folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Minecraft’A Bakanlık İncelemesi

Minecraft’A Bakanlık İncelemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

o zaman uyuşturucu satanları sokakta dövmeyelim herkes çocuğuna sahip çıksın. satanlar suçsuz. mantığa bak.

çocukları bonzaiden biz koruyalım çocuklara sahip çıkayı öğrenelim niye şikayet ediyoruzki ?

https://www.youtube.com/watch?v=Gz64XSVYy2g Giderayak bir fincan kahve daha!!! :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

uyuşturucuyla oyunu aynı kefeye koymak?

kanıtlansın zararı bakalım nasıl kanıtlanıyor neye göre kime göre?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

böyle halka böyle hayat fazla zaten amk :D

yasaklansın amk

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

daha oynamadım lan..durun 

profilime bakmayın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

sağdan soldan en az 3-4 anne/baba ya şu minecraftı kursana bilgisayara çocuk bina falan değişik şeyler yapıyor iyi oluyor şeklinde kurdurdu bana oyunu, ya benim etrafımdaki aileler çok ilgili çocuğunun oynayacağı oyunu araştırıp oynatıyor ya bu şikayet eden aileler çok gerizekalı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

ulan başladınız yine ağıtlar yakmaya. sokaklarda bibergazı jop yeme vaktiniz gelmiş.

haberde diyorki halk toplu şekilde şikayet etmiş. üstüne birsürü şikayet almaya devam edince bakanlık incelemeye almış.

adamlar kötü mü yapıyor ? şikayet eden halk. birde incelemeye alındı diye ağlayan yine halk bu nasıl iştir amk.

minecraft kapatılırsa 3 gün yas isteyin devletten bari nekadar değerli birşey olduğunu ıspatlayalım.

edit: ısrarla çocuklarımız etkileniyor denilince üstüne düşmüş adamlar . incelemeye aldırlar diye başınıza sirekli bez koyun ateşiniz çıkmasın üzülmeyin.

internet kafelere bi gir bakalım kaç tane minecraft oynayan çocuk göreceksin.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

o zaman uyuşturucu satanları sokakta dövmeyelim herkes çocuğuna sahip çıksın. satanlar suçsuz. mantığa bak.

çocukları bonzaiden biz koruyalım çocuklara sahip çıkayı öğrenelim niye şikayet ediyoruzki ?

hocam nereden geldin bonzai falan :D 

pcdokturu da paylaşmış linki. minecraft isveç te okul dersi oldu diye. ilk orada olmuştu bilmiyorum sonra başka yerlerde de oldu mu.

bak: http://minecraftedu.com/

adamlar okullara ders yapıyor. biz oyun şiddet içeriyor diye yasaklıyoruz. :) yani elim ayağım titriyor valla çok kötü şeyler söyleyebilirim, bu haber 3,4 gündür var biliyorum. Gazeteci sanırım bir bakana "minecraft oyununda eşini öldürüp, yıldız kazanıyorsun" demiş.

1) minecraft oyunundaki karakterlerin cinsiyetsiz olduğunu bizzat notch - markus persson söylemiştir.

2) minecraft da karakter öldürünce yıldız falan kazanmıyorsun

3) minecraft da istatislik bile yok, ne kadar öldün, ne kadar öldürdün vb.

hocam valla yanlış anlama isyanım sana değil bunu diyen kadına. sevdiğim bir müridsin o yüzden sana hiç bir şey demiyorum :)

şu videoyuda mutlaka herkes izlesin: https://www.facebook.com/video.php?v=600985063335904&pnref=story

ayrıca videoyu yeni izledim. Sinan abinin videosunu kesip kesip sanki oyun kötüymüş gibi yorumlatmışlar.

ulan yazıklar olsun yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhh...

BerkayCit tarafından 09/Şub/15 01:33 tarihinde düzenlenmiştir

the programmers of tomorrow are the wizards of the future Gabe Newell
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    mRBerkay bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

hocam nereden geldin bonzai falan :D 

pcdokturu da paylaşmış linki. minecraft isveç te okul dersi oldu diye. ilk orada olmuştu bilmiyorum sonra başka yerlerde de oldu mu.

bak: http://minecraftedu.com/

adamlar okullara ders yapıyor. biz oyun şiddet içeriyor diye yasaklıyoruz. :) yani elim ayağım titriyor valla çok kötü şeyler söyleyebilirim, bu haber 3,4 gündür var biliyorum. Gazeteci sanırım bir bakana "minecraft oyununda eşini öldürüp, yıldız kazanıyorsun" demiş.

1) minecraft oyunundaki karakterlerin cinsiyetsiz olduğunu bizzat notch - markus persson söylemiştir.

2) minecraft da karakter öldürünce yıldız falan kazanmıyorsun

3) minecraft da istatislik bile yok, ne kadar öldün, ne kadar öldürdün vb.

hocam valla yanlış anlama isyanım sana değil bunu diyen kadına. sevdiğim bir müridsin o yüzden sana hiç bir şey demiyorum :)

şu videoyuda mutlaka herkes izlesin: https://www.facebook.com/video.php?v=600985063335904&pnref=story

aslında zaten kızdığımız hiç birşeyi araştırmadan saçma sapan haberler yapmaları doktorların falan görmediği bir oyun hakkında televizyona çıkmak için açıklama yapmaları, minecraft "eş"ini öldürmeyi geçtim temel olarak tek başına oynamaya daha uygun bir oyun, oyunda zombilerle vs. bile savaşmak gereksiz, geceleri güvenli bir yerde beklemek olması gereken, bütün survival oyunlarda olduğu gibi, zaten minecraft oynarken eline kılıcı alıp geceleri zombi avına çıkan pek adamda görmedim ben işine engel olmadığı sürece düşman yaratıkları bile öldürmen gerekmiyor yani

insanı sinir eden bir sürü adamın zerre araştırma yapmadan açıklama yapmaları yahu alt tarafı açıp 5 dakikalık bir video izleseler şu açıklamalarının yanlış olduğunu anlayacaklar ama nerde 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Homo

Beyler, Minecraftı bir incelemek istiyorum acaba carckli bir şekilde nerden bulabilirim.Google ladım fakat crackli haline ulaşamadım.Birde son sürümü olursa memnun olurum.

Esconda tarafından 09/Şub/15 01:42 tarihinde düzenlenmiştir

Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

http://k31.us/sponge1406

bu linkten indirebilirsin windows klasörünün içinde launcher exe si, kolay kullanımı var edit profile kısmından istediğin versiyonda oynayabilirsin son versiyonu seçtikten sonra indirmesini bekleyip girebilirsin

Toplam Hit: 2472 Toplam Mesaj: 39