folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

murdery bunu yazdı:
    -----------------------------

aşağıdaki tabloyu insan düşünmüyor değil hocam ..

İsmet İnönü    doğum. 24 Eylül 1884 - ölüm. 25 Aralık 1973-  toplam 89 yaş

Sami Süleyman Gündoğdu Demirel      doğum. 1 Kasım 1924-   şimdi 88 yaşında

Bülent Ecevit    doğum ,28 Mayıs 1925– 5 Kasım 2006- toplam 81 yaş

ATATÜRK   doğum   1881-1938  toplam 57 yaş.

http://www.merlininkazani.com/Aniyor_Anliyoruz-oyun_makale-1934p3.html atatürk siroz hastasıydı

SİROZ HASTALIĞININ SEBEPLERİ

Siroz, batı ülkelerinde ölüm nedenleri arasında ilk 10′da yer alır. Nedeni büyük ölçüde alkol kullanımıdır. Alkol nedeniyle oluşan sirozun tedavisi yoktur. Mutlaka alkolü bırakmak gerekir. Günde 60 gr. dan fazla uzun süre alkol alan bir erkek karaciğer sirozuna yakalanır. Kadında ise bu miktarın 20 gr olması yeterlidir. Bir diğer nedeni hepatit virüslerinin yol açtığı hepatit B, C ve D hastalıklarıdır. Bu mikroorganizmalar karaciğerde iltihaplanmaya yol açar. Özellikle hepatit B kronikleşen bir hastalıktır ve karaciğerde bu iltihaplanma kalıcıdır. Özellikle geri kalmış ülkelerde bu yüzden siroza yakalanma bir hayli fazladır. Karaciğerde demirin aşırı birikmesi, safra kesesi hastalıkları, kronikleşmiş kalp yetmezliği sirozun diğer nedenlerindendir.

Vücudumuzun savunma sistemi karaciğerdeki bozukluk olduğunda kendi hücresini yabancı bir hücre olarak algılar ve bu hücreyi yok eder. Uzun süre ağrı kesici gibi ilaçların kontrolsüz kullanımı, kimyasal ilaçlara temas etme siroz oluşumunda etkendir.

kaynak :

http://www.xn--salk-1wa3i.net/siroz.html

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

atatürk yaşasaydı emin olun bu millete bukadar güzel bir cografya bıraktı için pişman olurdu adamı mezarında bile didik didik edenler birde müslümanık diye gezenler atatürk dünyada eşi benzeri birdaha gelmiycek devlet siyaset ve askerdi o ki sıfırdan cumhuriyet bir devlet kurumuş insan düşün bir ticaret yapmak için bile

bankalardan kredi alıyorsunuz sadece kıytırık bir işyeri için adam cumhuriyet kurmuş ve bu cumhuriyet okadar senedir ayakda duruyor ATAmıza saygısızlık şerefsizlik ve onu küçük düşürmeye çalışanları nefretle kınıyorum ruhu şad mekani cennet olsun AMİN

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

EcHoLL bunu yazdı:

atatürk yaşasaydı emin olun bu millete bukadar güzel bir cografya bıraktı için pişman olurdu adamı mezarında bile didik didik edenler birde müslümanık diye gezenler atatürk dünyada eşi benzeri birdaha gelmiycek devlet siyaset ve askerdi o ki sıfırdan cumhuriyet bir devlet kurumuş insan düşün bir ticaret yapmak için bile

bankalardan kredi alıyorsunuz sadece kıytırık bir işyeri için adam cumhuriyet kurmuş ve bu cumhuriyet okadar senedir ayakda duruyor ATAmıza saygısızlık şerefsizlik ve onu küçük düşürmeye çalışanları nefretle kınıyorum ruhu şad mekani cennet olsun AMİN

amin

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

heza bunu yazdı:

İlkokul inkılap dersi alan yok mu yaw?Atatürkün cesedinin öldükten sonra mumyalandığı bilmeyen var mı hala?Şuan bile mozalenin altında özel bir bölümde korunduğunu ve düzenli olarak ilaçlandığı kimse bilmiyor mu?

Mumyalama yapılırken iç organları nasıl çıkaracaksınız?Burnundan mı tabiki karnını yaracaksınız.

Öldürüldü diyorda bu konu hakkında bir iddaa veya delili yok bence diyor sadece.Otopsi yapmak cinayet demekse vay halimize?

Birde açıklanmayan vasiyet vardı değil mi? ;)

haklısın hocam orda yanlış bişe yok zaten ilaçlama falan var tamam da bu otospi olayı gerçek mi hikayer mi o daha belli değil çünkü sadece fotoğraf var

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Atatürk Nasıl Öldürüldü kitabını okumuştum ordan anladığım kadarı ile Atatürk'ün kullandığı ilaç civalıymış ve bunun da ne kadar zararlı olduğu biliniyormuş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen94
    kardelen94's avatar
    Dişi

murdery bunu yazdı:

Türkiye'yi derinden sarsacak iddia

Ankaralı işadamı ve koleksiyoncu Muhammed Yüksel, Atatürk'ün  öldürüldüğünü ve otopsi yapılırken kafatasının değil vücudunun açıldığı iddia etti. Atatürk'ün otopsi sonrası fotoğraflarını yayınlayan Yüksel, elinde gerçekleri alt üst edecek bilgi ve fotoğrafların olduğunu da  ileri sürdü.

İddialar Beyaz TV'de Latif Şimşek'in modere ettiği Dinamit adlı programda gündeme geldi.

Elinde Atatürk'ün otopsi yapılırken fotoğrafların bulunduğunu ileri süren Yüksel 'Kesme biçme işlemleri yapılırken de fotoğrafları var ama onları yayınlatmak istemiyorum. Buyurun Ankara'ya gelin göstereyim. Doktor Akil Muhtar, doktor Mehmet Kamil, doktor Süreyya Hidayet, doktor Abra Vaya... Doktor Abra Vaya Yahudi asıllı Rum'dur. 1935-1943 yılında Atatürk'ün azınlıklar için kontenjanından Niğde Milletvekilliği yapmış, kurucu meclis üyeliği yapmış, senatörlük yapmış bir vatandaş. Kendisi Yahudi, karısı İzmirli bir Rum. Atatürk'ün özel doktoru. Fotoğrafların devamı var. ' dedi.

ÖLÜM RAPORU NEDEN YAYINLANMADI?
    Atatürk'ün ölüm raporunun yayınlanmadığına dikkat çeken Yüksel 'Şunu tartışmanız gerekli. Atatürk'ün otopsi raporu neden yayınlanmadı? Doktorların açıklamalarını okuyorum: Biz kan almaya bile cesaret edemedik. 1938'de bütün dünyada otopsi yapılıyordu. Ve neden öldüğü açıklanıyordu. Ama Atatürk'ün ölüm raporu yayınlanmıyor. Bir rapor var mı ölümüyle ilgili? Siroz'a bağlı kalp durması diyorlar ama kan örneği yok. Kan almaya cesaret bile edemedik diyor Doktorlar. ' diye konuştu.

OTOPSİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLAMADIM ÇÜNKÜ...
    Atatürk'ün otopsi yapılırken çekilmiş fotoğraflarını bugüne kadar neden yayınlamadığına da açıklık getiren Yüksel 'Otopsi Dolmabahçe'deki evinde folyo üzerine yatırılmış. Bunların negatifleri elimde. Gelip görebilirsiniz. Ben Atatürk fotoğrafları koleksiyoncusuyum ve iyi de bir Atatürkçüyüm. Bugüne kadar açıklamadım çünkü bu fotoğraflar çocuklara kötü örnek olmasın, çocuklar bunu görmesin diye yayınlamadım. Çünkü çok üzücü fotoğraflar. Atatürk'ü hiç kimse bu şekilde hatırlamasın diye yayınlamadım. ' ifadelerini kullandı.

ATATÜRK'ÜN VÜCUDUNUN AÇILDIĞI FOTOĞRAFLAR BİLE VAR
    'Elimde Atatürk 'ün kafatasının açıldığı değil, vücudunun açıldığı fotoğrafları var. ' diyen Yüksel iddialarını şöyle sürdürdü: Çok net değil ama karnının açıldığı görünüyor. Bunların negatifleri var elimde. Atatürk'ün hazırlanmış bir ölüm raporu yok.

ATATÜRK ÖLDÜRÜLDÜ
    Ben Atatürk'ün öldürüldüğüne inanıyorum. Neden bir Cumhurbaşkanı'nın ölüm raporu yayınlanmaz. Bu fotoğraflar elime açıklayamayacağım bir yerden geldi ve bu fotoğraflar Genelkurmay arşivlerinde bile yok.

BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE ÖLDÜRÜLDÜ
    Peki bu fotoğrafla neden bende neden devletin arşivlerinde değil? Bunun cevabını verebilir misiniz? Oradaki bir doktorun çektiği gizli görüntüler. Biz bunun arşivinden aldık.Ve o doktorun beyanları da var Osmanlıca. Biz o beyanları da çözdürdük. Benim en çok dikkatimi çeken ve beni üzen fotoğraflar bu fotoğraflardır. Devlet Atatürk'ün neden öldürüldüğünü niye araştırmasın?

Atatürk bilinçli bir şekilde öldürüldü ve bu araştırılmalı. Çok küçük bir örnek alınarak ölüm nedeni belli olabilir. Doktorun yazısında bir otopsi olduğu ve bu otopsinin gizli olarak yapıldığı yazıyor.

Fotolar:

video :

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Turkiye-yi-derinden-sarsacak-iddia-CXkuYXUZG1wC.html

alıntı : milliyet.com.tr

videoyu gösterenlerden masanın en solunda oturan sakallı eli havada laubali salak kim? Ona gıcık kapıyorum ben sesine konuşma tarzına katlanamyorum, televizyona çıkınca tahammül edemiyorum balkona kaçıyorum, babamda inadına onu dinliyor yaa nasıl bir aptal insan nasıl bir salak yaratık gerizekalı ve fenerbahçe düşmanı kokmuş kaşar.

youtube.com/watch?v=I45yNCOlbTY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

videoyu gösterenlerden masanın en solunda oturan sakallı eli havada laubali salak kim? Ona gıcık kapıyorum ben sesine konuşma tarzına katlanamyorum, televizyona çıkınca tahammül edemiyorum balkona kaçıyorum, babamda inadına onu dinliyor yaa nasıl bir aptal insan nasıl bir salak yaratık gerizekalı ve fenerbahçe düşmanı kokmuş kaşar.

Rasim Ozan Kütahyalı .. adamın belli çizgisi yok

http://tr.wikipedia.org/wiki/Rasim_Ozan_K%C3%BCtahyal%C4%B1

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

schwarzseherisch bunu yazdı:

öldü ya da öldürüldü kesin konuşamam ancak, kristal gece ile Atatürk'ün ölümünün aynı güne denk gelmesini mantığım almıyor.

kristal gece ne diyenler için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Kristal_Gece

yahudi soykırımının başlangıcıdır. bir nevi ikinci dünya savaşının başlangıcı diyebiliriz. 

not: konuyu detaylı okumadım. 

aynen katılıyorum bide bence öldü yada öldürüldü

Atatürkün öldüğü gün 1938 - Türkan Aydın , ses sanatçısınında ölmesini benim mantığım almıyor

Türkan aydın kim dinenler için 1938 - Türkan Aydın , ses sanatçısı. (ö -)

http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=Türkan_Aydın

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

aklım almıyorculara bittim, inci capslerinde figürlere benziyorsunuz. :)

bu aralar internetten yalan haber çıkarma modası var.

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Senelerdir Atatürkün doğal yollardan değil suikast yüzünden öldüğünü, aslında hastalığının siroz değilde zehirlenme olduğunu senelerdir söyluyoruz.

Fakat nedense Muhafazakar Müslüman kimliğimizden dolayı bunu hep Atatürk düşmanlığı olarak yorumluyorlar.

Şunu iyi bilin ki Atatürk doğal yollardan olmadı. Atatürkün son zamanlarıyla alakalı olan hiçbirşey bize okullarda veya okul dışı hayatta dikta edildiği gibi değil.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 9853 Toplam Mesaj: 46