folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ne İşimiz Var Elalemin İnternet Sitesinde: Binali Çıldırın!

Ne İşimiz Var Elalemin İnternet Sitesinde: Binali Çıldırın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

http://img80.imageshack.us/img80/3814/binali.jpg

Türkiye’de işler böyle. İnternet konusunda konuşabilecek en yetkili isim bile, youtube’un bir yıldır kapalı olmasına pişkin pişkin:
    “Ne işiniz var milletin internet sitesinde?” diyebiliyor.

Bence ya istifa etsin, ya intihar etsin.
    Bakanımıza allahtan acil Alt-F4 diliyorum.
    —Habere link buradan.–

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetay&ArticleID=938776&Date=02.06.2009&CategoryID=78

Sezyumdan alintidir

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu haber çarpıtılmış normalde youtube reklamlardan her ülkeye vergi verirken bize vermiyo onlar gelmezlerse bizde gelmeyiz diyodu

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

JohnD bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu haber çarpıtılmış normalde youtube reklamlardan her ülkeye vergi verirken bize vermiyo onlar gelmezlerse bizde gelmeyiz diyodu

her ülkeye niye vergi versin ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Sayın bakana, kendi başbakanının sözünü hatırlatmak gerek galiba.

Ben Youtube’a giriyorum, siz de girin“.

Komiksiniz, yahu sayenizde memlekette komedyenler mizahcilar ac kalacak.

Adamlarin her demeci standup gosterisi valla...

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Hayatında bilgisayar tuşuna basmamış adamları alıp bakan yaparlarsa bu tip sözlere pek şaşırmamak gerek. Bence gitsin tuafiye dükkanı açsın, ne bilim hırdavat falan satsın. Belki daha yararlı olur :|

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    Binary Yıldırım adam isimden kurtarmış

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    malmı bu :l

Merhabaaaaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:
    hıyarlar tarafından yönetiliyoruz(!) farkındamısınız , yoksa güdülmek daha doğru bir tanım mı olur?

youtube diğer ülkelere vergi vs verirken neden Türkiye'ye vergi vermiyordu? Onca çağrıya rağmen hala vergi vermiyor?

Arkadaşım vergi vermeyen böyle bir siteyi neden destekleyelim? Ayrıca yukarıda arkadaş demiş, blgisayar tuşuna bile basmamış, nasıl ulaştırma bakanı olmuş diyorsun.

Arkadaşım sen ulaştırma deyince sadece internet mi aklına geliyor? Bak ben adamı savunmuyorum beni ilgilendirmez hıyarlığı, tospalığı ama 58. 59.60. hükümetlerde bu adam Ulaştırma Bakanlığı yapmış. Öyle hava civa bir adam olsa bu adam 3 dönem ulaştırma bakanlığı yaparmı? 

Yada şöyle yaklaş olaya, internetten anlamıyor kanısına nereden varıyorsun? Sen hiç gidip gördün mü Ankarada? Böle hıyardı, patlıcandı yaklaşma her şeye.

Sen vatandaşlık görevini ne kadar yapıyorsun? Ne kadar legalsin, bunu açıkla sonra elaleme laf at. Yukarıda üç beş hıyar olabilir, bu hepsinin hıyar olduğu değildir.

Sen bi 10 yıl önce hiç bu otobüs firmalarıyla seyahat ettin mi? Şimdimi daha iyi o zaman mı? Şimdimi daha düzenli o zaman mı? Bu sadece küçük br örnek. Ok... 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

JohnD bunu yazdı:

hoca adsenseden senden normalde %18 kdv %15 stopaj kesilmesi lazım :)= ama ödemiyolar vergi bu  doğaldır

kanun dışı birşey yok hepsi kanuni şirket yurt dışında

bu ara iş tayibin bok yemesi teknolojiden anlamayan adamı getirmişinsin bu işe bakan yapmışsın 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Adamlar açık açık milletle dalga geçiyorlar bizimkiler de hala oy veriyor bunlara. Belki de alternatif düzgün kimse olmadığı içindir.

Enerji bakanı: Fındık yiyin üşümezsiniz. Yenilebilir enerji çeşidi = fındık :|
    Milli Eğitim Bakanı: Sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa :| (Herkes eğitimli olmasın vatana amele de lazım dimi.)
    Bir akp'linin bir ilde seçim öncesi yaptığı konuşmanın özeti: Belediye başkanını AKP'den seçmezseniz hiçbir hizmet alamazsınız. (Dalga geçmenin ötesinde açık açık tehdit)

Bizim millete müstehak bunlar. Durmak yok yola devam.

Hadis-i şerif: Her toplum hakettiği şekilde yönetilir. (Bunun en iyi örneği Türkiye)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

JohnD bunu yazdı:

hoca adsenseden senden normalde %18 kdv %15 stopaj kesilmesi lazım :)= ama ödemiyolar vergi bu  doğaldır

kanun dışı birşey yok hepsi kanuni şirket yurt dışında

bu ara iş tayibin bok yemesi teknolojiden anlamayan adamı getirmişinsin bu işe bakan yapmışsın 

bu youtube yurt dışında kanuni bir şirket olabilir, ama TÜRKİYE'de şirket değildir. Nasıl Google Türkiye de şirketleşti, nasıl adamlar Türkiye'ye vergi vermeye başlayıp google.com.tr yi aldı? Youtube neden vergi vermiyor Türkiye'ye? Neden Türkiyede kurumsal değil o zaman? Öyleyse yayına kapatılır hocam bu hukuki bir gerçektir. Haberin çarpıtılması ayrı bir mevzu ancak beni alakadar eden o değil. 

Tayiin bok yemesi demişsin. İnternetten anlamayan adamı bu işin aşına getirmişsin? Türkiye'de İnternet bakanlığımı var? Hayır... Ulaştırma Bakanlığı var. Ulaştırma deyincede senin aklına sadece İnternet geliyorsa o senin kapalılığındır hocam. Ayrıca son bir şey daha; adam internetten anlamadığı kanısına nereden varıyorsun. Hadi anlamıyor diyelim bu adamın müsteşarlığı var, alt birimleri var. Bunlarda mı anlamıyor? Unutma, her konuyla ilgili o bakanlıkta mutlaka uzman kadrlar vardır ve gereken ne ise onu yapıyorlar. Sen gel benim ülkemi sikleme vergi verme bizde seni baş tacı yapalım. Başka bir arzun hocam? 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
Toplam Hit: 6644 Toplam Mesaj: 49