folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Monster'a Yerli Rakip Game Garaj (Oyuncu Laptop)

Monster'a Yerli Rakip Game Garaj (Oyuncu Laptop)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    sezaiaktas
    sezaiaktas's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende tam monster Abra A5 v15.2 alacaktım. Ne yapsam bilemedim.  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    sezaiaktas bunu yazdı

Bende tam monster Abra A5 v15.2 alacaktım. Ne yapsam bilemedim.  

ben ne biliyim normalde bi ürünü şikayet etmeyi seven biri değilim ama monsterdan hiç memnun kalmadım oyunlarda takılıyor fan sesleri çok baş ağırtıyor işlemci %50 kullandınmı fanlar devreye giriyor

oyun için alıcaksan eğer başka pclere bak hatta leptop alma 

dscorda karşılıklı konuşma yaparken fan sesi karşı tarafı rahatsız edebiliyor

arası sıra fare takılıyor (Windoes ile sıkıntısı yok)

oynularda çok drop oluyor minimum 16gb ram kullanman lazım 

bi bilgisayar 12 dkda açılırmı (Güncelleme felan yok) ssd taktım 20 30 saniyede açılıyor

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    MaxeL bunu yazdı

@lepusmorris

genelde abra serisinde gördüm ama sikayet varda tüm yorumların çoğu aynı adam 1 hafta olmuş alalı sövüyordu

Genel problemler

1-) her oyunda süper mario dahil fps donma kasma.oyun yüksek ayarda değil haa en düşük çamur gibi oynuyorsun

2-) 2 günde 1 yada canı istediği zaman direk mavi ekran.

3-) google chrome da kasma,masa üstünde hiç bir uygulama açık değilken takılma

4-)işlemciyi masa üstünde %100 kullanma hiç bir uygulama açık bile değil

5-)disk %100 kullanma

6-) ölü pixeller ekranda

7-)müşteri hizmetleri iyi ama saydığın problemleei geç anlayıp sorun yok diye geri göndermeleri

8-) daha çook sayabilirim orjinal windows aldım windowsdan kaynaklı diyorlarrrdı gene aynı kısacası almayın abi daha çok yaZar ve kanıtlarım

Hocam af edersin merakimdan soruyorum Disk kullanımı %100  cpu  kullanımı %100 diye soylemişsin acaba bir kontrol eder misin hangi app kullanıyor diski cpu'u. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Hocam pc iade ettim  geçen sene 1 sene kullanıp  hatırlamıyorum ama şöyle diyim formattan sonra sadece steam discort 2 oyun kuruluydu. İşlemciyi yiyen bişi görememiştim masaüstüne bunu yapıyordu. Monster alcaklar alıp deneyip 2 hafta içinde iade işlemine başlasın ben  laptopu kırıp dükkanın önünde reklamasyon yapıcam diyerek tehtit ettim.. servisden gelen cihazın izmir mağazasında çalışanın yanında da oyunları açmaması ve çalışanın kefil olmasıyla iade edebildim yoksa 14 gün geçtimi almıyorlar

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

bende 2 yıldır kullanıyorum plastik olması kötü, ekran menteşesi 2 kere kırıldı amk aletinin asus var 7 yıldır ona hiçbişey olmadı + ses sistemi kötü bence.

+ sı: f/p ürünü olması ve teknik destek.. ki asustan geçtim teknik desteği berbattı asusun.

-si: ses sistemi kötü, fan sesi var biriyle konusunca dışarı ses çok veriyor, biraz ağır ve plastik kasa olması cok kötü..

ince modelleride varda fiyatları yüksek onların birde piyasadaki diğer inceliklere göre yine bir tık kalındı onlarda.

insidae tarafından 17/Mar/20 11:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    MaxeL bunu yazdı

Hocam pc iade ettim  geçen sene 1 sene kullanıp  hatırlamıyorum ama şöyle diyim formattan sonra sadece steam discort 2 oyun kuruluydu. İşlemciyi yiyen bişi görememiştim masaüstüne bunu yapıyordu. Monster alcaklar alıp deneyip 2 hafta içinde iade işlemine başlasın ben  laptopu kırıp dükkanın önünde reklamasyon yapıcam diyerek tehtit ettim.. servisden gelen cihazın izmir mağazasında çalışanın yanında da oyunları açmaması ve çalışanın kefil olmasıyla iade edebildim yoksa 14 gün geçtimi almıyorlar

bundan yaklasık 6-7 sene onceye kadar hep monster kullanıyordum. monster a hackinsions kurup onun ile apple development ta yaptim donanimsal olarak cok zorladim ve hatrandım makineye. sonra biraz daha fazla para kazanınca gercek den apple kullanmaya başladım. fakat monster kullandığım sürece hiç sorun yaşamadim evladiyelik makine gözü ile bakiyordum. bundan sasirdim da sordum. oyun oynamadim  tabi hiç o yuzden yalan soylemiş olmayim. sadece pointblank mi ne vardi onu arada oynardim o kadar. knight vs desktop makinemden oynardim başkada oyuna girmedim.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nuMan01
    nuMan01's avatar
    Erkek
    maniacrelax bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

Monster alacak adamın aklına şaşarım zaten tehtitlerimle 1 senelik cihazı iade aldılar benden 🙃 birdaha da laptop falan almam  toplarsamda yerli firmayla uğraşmam

2 senedir kullanıyorum allah kahretsin böyle pcyi bi fan sesi var bi drop oluyor inaılmaz fan sesi için teknik servise götürdüm fan arızalı dediler aldığımda fan sesi dahada arttı

Benimki de aynısı oldu (2 yıllık) bazen pc açılırken traktör gibi çıkıyor sesi. Turbo fan açıyorum biraz bekledikten sonra kapatıyorum eski haline dönüyor .s

Öldü aşk biter sigortası; senle ben siyah beyaz kadar netiz ; yok ortamız - Allame.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

@lepusmorris

genelde abra serisinde gördüm ama sikayet varda tüm yorumların çoğu aynı adam 1 hafta olmuş alalı sövüyordu

Genel problemler

1-) her oyunda süper mario dahil fps donma kasma.oyun yüksek ayarda değil haa en düşük çamur gibi oynuyorsun

2-) 2 günde 1 yada canı istediği zaman direk mavi ekran.

3-) google chrome da kasma,masa üstünde hiç bir uygulama açık değilken takılma

4-)işlemciyi masa üstünde %100 kullanma hiç bir uygulama açık bile değil

5-)disk %100 kullanma

6-) ölü pixeller ekranda

7-)müşteri hizmetleri iyi ama saydığın problemleei geç anlayıp sorun yok diye geri göndermeleri

8-) daha çook sayabilirim orjinal windows aldım windowsdan kaynaklı diyorlarrrdı gene aynı kısacası almayın abi daha çok yaZar ve kanıtlarım

Hocam af edersin merakimdan soruyorum Disk kullanımı %100  cpu  kullanımı %100 diye soylemişsin acaba bir kontrol eder misin hangi app kullanıyor diski cpu'u. 

https://hizliresim.com/a2N7t4

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    sezaiaktas
    sezaiaktas's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben ya biraz beklemeliyim farklı ürünler için yada hediye seçeneklerinde tek kalan Abra A5 almalıyım ücretsiz bir şekilde gelecek bana 2 adet alabiliyorum şu anda ilkini alıp kutusunu hiç açmadan iyi bir fiyata satabilirsem diğerinide alıp satacağım.  Sonra şu bilgisayarı almayı düşünüyorum.

https://www.hepsiburada.com/asus-gu502gu-az084-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000PNXJ4

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    sezaiaktas bunu yazdı

Ben ya biraz beklemeliyim farklı ürünler için yada hediye seçeneklerinde tek kalan Abra A5 almalıyım ücretsiz bir şekilde gelecek bana 2 adet alabiliyorum şu anda ilkini alıp kutusunu hiç açmadan iyi bir fiyata satabilirsem diğerinide alıp satacağım.  Sonra şu bilgisayarı almayı düşünüyorum.

https://www.hepsiburada.com/asus-gu502gu-az084-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000PNXJ4

@maniacrelax

ile ne gömdük monsteri bugun hahahahah

hocam kuzenimde 940m ekran kartlı asus var ben laptop almadan 4 seneden fazla oldu alalı benim monsterdan daha iyiydi benim ki abra 12.1 düşün adamla pubg de aynı fps alıyordum. Laptopta asus ve lenova tercihim @PanxeR kullanıyordu harika bir cihaz. Oyun için alıcak arkadaşlar 1050 ekran kartı şuan laptopta yetmiyor monster da gene başka firmada olsa üst  alın 16 gb ram kesinlikle öneriyorum ssd de

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 8618 Toplam Mesaj: 76
monster laptop game garaj oyuncu bileşenler