folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargileden Anlayan Mürid Ve Mürideler (Nargile Nasıl Hazırlanır?)

Nargileden Anlayan Mürid Ve Mürideler (Nargile Nasıl Hazırlanır?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Küçükten başlatıp közü büyüttüm:)

Farkındaysan resmin altında nargilenin son durumu yazıyor:)

l_i_o_n tarafından 04/Ağu/16 00:03 tarihinde düzenlenmiştir

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

dostum bu saydıklarından hiç bir tanesi nargileden aroma tadı alamamanı açıklayamaz + çift kat folyo kullanmak dışında diğerleri asla ve asla aromanın tadını değiştirmez ki tek katlı kullansan bile başta yine aroma tadı alırsın 10-15dk sonra yanar tütün.

1-) Yıllardır nargileyi nefes alır gibi değil arkasından atlı kovalıyormuş gibi çekerim acemilik zamanlarım hariç şimdiye kadar tütün yakmadım.

2-) Folyoyu yıllardır diş kürdanı ile ve mümkün olan maximum sayıda delerim.

3-) Nargilenin suyuna buz çok nadir atarım bazz'ı yüksek istediğim zaman sadece ve nane gibi şeyler içeceğim zaman. Közün zaten kaliteli bişey değil de emin ol közü iyi yaktığın sürece aroma alamamanın közle hiçbir alakası yok.

neyse tat alıyorsan sıkıntı yok ama bir nargile experti olarak söylüyorum bu yaptıklarından sadece çift kat folyo kullanımının aromayı etkileyebilecek bir olasılığı var -ki benim şahsi görüşüm kesinlikle ondan da değil,nargilenin sıfır olmasından + (belki) marpucu yıkamadığından tozdan falan..

Şimdiye kadar kendime 4 olmak üzere toplamda 20 ye yakın sıfır takımla nargile içtim hepsinin tadı aynıydı.

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

dostum bu saydıklarından hiç bir tanesi nargileden aroma tadı alamamanı açıklayamaz + çift kat folyo kullanmak dışında diğerleri asla ve asla aromanın tadını değiştirmez ki tek katlı kullansan bile başta yine aroma tadı alırsın 10-15dk sonra yanar tütün.

1-) Yıllardır nargileyi nefes alır gibi değil arkasından atlı kovalıyormuş gibi çekerim acemilik zamanlarım hariç şimdiye kadar tütün yakmadım.

3-) Nargilenin suyuna buz çok nadir atarım bazz'ı yüksek istediğim zaman sadece ve nane gibi şeyler içeceğim zaman. Közün zaten kaliteli bişey değil de emin ol közü iyi yaktığın sürece aroma alamamanın közle hiçbir alakası yok.

neyse tat alıyorsan sıkıntı yok ama bir nargile experti olarak söylüyorum bu yaptıklarından sadece çift kat folyo kullanımının aromayı etkileyebilecek bir olasılığı var -ki benim şahsi görüşüm kesinlikle ondan da değil,nargilenin sıfır olmasından + (belki) marpucu yıkamadığından tozdan falan..

Şimdiye kadar kendime 4 olmak üzere toplamda 20 ye yakın sıfır takımla nargile içtim hepsinin tadı aynıydı.

Hocam işin acemisiyim belki ondan yanıyordu tütün ihtimaller üzerinden gittim.buz soguk hava gelmesine sebeb oldu çok hoşuma gitti ferahlatıyor.çift kat folyoya yoruyorum işi en büyük pay folyoda sanki.tek kat yakıyor çift kat yakmıyor.marpuçu ve takımı her kullanımdan sonra titizlikle bol suyla vs. yıkarım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

marpuc yıkanmaz dostum yıkarsan anası ağlar

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

valla ben de buna dair bi konu açacaktım bende sahilde çalışıyorum tüp felan yok bunun kömürünü nasıl yakcaz biz yahu ..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

valla ben de buna dair bi konu açacaktım bende sahilde çalışıyorum tüp felan yok bunun kömürünü nasıl yakcaz biz yahu ..

hocam şahsi olarak kullanacaksan;

http://urun.n11.com/isitici/elektrikli-koz-yakma-cihazi-P123758902?cid=604001&gclid=CjwKEAjwz4u9BRCbioK3stnBznESJADA75xbB0wJjWf2dZKFrZPHuJT6uOEnlDNGd2WfBUNZ94StZRoCS3vw_wcB&gclsrc=aw.ds

http://urun.gittigidiyor.com/diger-her-sey/nurgaz-230-gr-nargile-ocagi-2-adet-230gr-kartus-228995881

böyle ürünler iş görür. 

onun dışında işyeri ise minik bi mangal alırsınız içinde yakarsınız kömürü müşteri durumuna göre lazım oldukça kömür atarsınız içine zaten.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

internette elektronik köz yakıcılar var dostum onlar işini görür

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

valla hocam marpuçun içini yıkıyordum suyla ne yalan diyim:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

marpuc yıkanmaz dostum yıkarsan anası ağlar

Hocam saçmalama da :D marpuç yıkanmaz nedir

https://nargilemalzemesi.com/tr/nargile-malzemeleri/103-mlz23-marpuc-harbisi.html

since 2005 // tbt
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam ben nasıl yapıyorum anlatayım 

öncelikle su koyulan cam şişenin boğum noktasına kadar su dolduruyorum daha sonra 

lüle var ya ona tütünü çok bastırmadan çok da doldurmadan normal seviyede dolduroyurm ve üstünü folyoyla sarıyorum tükenmez kalem ucuyla deliyorum kürdanla delince delikler çok ufak olur yada genişleşmekle ekstra uğraşırsın
    bildiğin tükenmez kalem ucu tam ideal deliyorum 

nalburdan pürmüz aldım bir de küçük tüp buldum kömür koymak için metal bir kulplu zımbırtı var ona koyuyrum kömürleri   kömür olarak neşe kömürü iyidir ama çabuk biter tavsiyem ev kullanıcılarına 

küp şeklinde uzuzn süre giden ve çabuk yanana hindistan cevizi kabğundan yapılma kömürler olacaktır  

kömürleri iyice yak kıpkırmızı olana kadar çevire çevire pürmüzle köz yap hocam bir lüleleye 3 tane küp gelecek şekilde üstlerine koy ilk baş hılzı hılzı çek ara ara bekle zaten hemen açılıyor tavsiyem 

hafif şeyler içmen nane limon gibi elma üzüm vs ilk içene ağır gelir 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 4561 Toplam Mesaj: 55
nargile