Metrobüsde Yanına Erkek Oturtturmayan Kadın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Selam TBT nin GAZ BAĞIMLISI Müridleri...

Bir video sebebiyle genelizin kadınlara bakış açısını öğrenmiş olduk.

Burada bir iki soru sorayım, sonra da cevaplarını bekleyeyim..

1) O bayan genç ve güzel birisi olsaydı ve yanıma  erkek oturtmam deseydi, onu haklı mı görecektiniz. Yani bir bayanın rahatsız olmasını genç güzel yaşlı çirkin olmasına göre mi sınıflandıracağız ?

2) Bana göre oradaki erkeklerin söylediği sözler terbiyesizliktir. Aramızdan bazı arkadaşların bu erkeklerin söylediği sözleri desteklediklerini görüyoruz. Vermiş olduğunuz bu destekten, aynı lafların annenize, bacınıza söylenmesini kabul ediyorsunuz anlamını çıkarabilir miyiz ?

3) Bazı şehirlerarası otobüs firmaları bayan yanı uygulaması yapıyorlar. Hadi buradaki arkadaşlar, kendi annelerinin bacılarının, şehirlerarası uzun bir yolculukta yanına yabancı bir erkeğin oturmasını kabul ederler mi?

4) Bayanlara ayrı toplu ulaşım aracı uygulaması olsa, kaç kişi destekler ?

Bakın Japonya örneği : http://www.haberdar.com/kadinlara-ozel-metro-seferi-3833064-haberi

Bakın Afyondaki ufak bir uygulamada Sözcü nün Şeriat haberi..  http://sozcu.com.tr/2013/gundem/turkiyede-bir-il-yavas-yavas-seriata-gidiyor-245974/

5) O videoyu dikkatlice incelerseniz, bahsekonu olan bayanın başının açık olduğunu görürsünüz. Hadi bu bayanın başı kapalı olsaydı, buradaki hakaret seviyesini daha da mı artıracaktınız ? Bakın ben en çok bu sorunun cevabını merak ediyorum..

Selam TBT'nin çakma moralfag'i.

1) O kadın genç ve güzel olsa ve bunu söylese kucağına oturmam, kucağıma oturturum.

2) Benim annem, bacım bu karı kadar gerizekalı olmadığı için böyle bir durumda kalmayacak ve bu lafları işitmeyecektir. Evet, destekliyorum hatta az bile söylemişler. Ben küfür falan ederdim rahat.

3) Burada şehirlerarası bir yolculuktan bahsetmiyoruz. Şehirlerarası yolculukta uyuma oluyor, sağa sola dönme oluyor vs. Burada max yarım saatlik bir yolculuktan bahsediyoruz. Anamın, bacımın yanına bir erkek oturmasında sakınca görmüyorum. 

4) Ben desteklemem. Boşuna kaynak israfı. Japonya'da yapılan çok çeşitli uygulamaları örnek gösterebilirim "ahlaksızca" sınıfına giren. Japonlar yapıyor diye sen de yapacak mısın?

5) Başı kapalı olsa yine kucağına oturur ezerim ve aynı lafları söylerim.

Zırt pırt ananız, bacınız demişsin hacım. Anan ve bacınla ilgili bir problem mi var? Benim anneme biri göz kırpsa gider kendi öldürür. Senin anan, bacın bu konuda bir şey yapamıyorsa bizi ilgilendirmiyor. Neyden korkuyorsun? Otobüste toplu tecavüz ederler diye mi çekiniyorsun?

krypt tarafından 05/Eyl/13 15:14 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    rapidhacker550 bunu yazdı
    GoldenBoy bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

kadınlara ayrı metrobüs otobüs, ayrı metro vagonları gibi bir uygulamanın gelmesini isterim açıkçası, sokarım globalleşen türkiyeyede modern insanlığada , dışarda yokluktan dağa taşa sürtünecek o kadar hayvan varken kadınların o kalabalığın içinde kalmasını istemiyorum açıkçası fortlanmak isteyen evinde kocasıyla otobüs yapıp yapsın fantezisini

adam bu işte. ilk defa bi görüşünü tuttum

diyordum bu nası bi görüş diye bi baktım profile fotoğrafı gördüm anladım.

Hangi ülkede bu sistem var acaba ? fortlanmamamk için mi bu akıl dolu düşünceyi bizimle paylaştınız :) teşekkürler gerçekten haremlik selamlık olayı gelsin kadınlarımız korunur

ben bütün tabuları reddetmişim küçüklükten beri bana öğretilen ve bir çok müslümandan daha iyi bildiğim dini reddetmişim sen bana haremlik selamlık diyorsun, aman tamam ya fortlansınlar ne olacak demek modernlik ile godoşluk arasındaki ince çizgi oluyor, sen yapmıyor olabilirsin buradaki kimse yapmıyor olabilir ama bilmiyorum kafanızı hiç mi camdan dışarı çıkarmıyorsunuzda dışarda ne kadar sapık düşüncelerle dolu insanların olduğunu görmüyorsunuz, dünyada bu sistem olmayabilir, hatta bu yapılarak diğer ülkelerce cahil konumuna sokulabiliriz ama 13 yaşında bir kıza bilmem kaç tane orospu çocuğunun tecavüz ettiği bir ülke burası , bize kadınlarımızın namusumuz olduğu öğretildi bunu korumak için uygulamalar getirmek geri kafalılıksa kabul, ben zaten namusum olarak kabul ettiğim insanları mümkün olduğunca metroya otobüse bindirmiyorumda, binmek zorunda olan kadınlar içinde uygulama getirmek mantıksız bir iş değil, hem otobüs koltukları sert plastikten biraz zorlar ama sürtününce zevk verir bence, uygulamayı zevki elinden alınacağı için reddeden varsa diye belirteyim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

mesajları okumam bayağ zamanımı aldı

yazacak birşey bulamadım mk. kafam karıştı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    GoldenBoy bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

kadınlara ayrı metrobüs otobüs, ayrı metro vagonları gibi bir uygulamanın gelmesini isterim açıkçası, sokarım globalleşen türkiyeyede modern insanlığada , dışarda yokluktan dağa taşa sürtünecek o kadar hayvan varken kadınların o kalabalığın içinde kalmasını istemiyorum açıkçası fortlanmak isteyen evinde kocasıyla otobüs yapıp yapsın fantezisini

adam bu işte. ilk defa bi görüşünü tuttum

diyordum bu nası bi görüş diye bi baktım profile fotoğrafı gördüm anladım.

Hangi ülkede bu sistem var acaba ? fortlanmamamk için mi bu akıl dolu düşünceyi bizimle paylaştınız :) teşekkürler gerçekten haremlik selamlık olayı gelsin kadınlarımız korunur

ben bütün tabuları reddetmişim küçüklükten beri bana öğretilen ve bir çok müslümandan daha iyi bildiğim dini reddetmişim sen bana haremlik selamlık diyorsun, aman tamam ya fortlansınlar ne olacak demek modernlik ile godoşluk arasındaki ince çizgi oluyor, sen yapmıyor olabilirsin buradaki kimse yapmıyor olabilir ama bilmiyorum kafanızı hiç mi camdan dışarı çıkarmıyorsunuzda dışarda ne kadar sapık düşüncelerle dolu insanların olduğunu görmüyorsunuz, dünyada bu sistem olmayabilir, hatta bu yapılarak diğer ülkelerce cahil konumuna sokulabiliriz ama 13 yaşında bir kıza bilmem kaç tane orospu çocuğunun tecavüz ettiği bir ülke burası , bize kadınlarımızın namusumuz olduğu öğretildi bunu korumak için uygulamalar getirmek geri kafalılıksa kabul, ben zaten namusum olarak kabul ettiğim insanları mümkün olduğunca metroya otobüse bindirmiyorumda, binmek zorunda olan kadınlar içinde uygulama getirmek mantıksız bir iş değil, hem otobüs koltukları sert plastikten biraz zorlar ama sürtününce zevk verir bence, uygulamayı zevki elinden alınacağı için reddeden varsa diye belirteyim

hocam yapma minecraftta bayan yok dediğimde abazamısın sen lan? demiş adamsın.

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kamera kaydı alır kamu davası açarım. Benim de oturarak gitme hakkım var, beğenmiyorsa ayakta gitsin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Birkaç ay önce, Avcılar'dan Söğütlüçeşme'ye gidiyordum -bir kadın bindi metroüse orta yaşlı yanıma oturdu. Yorgundu belli, birkaç durak gittikten sonra üzerime devrilmeye başladı yavaş yavaş ve en sonunda bildiğiniz omzumda uyudu. Ananız, bacınız diyorsunuz ya hani... Benim annem de orta yaşlı, akrabalarım da orta yaşlı o kadın da yorulmuş belli insanlık hali ve uyuyakaldı. Dediğim gibi annemle yaşıt bir kadın sırf uyuyakaldı diye nasıl art niyetle bakabilirdim ona? Daha sonra kadın durumun farkına varıp nazikçe özür diledi, ben de aynı saygı ile ona bir sorun olmadığını söyledim ve yolumuza devam ettik.

Tamam mesele bir yerde genel kültür meselesi, yani bariz bir cehalet var fakat cehaletin ötesin de saygı vicdan da olmalı. Okuma yazmaya bilmeyen bir adam bile, tanımadığı bir kadın hakkında art niyetli düşünmemesi gerektiğini bilmeli. Çünkü onun da "anası bacısı" var. Sık sık "anam bacım var" diyen arkadaşlar da anası bacısı varmış gibi davransalar aslında hiçbir problem olmayacak. Ama genellikle onların "anam bacım var" deyip yaptığı kuruntular yüzünden bir erkekle bir kadının aynı toplu taşıma aracına binmesi bile sapkınlık olarak görülebiliyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Birkaç ay önce, Avcılar'dan Söğütlüçeşme'ye gidiyordum -bir kadın bindi metroüse orta yaşlı yanıma oturdu. Yorgundu belli, birkaç durak gittikten sonra üzerime devrilmeye başladı yavaş yavaş ve en sonunda bildiğiniz omzumda uyudu. Ananız, bacınız diyorsunuz ya hani... Benim annem de orta yaşlı, akrabalarım da orta yaşlı o kadın da yorulmuş belli insanlık hali ve uyuyakaldı. Dediğim gibi annemle yaşıt bir kadın sırf uyuyakaldı diye nasıl art niyetle bakabilirdim ona? Daha sonra kadın durumun farkına varıp nazikçe özür diledi, ben de aynı saygı ile ona bir sorun olmadığını söyledim ve yolumuza devam ettik.

Tamam mesele bir yerde genel kültür meselesi, yani bariz bir cehalet var fakat cehaletin ötesin de saygı vicdan da olmalı. Okuma yazmaya bilmeyen bir adam bile, tanımadığı bir kadın hakkında art niyetli düşünmemesi gerektiğini bilmeli. Çünkü onun da "anası bacısı" var. Sık sık "anam bacım var" diyen arkadaşlar da anası bacısı varmış gibi davransalar aslında hiçbir problem olmayacak. Ama genellikle onların "anam bacım var" deyip yaptığı kuruntular yüzünden bir erkekle bir kadının aynı toplu taşıma aracına binmesi bile sapkınlık olarak görülebiliyor.

aaynen öyle hocam mesele ben yanıma kadın oturduğunda çekildikçe çekilirim hatta cama yapışırım bi noktadan sonra ama biri de varki milleti ortasında kadına yapmadığını bırakmayan bence tamamamen cehalet demek olmaz bide art niyetlisi var. cahil adam ne yapsın?

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek

Bu iyi bir örnek olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=5bo-9wTxQ8c

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

ALLAH tan başörtülü degil yoksa yobazlıgı şeriatcılıgı felan kalmazdı ALLAH tan açık

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

ALLAH tan başörtülü degil yoksa yobazlıgı şeriatcılıgı felan kalmazdı ALLAH tan açık

yavhehe

Toplam Hit: 9352 Toplam Mesaj: 74