Nasıl Bir Buzdolabı Almalıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Bütün beyaz eşyayı 10 yıl garantili bosh tan aldım kafam rahat şimdilik

Yav he he
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

vestel aldım no frost buz dolabı tüm meyve ve sebzelerimi çatır çutur donduruyor, sütler bozuluyor, yemekler bozuluyor. garantiye 10 kere gönderdim, sorun yok diye alıp alıp geldiler. Allah müstahaklarını versin iflas etsin o vestel.

özet: vestel alma

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

çift mesaj olmuş :S

kartalkethuda tarafından 04/May/18 13:26 tarihinde düzenlenmiştir

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

20 yıllık profilo kullanıyoduk iç hacmi küçük diye  yeni aldık yine profilo aldık aşırı memnunuz.  Kesinlikle pişman etmez. Çok dondurdu az hoplattı su akıtıyor derdi yok. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Normalde bosch dn başka beyaz eşya almam da 2 sene önce bi arçelik derin dondurucu aldım çok memnun kaldım

arçelik buzdolabı modellerine baktım fakat bütçeme uygun olan modellerin ölçüleri küçük kalıyor 

ben 8 çekmeceli dikey dondurucu aldım

2 ceset rahat sığar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=mA_cskSvdeQ

Albundan bitane hocam :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    yyasinn bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Normalde bosch dn başka beyaz eşya almam da 2 sene önce bi arçelik derin dondurucu aldım çok memnun kaldım

arçelik buzdolabı modellerine baktım fakat bütçeme uygun olan modellerin ölçüleri küçük kalıyor 

ben 8 çekmeceli dikey dondurucu aldım

2 ceset rahat sığar

^^D iyi güldüm. ^^D)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

erblood bende zamanında bosch'tan baya çektim.Şu an samsung,hotpoint,profilo arasında kaldım

kartalkethuda tamamdır hocam vestel'den uzak duruyorum.

ilteris Hocam profilo teknik servisi nasıl ve hangi modeli almıştınız hatırlıyor musunuz ?

DJ_Alper :D 

Mycity Hocam win7 olsaydı belki alırdım :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam ben sana almadan önce arayacağın vasıfları söylersem işine yarayabilir, mevcut bütçenle alabileceğinin en iyisini alman söylediklerime bağlı olabilir..

1- Kapısı hem sağdan hem de soldan bağlanarak açılabilen Buzdolabı olsun.. Başka bir eve geçersin kapının açma yönü önemli olabilir..!

2- Mümkün olduğu kadar Termostat kontrolü akıllı olanlardan alırsan, en uygun derecelerde İç kısmını tutacaktır.

3- Enerji tasarrufu hususunda en son teknolojide olmasını dikkate almalısın..

4- Paslanmaz gövde olmasına ve kapı açık unutulduğunda sesle uyaran olursa güzel olur.. bu özelliklerde bakınırsan memnun olursun.. Birde Buz dolabında Bosch öneririm.. Biraz fiyatı tuzlu olabilir.

Bosch tan çektim demişsiniz ilginç, genelde insanlar memnunlar. kısaca ne sorun yaşadın yazarsan bende tecrübe edinmiş olacağım.?

Ben Arçelik Kullanıyorum 10 yıl oldu hala yeni teknolojilere taş çıkartıyor.... Bölmeler arası hava akımı dengeli soğutma akıllı termostat özelliği falan var..

ShockMan tarafından 04/May/18 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hocam ben sana almadan önce arayacağın vasıfları söylersem işine yarayabilir, mevcut bütçenle alabileceğinin en iyisini alman söylediklerime bağlı olabilir..

1- Kapısı hem sağdan hem de soldan bağlanarak açılabilen Buzdolabı olsun.. Başka bir eve geçersin kapının açma yönü önemli olabilir..!

2- Mümkün olduğu kadar Termostat kontrolü akıllı olanlardan alırsan, en uygun derecelerde İç kısmını tutacaktır.

3- Enerji tasarrufu hususunda en son teknolojide olmasını dikkate almalısın..

4- Paslanmaz gövde olmasına ve kapı açık unutulduğunda sesle uyaran olursa güzel olur.. bu özelliklerde bakınırsan memnun olursun.. Birde Buz dolabında Bosch öneririm.. Biraz fiyatı tuzlu olabilir.

Bosch tan çektim demişsiniz ilginç, genelde insanlar memnunlar. kısaca ne sorun yaşadın yazarsan bende tecrübe edinmiş olacağım.?

Ben Arçelik Kullanıyorum 10 yıl oldu hala yeni teknolojilere taş çıkartıyor.... Bölmeler arası hava akımı dengeli soğutma akıllı termostat özelliği falan var..

Hocam öncelikle önerileriniz için teşekkür ediyorum.Bosch buzdolabında soğutma olmuyordu ve ilginç bir koku yayiyordu teknik servis geldi bir kaç kere götürdü yapmak için ama hep zamanla aynı sorunu veriyordu.Bende o zamanlar memlekette olmadığım için ilgilenememistim pek bundan dolayı Bosch sıcak bakmıyorum.

Toplam Hit: 3297 Toplam Mesaj: 36
buzdolabı buz