Nasıl Bir Buzdolabı Almalıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Hocam ben sana almadan önce arayacağın vasıfları söylersem işine yarayabilir, mevcut bütçenle alabileceğinin en iyisini alman söylediklerime bağlı olabilir..

1- Kapısı hem sağdan hem de soldan bağlanarak açılabilen Buzdolabı olsun.. Başka bir eve geçersin kapının açma yönü önemli olabilir..!

2- Mümkün olduğu kadar Termostat kontrolü akıllı olanlardan alırsan, en uygun derecelerde İç kısmını tutacaktır.

3- Enerji tasarrufu hususunda en son teknolojide olmasını dikkate almalısın..

4- Paslanmaz gövde olmasına ve kapı açık unutulduğunda sesle uyaran olursa güzel olur.. bu özelliklerde bakınırsan memnun olursun.. Birde Buz dolabında Bosch öneririm.. Biraz fiyatı tuzlu olabilir.

Bosch tan çektim demişsiniz ilginç, genelde insanlar memnunlar. kısaca ne sorun yaşadın yazarsan bende tecrübe edinmiş olacağım.?

Ben Arçelik Kullanıyorum 10 yıl oldu hala yeni teknolojilere taş çıkartıyor.... Bölmeler arası hava akımı dengeli soğutma akıllı termostat özelliği falan var..

Hocam öncelikle önerileriniz için teşekkür ediyorum.Bosch buzdolabında soğutma olmuyordu ve ilginç bir koku yayiyordu teknik servis geldi bir kaç kere götürdü yapmak için ama hep zamanla aynı sorunu veriyordu.Bende o zamanlar memlekette olmadığım için ilgilenememistim pek bundan dolayı Bosch sıcak bakmıyorum.

Rolbond gaz sızdırmıştır, soğutma ondan yapmamıştır, bu her Buzdolabında olabilecek bir şeydir, kokuyu bilmem ama.... Yeni Teknolojilerde gerçekten de kalite hususunda iyi diyorlar.. Parçalar dayanıklı... O zaman Profilo tavsiye edebilirim, Arçelik için Vestelin yan ürünü derler, Bu Elektronikte birlikte çalışırlar doğrudur, ama Buzdolabı ve Çamaşır makinesinde Arçelik kendi başınadır diye biliyorum.. Bir de Arçelik derim..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

bence hot point al hocam 10 yıl motor garantisi oluyor 

yok amk imzam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

ShockMan evet hocam arçelikten benim çevrede memnun fakat biraz bütçemi aşıyor.Hotpoint'in bu modeli nasıl sizce https://www.hepsiburada.com/hotpoint-ariston-nmtm-1921-f-tk-ha-a-439-lt-nofrost-buzdolabi-p-MTARISNMTM1911F?magaza=Hepsiburada  yazdığınız bütün özellikler var sanki.

djxeon Hocam hemen hemen bütün firmalar motora 10 yıl garanti süresi veriyor galiba.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

En önemlisi ölçü hocam. Evde ki koyulacak yerin ölçüsüne baktın mi ?

Haklısınız hocam şu an baktım ona göre bakıyorum

@hellboy4tr  https://www.yukko.com/samsung-rt38k5100s8tr-a-397-lt-twincooling-plus-nofrost-buzdolabi-v-50004910?pid=10006540&gclid=Cj0KCQjwibDXBRCyARIsAFHp4fpuBBC43SKB_xf53HJ_6yNT02OA09S5cirgqSGXYm0nDrtPyBrJhmkaAsK2EALw_wcB bunun gibi mi hocam.

Komutan hocam dondurucu kısmı aşagıda olanlar biraz daha fazla sanki

TOMBLACK  şu an için hotpoint ve samsung modellerine bakıyorum.Samsung kullanıcı yorumlarına göre daha kaliteli gibi duruyor.

aynen bu modellerde dedigim teknoloji mevcut fiyatlarida cok yuksek degil al memnun kalirsin.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hayırlı olsun :)

İndirim kuponu bulup alabilirsin hocam 1500-1600 civarına gelir.

https://urun.n11.com/buzdolabi/profilo-bd-3257-w2-nn-no-frost-kombi-buzdolabi-P22998763

ComputerWolf tarafından 05/May/18 12:09 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Siemens arçelik beko profilo bu dört marka benim favorilerimden.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

ComputerWolf Hocam bu modeli beğendim n11 kodu bulmaya çalışıyorum.Sağolun

DrKill Hocam siemens ve arçelik şu an bütçemi aşıyor şu an profilo ve hotpointlere bakıyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Arcelik dusunursen ki kesinlikle dusun derim.

Asilevaletleri.com dan al cok uyguna. Kendime ve annemlere set olarak aldim. Cokda iyi bi firma. Guvenilir ve cok uygun piyasaya gore

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Hocam vestel de magaza yöneticisi olarak çalıştım personel indirimi yaptırabilirim model begen soyle istanbuldaydan gidip bakalım

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

MuhammeT  Hocam arçelik bütçemi aşıyor biraz ve site açılmıyor

bamboocha yardımınız için teşekkür ediyorum fakat vestel almayı düşünmüyorum

Toplam Hit: 3303 Toplam Mesaj: 36
buzdolabı buz