folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Mülk Sahibini Binada İmza Toplayarak Attırmak

Mülk Sahibini Binada İmza Toplayarak Attırmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    vanhelsink bunu yazdı

hocam yıllarca sükut içinde yaşamayı alışmış biri olarak yapamam öyle bişey hayatım boyunca böyle birşey görmedim doğal olarak ne yapıldıgınıda bilmiyorum hakkımı hukiki yoldan arıyacagım ama daha önce karakolluk olduk türk hukukunun bu durumda bir işe yaradıgını söyleyemem

Hocam dediğim gibi eğer adamın kendi mülküyse işler biraz daha zor oluyo. 

Senin dediğin öküzlerden hemen üst katımızda mevcut. Ama zamanla kawga ede ede yola getirdik napalım.

Bizimkiler daha beterdi yukarıdan sigara küllerini dökmeler falan. Kaç kere penyelerim yandı piçlerin yüzünden..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Yanlız değilsin kardeş bunu bil :D heryerde böyleleri denk gelir bana elinden geleni yap fakat öyle çoçukca terliğine işeyim sıcayım felan onları boşver adam gibi yasal yollarla haletmeye çalış

Gimme Some Tits
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı

Yanlız değilsin kardeş bunu bil :D heryerde böyleleri denk gelir bana elinden geleni yap fakat öyle çoçukca terliğine işeyim sıcayım felan onları boşver adam gibi yasal yollarla haletmeye çalış

hocam satıp kurtulalım diyoruz ama ben bu hayvanlar için niye evimden olayım niye masafa gireyim diyorum yediremiyorum kendime avukata gidicem bakalım bu gun ne olacak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Atalarımız ne demiş ?

Dinsizin hakkından imansız gelir.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Atalarımız ne demiş ?

Dinsizin hakkından imansız gelir.

hocam mahkemelik olduk zaten iki tarafta birbirinden şikayetçi tartışmalar çıktı karkolluk olduk ne yapacagımı şaşırdım artık

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ISIran
    ISIran's avatar
    Erkek

Zabıta veya polisi ararsanız ses ölçümü yapar ve o saatte belli seviyenin üstündeyse para cezası kesmesi gerekir.Bu caydırıcı olabilir.Fakat evden çıkartmak istiyorsanız.SULH HUKUK MAHKEMESİ'ne, toplu olarak yada ferdi olarak; husursuzluk çıkartan şahıs yadada şahısların; gayrimenkulünün mahkeme kararı ile satışını isteyebilirlersiniz.Fakat burda önemli olan diğer komşularınızında desteğini almanız.İnşallah açıklayıcı olmuşumdur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    vanhelsink bunu yazdı
    ReeX bunu yazdı

hocam satıp kurtulalım diyoruz ama ben bu hayvanlar için niye evimden olayım niye masafa gireyim diyorum yediremiyorum kendime avukata gidicem bakalım bu gun ne olacak

aynen kardeşim bizde öyle düşünüyoruz bakalım ney yapcaz :D 

Gimme Some Tits
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

hocam hiç birşey yapamazsın diyen arkadaşların son kanun ve tasarılardan haberi yok anlaşılan.

en basitinden şunu söyleyeyim sana 2 ay aidat vermesin adamın evini sattırabiliyorsun ve 25 erden 50 tl yi alıyorsun:). Hatta bununla sen değil avukat ilgileniyor. avukat ücreti vs de bu paradan düşüyor. senin yapacağın tek şey bulunduğun semtin belediyesine gidip beyaz masanın yönlendirmesiyle gerekli işlemleri başlatmak.

gerisi resmi kanallardan adamı ipe bile götürür:)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

hocam hiç birşey yapamazsın diyen arkadaşların son kanun ve tasarılardan haberi yok anlaşılan.

en basitinden şunu söyleyeyim sana 2 ay aidat vermesin adamın evini sattırabiliyorsun ve 25 erden 50 tl yi alıyorsun:). Hatta bununla sen değil avukat ilgileniyor. avukat ücreti vs de bu paradan düşüyor. senin yapacağın tek şey bulunduğun semtin belediyesine gidip beyaz masanın yönlendirmesiyle gerekli işlemleri başlatmak.

adamı asmasınlar bide :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

adamı asmasınlar bide :D

adamı ipe götürürler dedi ya hacım :):):)

şaka bir yana aynı durumu ben de yaşıyorum üst katta yaşayan şerefsizi şubat ayında avukata veriyoruz apartman olarak. sonuçlarını paylaşırım.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 11184 Toplam Mesaj: 25