Nasıl Bir Buzdolabı Almalıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Evime yeni bir buzdolabı almam gerekiyor alırken nelere dikkat etmem gerekiyor hiç bir bilgim yok ve daha önce beyaz eşya internet üzerinden alıpta sorun yaşayan oldu mu ? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Edit:Yükseklik=1,90cm,Genişlik=79cm,Derinlik=70cm

1500TL civarında olması beni çok zorlamaz 

Edit:

Yardım eden herkese teşekkür ediyorum bu modelden aldım 

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-bd2056w2vn-no-frost-buzdolabi-340949029#product-installments

yyasinn tarafından 08/May/18 17:07 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En önemlisi ölçü hocam. Evde ki koyulacak yerin ölçüsüne baktın mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

samsung buzdolabı almıştık bundan 2 sene önce gayet iyi şuan 10 sene motor garantisi veriyor felan sıkıntı çıkmasın diye aldım yoksa başka markaların daha iyi ürünleride var ama parasıda o derecede artıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

samsungun digital inverter olanlari var dc motorlu hem sessiz hem sorunsuz kesinlikle ondan al

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bütçe ne kadar ayırdın bu işe, onuda belirtseydin, ona göre bakınırdık sana..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

dondurucu kısmı aşağıda olan yeni modellerden olsun onlar kullanışlı

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

En önemlisi ölçü hocam. Evde ki koyulacak yerin ölçüsüne baktın mi ?

Haklısınız hocam şu an baktım ona göre bakıyorum

@hellboy4tr  https://www.yukko.com/samsung-rt38k5100s8tr-a-397-lt-twincooling-plus-nofrost-buzdolabi-v-50004910?pid=10006540&gclid=Cj0KCQjwibDXBRCyARIsAFHp4fpuBBC43SKB_xf53HJ_6yNT02OA09S5cirgqSGXYm0nDrtPyBrJhmkaAsK2EALw_wcB bunun gibi mi hocam.

Komutan hocam dondurucu kısmı aşagıda olanlar biraz daha fazla sanki

TOMBLACK  şu an için hotpoint ve samsung modellerine bakıyorum.Samsung kullanıcı yorumlarına göre daha kaliteli gibi duruyor.

yyasinn tarafından 04/May/18 11:39 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Bütçe ne kadar ayırdın bu işe, onuda belirtseydin, ona göre bakınırdık sana..

Teşekkür ediyorum hocam 1500 TL civarı olsa beni fazla zorlamaz.

https://www.hepsiburada.com/samsung-rt38k5100ww-tr-a-397-lt-twincooling-plus-nofrost-buzdolabi-p-MTSAMRT38K5100WWTR

https://www.hepsiburada.com/hotpoint-ariston-entm-18211-f-tk-a-374-lt-nofrost-buzdolabi-p-MTHOTARIENTM18211F

bunlar nasıl hocam sizce

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Normalde bosch dn başka beyaz eşya almam da 2 sene önce bi arçelik derin dondurucu aldım çok memnun kaldım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Normalde bosch dn başka beyaz eşya almam da 2 sene önce bi arçelik derin dondurucu aldım çok memnun kaldım

arçelik buzdolabı modellerine baktım fakat bütçeme uygun olan modellerin ölçüleri küçük kalıyor 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

5 Yıl kadar önce Bosch marka buzdolabı ve bulaşık yıkama aldım.

buzdolabını attım ,bulaşık makinasıda yarısını temizliyor ,ıslak bırakıyor onun da eli kulağında değiştiricem.

buzdolabını ben de samsung aldım şimdilik memnunum.

Toplam Hit: 3305 Toplam Mesaj: 36
buzdolabı buz