müslüman olacağıma müslümanlığı inkar ederim daha iyi.

sen burda kim ne yaptığını nerden biliyosun da sizin gibi diyosun

ulan amk savaş çıksa  tamam bişi yapamıycan

bizde yaralı yüreğimizi burda ferahlatıyoruz  söylmek istediklerimiz söylüyoruz

bide saçmalıp dur muşşsun 

hem diyo sinki müslümanlığı inkar ederim

hemde müslümanlık Allah la benim aramada

sen şimdi nesin  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Excalibur001 bunu yazdı:

yunusemre burası babann çiftliği diil ak.  öyle "lan it  bas gitlan burdan " diyemezsin. Hem faqlist te gördüysen

Soru:Su su adam forumda Nazizm/Fasizm/Satanizm/... propagandasi yapiyor banlayalim manyakmidir nedir?
    Cevap:Akli basinda adamin burda isi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?

bilmem anlatabildimmi.

bu cevaba göre, bu arkadaş aklı başında biri, ermiş, mümtaz kişilik burda işi ne :D ?!?!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

o o.ç'ları müslümanların en büyük zaafının din,

bizim en büyük zaafıımızın atatürk, vatan ve bayrak olduğunu iyi biliyorlar. onun içindir ki bu konularda sataşıp bizim

sinirimizi bozmayı istiyorlar. herkesin içi rahat olsun. eğer o o.ç'ları bu değerlerimizi yıkmayı gözleri kesse eminim o

kansızlar hiç beklemez yaparlar. bizi /müslümanları sevdikleri için mi hala yıkmadılar. ?

o değerler için çok kellesini verecek adam var. kimsenin gözü kesmiyor ki . o değerler hala yerinde ...

///______________
Toplam Hit: 7320 Toplam Mesaj: 74