folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Monster'a Yerli Rakip Game Garaj (Oyuncu Laptop)

Monster'a Yerli Rakip Game Garaj (Oyuncu Laptop)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theone21_9
    theone21_9's avatar
    Erkek

bende şu model var yaklaşık 8 ay önce aldım.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-2-2/

Ben gayet memnunum sıkıntı yaşamadım ileride bi ram ekleyebilirim belki.

Şuan için pubg vs gayet rahat oynuyorum. Almadan önce youtube da bakmıştım baya malzeme kalitesi olarak düşük falan diyorlardı bende beklentimi düşürmüştüm açıkçası ama ürün gelince gayet yeterli geldi bana.

Rgb klavye pavyon gibi yapıyor ortamı ama ben sevdim renkleri programıyla değiştirebiliyorsun :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Monster alacak adamın aklına şaşarım zaten tehtitlerimle 1 senelik cihazı iade aldılar benden 🙃 birdaha da laptop falan almam  toplarsamda yerli firmayla uğraşmam

Niye la?

Kardeşimin ssd bozuldu götürdü bu açılmıyor diye 2-3 saatte ssd değiştirip teslim ettiler, o arada fan temizliğ termal macuna kadar girmişler

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    maniacrelax bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

@lepusmorris

genelde abra serisinde gördüm ama sikayet varda tüm yorumların çoğu aynı adam 1 hafta olmuş alalı sövüyordu

Genel problemler

1-) her oyunda süper mario dahil fps donma kasma.oyun yüksek ayarda değil haa en düşük çamur gibi oynuyorsun

2-) 2 günde 1 yada canı istediği zaman direk mavi ekran.

3-) google chrome da kasma,masa üstünde hiç bir uygulama açık değilken takılma

4-)işlemciyi masa üstünde %100 kullanma hiç bir uygulama açık bile değil

5-)disk %100 kullanma

6-) ölü pixeller ekranda

7-)müşteri hizmetleri iyi ama saydığın problemleei geç anlayıp sorun yok diye geri göndermeleri

8-) daha çook sayabilirim orjinal windows aldım windowsdan kaynaklı diyorlarrrdı gene aynı kısacası almayın abi daha çok yaZar ve kanıtlarım

Hocam af edersin merakimdan soruyorum Disk kullanımı %100  cpu  kullanımı %100 diye soylemişsin acaba bir kontrol eder misin hangi app kullanıyor diski cpu'u. 

https://hizliresim.com/a2N7t4

CPU kullanımına göre diz dersen cpu yu kullanani göre  bilirsin ? düz bir resim atmaktan  daha işlevsel olacaktir.

istersen nasıl yapıldıgını mouse nin icadindan dirip anlatirimda boyle bir konuda taşak muhabbetine girmek istemiyorum. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    maniacrelax bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

@lepusmorris

genelde abra serisinde gördüm ama sikayet varda tüm yorumların çoğu aynı adam 1 hafta olmuş alalı sövüyordu

Genel problemler

1-) her oyunda süper mario dahil fps donma kasma.oyun yüksek ayarda değil haa en düşük çamur gibi oynuyorsun

5-)disk %100 kullanma

6-) ölü pixeller ekranda

7-)müşteri hizmetleri iyi ama saydığın problemleei geç anlayıp sorun yok diye geri göndermeleri

8-) daha çook sayabilirim orjinal windows aldım windowsdan kaynaklı diyorlarrrdı gene aynı kısacası almayın abi daha çok yaZar ve kanıtlarım

Hocam af edersin merakimdan soruyorum Disk kullanımı %100  cpu  kullanımı %100 diye soylemişsin acaba bir kontrol eder misin hangi app kullanıyor diski cpu'u. 

CPU kullanımına göre diz dersen cpu yu kullanani göre  bilirsin ? düz bir resim atmaktan  daha işlevsel olacaktir.

istersen nasıl yapıldıgını mouse nin icadindan dirip anlatirimda boyle bir konuda taşak muhabbetine girmek istemiyorum. 

işim güccüm yok cpu sıralamasına göre dizicem ekran görütüsü atıcam he 

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı
    sezaiaktas bunu yazdı

Ben ya biraz beklemeliyim farklı ürünler için yada hediye seçeneklerinde tek kalan Abra A5 almalıyım ücretsiz bir şekilde gelecek bana 2 adet alabiliyorum şu anda ilkini alıp kutusunu hiç açmadan iyi bir fiyata satabilirsem diğerinide alıp satacağım.  Sonra şu bilgisayarı almayı düşünüyorum.

https://www.hepsiburada.com/asus-gu502gu-az084-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000PNXJ4

@maniacrelax

ile ne gömdük monsteri bugun hahahahah

hocam kuzenimde 940m ekran kartlı asus var ben laptop almadan 4 seneden fazla oldu alalı benim monsterdan daha iyiydi benim ki abra 12.1 düşün adamla pubg de aynı fps alıyordum. Laptopta asus ve lenova tercihim @PanxeR kullanıyordu harika bir cihaz. Oyun için alıcak arkadaşlar 1050 ekran kartı şuan laptopta yetmiyor monster da gene başka firmada olsa üst  alın 16 gb ram kesinlikle öneriyorum ssd de

:D gömmekle alakası yok neyse onu dedik sıkıntılarımız bile aynı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    maniacrelax bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    maniacrelax bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

@lepusmorris

Genel problemler

5-)disk %100 kullanma

6-) ölü pixeller ekranda

manzara resmi ile attiğin ekran goruntusunun teknik acidan bir farki yok. hangi uygulama kullanıyor diye soru sormusum sen  kullanıldiğini gosteren bir ekran goruntusu atmışsın. ortalama  ekran goruntusu altamk icin 2tuşa bassan. browseri açmak için 1 click yapsan. onu upload etmek icin 2 click yapsan ctrl c ctrl v ile beraber 6 klavye tusu ve 4  click yapmiş olacaksin. sıralamak icin  cpu ibaresine 1 click  yapmak zor geldi. işin var. resmi atmak icin verilen zahmette sorun yok. yes, i  see..

Donanım tamamen sorunsuzdur demiyorum tabi ki sorunun ne oldugunu anlamaya calisiyorum. 

Şuanda  da huma serisi bir 14 inc lik makine almayı planlıyorum. C# ile development yaptiğimiz projelerde sanal pc ile calismak zor oluyor.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    maniacrelax bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    maniacrelax bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

@lepusmorris

Genel problemler

5-)disk %100 kullanma

6-) ölü pixeller ekranda

manzara resmi ile attiğin ekran goruntusunun teknik acidan bir farki yok. hangi uygulama kullanıyor diye soru sormusum sen  kullanıldiğini gosteren bir ekran goruntusu atmışsın. ortalama  ekran goruntusu altamk icin 2tuşa bassan. browseri açmak için 1 click yapsan. onu upload etmek icin 2 click yapsan ctrl c ctrl v ile beraber 6 klavye tusu ve 4  click yapmiş olacaksin. sıralamak icin  cpu ibaresine 1 click  yapmak zor geldi. işin var. resmi atmak icin verilen zahmette sorun yok. yes, i  see..

Donanım tamamen sorunsuzdur demiyorum tabi ki sorunun ne oldugunu anlamaya calisiyorum. 

Şuanda  da huma serisi bir 14 inc lik makine almayı planlıyorum. C# ile development yaptiğimiz projelerde sanal pc ile calismak zor oluyor.

uzak bağlantı veriyim bağlanın bakın siz madem 1 2 4 6 click yapmak zor değil gelin bakın 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

5. seneye giriyorum tulpar t5 kullanıcısıyım performans olarak hala çok memnunum 2 sene önce ram bozuldu onu değiştirdim onun haricinde hiç bir şikayetim yok sadece ama sadece fanı biraz gürültülü o kadar :)

1-2 aya da ssd takayımda iyice memnun kalayım :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

5. seneye giriyorum tulpar t5 kullanıcısıyım performans olarak hala çok memnunum 2 sene önce ram bozuldu onu değiştirdim onun haricinde hiç bir şikayetim yok sadece ama sadece fanı biraz gürültülü o kadar :)

1-2 aya da ssd takayımda iyice memnun kalayım :)

çok geç kalmışsın ssd için çoktan takman gerekir min 400gb

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    MaxeL bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

Monster alacak adamın aklına şaşarım zaten tehtitlerimle 1 senelik cihazı iade aldılar benden 🙃 birdaha da laptop falan almam  toplarsamda yerli firmayla uğraşmam

evet oyüzden adamlar istanbul avrupa yakasına kocaman yeni ofis açıyor şube sayısını arttırıyor satışlar artıyor vs.

İstediği kadar artsın neler çektimiben bilirim 😭

Bi de ben. 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 8526 Toplam Mesaj: 76
monster laptop game garaj oyuncu bileşenler