folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Mersinde Evler Niye Ucuz ? Çanakkale Bursa Tekirdağ ... Türkiye Konut Fiyatları Hakkında

Mersinde Evler Niye Ucuz ? Çanakkale Bursa Tekirdağ ... Türkiye Konut Fiyatları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Antalya'da ki  ilan katı 2 ama gerçekte giriş kat oldugunu biraz inceleyince görüyoruz :) O bölge Antalya'nın en uzak yerlerinden birisi

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Antalya'da ki  ilan katı 2 ama gerçekte giriş kat oldugunu biraz inceleyince görüyoruz :) O bölge Antalya'nın en uzak yerlerinden birisi

onu biliyorum da fiyata denk gelsin diye koydum.

şehirde ev kalmamış resmen . tualetsin mutfaksiz ev mi olur. sehir guzel olmasa cekilir dert degil. yoksa emlakçılar mi arttırıyor fiyati :)

peki mersinli tanıdığın  var mi :) mersine ne dersin.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    samaccc bunu yazdı

ya olay arz talep meselesini geçeli çoooook zaman oldu

saçma sapan . kimsenin aklının ermediği. sadece eriyormuş numarası yaptığı 1 hal aldı 

mesela o 3.650.000 ev 

ya onu alacağına araba ile 15 -20 dk şehir dışında  2-3  dönüm arsa al .

ev  yap 500metrekare  ...1.000.000 tl 

içi daya döşe 1.000.000 tl

yap kendine . yap yaaa . sokayım marina manzarasına . .... 

çocukların deliler gibi oynaya oynaya büyüsün 

ama zevkler ve renkler  . 

tam benim kafadasin bu konuda... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    real_agabey bunu yazdı

Mersin den örnek verdiğin Çaltana sitesi Mersin in eski yazlık sitesi olup artık şehrin içinde kalıp denizi girilemeyecek kadar kötü Suriyeli ve kötü kadınların barzoların bulunduğu site durumundadır.

simdi haritalarda google yorumlarını gördüm. az bile demişsin.  yan yana bir suru böyle siteler var vivaldi, zafer bu.. 

@colin gemlik ilanlarınin çogunda zaten kentsel dönüşüm yazıyordu demekki bu yuzdenmis

futurist tarafından 14/Kas/21 21:12 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

onu biliyorum da fiyata denk gelsin diye koydum.

şehirde ev kalmamış resmen . tualetsin mutfaksiz ev mi olur. sehir guzel olmasa cekilir dert degil. yoksa emlakçılar mi arttırıyor fiyati :)

peki mersinli tanıdığın  var mi :) mersine ne dersin.

https://www.youtube.com/watch?v=j47CoaooPKI

Ama bena nee :)))  Mersin hojdur ama orası Mersini artık pek bilmez oldum O_O

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

Mersin için konuşuyorum. O fotoğrafta gördüğün gibi değil olay.

Zaten ilandaki evde beş para etmez. Fırtına çıksa yıkılacak yer orası.

Para eden ev değil, Denize az yakın olması.

Mesela bu merkezi konum Mersin marinanın dibi evleri yaşlı ama güzel ve nezih

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-eskizden-kasim-ekenlerde-satilik-full-yapili-daire-942807911/detay

şu ilandaki mutfaktaki peteği takan ustanın elini de, gözünü de, varsa kullandığı terazinin de, ona o işi veren müteahhitin de gelmişini geçmişini giriş katta kovalasınlar..

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Diğer odalarda da yamuk var çok feci gerçekten. Alan adam da farketmez muhtemelen.

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

bir dönem inşaat malzemeleri üretmiş biri olarak mersin hakkında şunu söyleyebilirim ki mersinli müteahhitlerin büyük bir çoğunluğu ya dolandırıcı ya da kara para aklıyor. bana 2013 de bir milyon liralık çek verip karşılığında malzeme istemişti. lan nasıl olur deli malzeme derken banka kontrolünde çekin karşılıksız olduğu ortaya çıktı. o kadar da pişkinler...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

2020 ekimde pendiğe taşındım, taşınırken türkiyenin her yerinde uygun fiyata bir sürü güzel ev bulmuştum.

mesela izmit merkeze arabayla 20 dk mesafede 2 katlı bahçeli müstakil ev vardı villa gibi. 1200 liraydı kirası.

istabuldan çok uzaklaşmak istemediğim için pendikte site içinde 1200 liraya bi ev tuttum. 

geçenlerde forumdan bi arkadaşa ev bakmaya başladık, türkiyenin neresine gidersek gidelim hala makul bi fiyata güzel ev yok. her şey uçmuş. 

O yıllarda ben de pendiğe taşınmayı düşünmüştüm sonra gaziosmanpaşaya taşındım. Hangi mahallesi hocam 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Antalya için varsak öyle aman aman bir yer değil. simsar emlakçıların ağına düşmeyin.Antalya da her kese göre yer her zaman bulunur . 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!