folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

Müthiş İddia: Atatürk Öldürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

günümüzde bu kadar şeffaflaşmışken acıklansa ne olur açıklanmasa ne olur atamın üzerinden her türlü oyunu yapıyorlar gerçek bir atattürkçü olarak üzülüyorum.

ancak vasiyetini cok merak ediyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ElizaBeTH bunu yazdı:
    -----------------------------

YasamaK bunu yazdı:

Öldürülse dahi atam şuan için ne olacak ki?? ne yapacağız o zaman da bu işi yapanlar mı kaldı ?? devlet sırı diye bir kavram var bel ki o dönem bunun

açıklanmaması benim açımdan iyi ve herkesin açısından iyi sebeb - biz daha yeni cumhuriyeti kurmuşuz bir de atamız için savaş yapsaydık emin olabiliriz ki şuan

da bir çoğumuz yokduk neden mi o dönemler cahil ve cahilelik daha üst safhadaydı anlatabilmişimdir umarım ayrıca şimdi atamın cenazesinden nemalanan

gazeteileri tutup teker teker tikmek lazım 

şuanda yapılacak birşey yok zaten  yapılması gereken bunlardan nemalanan kişilerin tezlerini çürütmek ancak şuanki siyasi şartlarda bu mümkün degil.

Çok Çok haklısın yılardır atama etmedikleri iftira kalmadı adamı bir mezarın da rahat bırakmadılar afedersin ibne kılıklı yavşaklar yok wc de kuran ezdi yok dini

yasakladı yok misyonerler ocağını kapadı onlarda zehirledi yok toprak kabül etmedi mumyaladılar bir kabin de koruyorlar bu nedir ya bırakın aga bu işleri

adamıngösterdiği yolu takip et idolijiye bak nasıl bir idolijideydi yapısı neydi ne yapmak istiyordu  adam o zamanlarddan bu ülke için en güzel lafları yapmış ileri

gitmeyi göstermiş benim gördüğüm 1 "İstikbal göklerdedir" diyerek havacılığın önemini vurgulamış hava kuveti sağlam olan ülkeler bugün dünyayı yönetenler sıfatın da 

2:ordular ilk hedefiniz akdenizdir ileri sebeb :) osmanlıya ordan bir çok devletin vergi verdiği için örneğin abd 40 yıl osmanlıya vergi verdi akdeniz üzerinden ve zengin istikarlı olabilirdik akdeniz elimizde olsaydı şimdi resmen bagırmış adam alın diye

3.Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz. ( okusa herkes cahil kalmasa yine yönetim şeklini değişdirebiliriz dünyanın )

4.Herkes ulusal görevini ve sorumluluğunu bilmeli, memleket meseleleri üzerinde o düşünceyle, düşünüp çalışmayı görev edinmelidir.   ( türk toplumu bir ulsudur bugün dünya da bulunan türk ülkeleri ile birleşilse neler olacağı ortadadır. )

5.Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak! ( tek kendimizi düşünmeseydik toplumu da düşünüp paylaşımcı olsaydık bugün türklere hiç bir ülkenin ve ulusun lafı gelmezdi )

bunun gibi bir çok şey umarım anlatabilmişimdir.

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Atatürkten kan bile alamadık. Atatürk öldürüldü. Nerden anlamış kan alınmamasından mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

ElizaBeTH bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

Öldürülse dahi atam şuan için ne olacak ki?? ne yapacağız o zaman da bu işi yapanlar mı kaldı ?? devlet sırı diye bir kavram var bel ki o dönem bunun

açıklanmaması benim açımdan iyi ve herkesin açısından iyi sebeb - biz daha yeni cumhuriyeti kurmuşuz bir de atamız için savaş yapsaydık emin olabiliriz ki şuan

da bir çoğumuz yokduk neden mi o dönemler cahil ve cahilelik daha üst safhadaydı anlatabilmişimdir umarım ayrıca şimdi atamın cenazesinden nemalanan

şuanda yapılacak birşey yok zaten  yapılması gereken bunlardan nemalanan kişilerin tezlerini çürütmek ancak şuanki siyasi şartlarda bu mümkün degil.

Çok Çok haklısın yılardır atama etmedikleri iftira kalmadı adamı bir mezarın da rahat bırakmadılar afedersin ibne kılıklı yavşaklar yok wc de kuran ezdi yok dini

yasakladı yok misyonerler ocağını kapadı onlarda zehirledi yok toprak kabül etmedi mumyaladılar bir kabin de koruyorlar bu nedir ya bırakın aga bu işleri

adamıngösterdiği yolu takip et idolijiye bak nasıl bir idolijideydi yapısı neydi ne yapmak istiyordu  adam o zamanlarddan bu ülke için en güzel lafları yapmış ileri

gitmeyi göstermiş benim gördüğüm 1 "İstikbal göklerdedir" diyerek havacılığın önemini vurgulamış hava kuveti sağlam olan ülkeler bugün dünyayı yönetenler sıfatın da 

2:ordular ilk hedefiniz akdenizdir ileri sebeb :) osmanlıya ordan bir çok devletin vergi verdiği için örneğin abd 40 yıl osmanlıya vergi verdi akdeniz üzerinden ve zengin istikarlı olabilirdik akdeniz elimizde olsaydı şimdi resmen bagırmış adam alın diye

3.Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz. ( okusa herkes cahil kalmasa yine yönetim şeklini değişdirebiliriz dünyanın )

4.Herkes ulusal görevini ve sorumluluğunu bilmeli, memleket meseleleri üzerinde o düşünceyle, düşünüp çalışmayı görev edinmelidir.   ( türk toplumu bir ulsudur bugün dünya da bulunan türk ülkeleri ile birleşilse neler olacağı ortadadır. )

5.Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak! ( tek kendimizi düşünmeseydik toplumu da düşünüp paylaşımcı olsaydık bugün türklere hiç bir ülkenin ve ulusun lafı gelmezdi )

bunun gibi bir çok şey umarım anlatabilmişimdir.

bunları anlayabilmek için zaten biraz mantık yeterlidir ancak bizim ülkemizide anlamak zor çünki bir cok siyasi partı bunları kötüye kullandı. ancak senin benim gibi binlercesi dogruyu biliyor ancak ne yaparsak yapalım artık dönüşü olmayan bir yoldayız...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

keşke açıklansaydıda savaşsaydıkta hiç birimiz şuan olmasaydık

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

YasamaK bunu yazdı:

keşke açıklansaydıda savaşsaydıkta hiç birimiz şuan olmasaydık

bi yönden bakınca dogru. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:

o değilde ben Atatürk'ün vasiyetini merak ediyorum.

Ataturkun kesin bir vasiyeti yok ama, mezarının turk bayragı altında olmasını istemiştir, ki bu yuzdende naaşının yanında 8 tane turk bayragı bulunmakta ;)

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

erdemcakmak bunu yazdı:

rebellisch bunu yazdı:

Ataturkun kesin bir vasiyeti yok ama, mezarının turk bayragı altında olmasını istemiştir, ki bu yuzdende naaşının yanında 8 tane turk bayragı bulunmakta ;)

bildigim kadarıyla özel bir vasiyeti var ölümünden beli bir süre sonra açıklanmasını istiyor ancak o zamnki ve günümüze kadar gelen siyasiler hiç biri uygun görmüyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Atatürk ölmedi kalbimizde yaşıyor klişesini aşmak için atılmış bir adım galiba

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ElizaBeTH bunu yazdı:

erdemcakmak bunu yazdı:

rebellisch bunu yazdı:

bildigim kadarıyla özel bir vasiyeti var ölümünden beli bir süre sonra açıklanmasını istiyor ancak o zamnki ve günümüze kadar gelen siyasiler hiç biri uygun görmüyor.

Siyasi meselesi değil bu Atatürk'ü koruma kanunu ve Genel Kurmay insiyatifindeki konular.

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 9901 Toplam Mesaj: 46