folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:
    -----------------------------

hadi bakalım Azerbaycana asker yollanicak ..

Halk simdilik Ataturk olduruldu haberi ile ilgilensin :)

Askerler sessiz sakin Giderler :)

Pilanlı hareket zaten natonun içerisin de olan kişiler biliyor bunu geçen ki konuda azeri bir kardeşimizin yazışmalarını attim zaten

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yawuz bunu yazdı:

Öncelikle mumyalamayla tahnit aynı şey değil, gel gelelim her insan 80 yaşına kadar yaşayacak diye bir kaide yok bir şeyi iddia ediyorsanız bir yere dayandırmalısınız Atatürk küt diye gitmedi bilinen sağlık sorunları vardı zaten affınıza sığınarak bu yapılan ahlaksızlıktı ve bu ahlaksızlığın içinde benim Atatürk'ün ölümü süpriz değildi demem evet ahlaksızlıktır ama bu kadar büyük bir ahlaksızlık değil

biraz daha detay verebilirmisin anlayamadım ahlaksızlık derken ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ElizaBeTH bunu yazdı:

yawuz bunu yazdı:

Öncelikle mumyalamayla tahnit aynı şey değil, gel gelelim her insan 80 yaşına kadar yaşayacak diye bir kaide yok bir şeyi iddia ediyorsanız bir yere dayandırmalısınız Atatürk küt diye gitmedi bilinen sağlık sorunları vardı zaten affınıza sığınarak bu yapılan ahlaksızlıktı ve bu ahlaksızlığın içinde benim Atatürk'ün ölümü süpriz değildi demem evet ahlaksızlıktır ama bu kadar büyük bir ahlaksızlık değil

Yahu adam Atatürk'ün karnı kesilirken fotoğrafı var bende var ama göstermiyorum gösteredebilirim diye peşkeş çekiyor resmen ardınada sıralıyor asılsız iddiaları yani bir doğru ile birlikte beş yanlışı vermeye çalışıyor. Ama bilinçli ama bilinçsiz, çok yanlış.

Düzenleme: Böyle bir durum fotoğraflanmışsa ve bu bir şahısın elindeyse Allah Atatürk'ün hatırasını muhafaza eylesin. Sehven olur, çalınır Allah korusun.

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yawuz bunu yazdı:

ElizaBeTH bunu yazdı:

yawuz bunu yazdı:

Yahu adam Atatürk'ün karnı kesilirken fotoğrafı var bende var ama göstermiyorum gösteredebilirim diye peşkeş çekiyor resmen ardınada sıralıyor asılsız iddiaları yani bir doğru ile birlikte beş yanlışı vermeye çalışıyor. Ama bilinçli ama bilinçsiz, çok yanlış.

şöyle düşünüyorum eger bu resimler gerçekse o zaman dedigi resimlerinde olması normal sanırım ancak resimlerin sahte olup olmadıgını bilmiyoruz net olarak devlet arşivlerinde cok özel bilgiler oldugu kesin ve operasyon sırasında cekilmiş resimler mutlka vardır

azerbaycana asker göndermek 

pierre loti ismini degiştirmek 

kürtaj

sezeryan

arkadan başka işler yapmak

2b arazileri yabancılara peşkeş cekmek

birisinin kızı 90 bin tl ile iş hayatına atıldı.... 

bunların hepsi planlı bir şekilde gidiyor ancak  en önemli hareketlerini atatürk üzerinde yapıyorlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öldürülse dahi atam şuan için ne olacak ki?? ne yapacağız o zaman da bu işi yapanlar mı kaldı ?? devlet sırı diye bir kavram var bel ki o dönem bunun

açıklanmaması benim açımdan iyi ve herkesin açısından iyi sebeb - biz daha yeni cumhuriyeti kurmuşuz bir de atamız için savaş yapsaydık emin olabiliriz ki şuan

da bir çoğumuz yokduk neden mi o dönemler cahil ve cahilelik daha üst safhadaydı anlatabilmişimdir umarım ayrıca şimdi atamın cenazesinden nemalanan

gazeteileri tutup teker teker tikmek lazım 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

o değilde ben Atatürk'ün vasiyetini merak ediyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

Öldürülse dahi atam şuan için ne olacak ki?? ne yapacağız o zaman da bu işi yapanlar mı kaldı ?? devlet sırı diye bir kavram var bel ki o dönem bunun

açıklanmaması benim açımdan iyi ve herkesin açısından iyi sebeb - biz daha yeni cumhuriyeti kurmuşuz bir de atamız için savaş yapsaydık emin olabiliriz ki şuan

da bir çoğumuz yokduk neden mi o dönemler cahil ve cahilelik daha üst safhadaydı anlatabilmişimdir umarım ayrıca şimdi atamın cenazesinden nemalanan

gazeteileri tutup teker teker tikmek lazım 

rebellisch

onu bende acaip merak ediyorum ama acıklamıyorlar nomalde açıklanmasını istemişti belli bir süre sonra.

şuanda yapılacak birşey yok zaten  yapılması gereken bunlardan nemalanan kişilerin tezlerini çürütmek ancak şuanki siyasi şartlarda bu mümkün degil.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:

o değilde ben Atatürk'ün vasiyetini merak ediyorum.

neyini merak ediyosun abi varı yoğu türkiye

onu da bize bıraktı işte

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Yahu Türkçe konuşuyorum evet o fotoğraflar gerçektir. Atatürk'e otopsi yapılmadı tahnit yapıldı ama bu diğer iddiaların doğru olduğunu göstermez fotoğrafların gerçek olup olmaması önemli değil zaten hatta mümkünse kimseyede göstermesin ama o doktorun belgelerinin incelenmesi gerekir.

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

gerceklerin aciklanmasini istemiyorum ben

kahramanina bile sahip cikamadigimizi herkesin bilmesine gerek yok

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 9881 Toplam Mesaj: 46