folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Ne İşin Var Oğlum İsrail’De?

Ne İşin Var Oğlum İsrail’De?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

yan komsum 50 kusur yaslarinda israilli matematik profesoru, ust komsum 50 kusur yaslarinda o da israilli psikoloji profesoru. adamlar 600bin km yolu 3 aylik arastirma icin gelmisler, tek baslarina yasiyorlar. bizdeki unumu eledim elegimi astim anlayisiyla karsilastirmaya baslasak cok yazarim simdi. neyse.

helal lan en iyi yorumu sen çaktın :) 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

yan komsum 50 kusur yaslarinda israilli matematik profesoru, ust komsum 50 kusur yaslarinda o da israilli psikoloji profesoru. adamlar 600bin km yolu 3 aylik arastirma icin gelmisler, tek baslarina yasiyorlar. bizdeki unumu eledim elegimi astim anlayisiyla karsilastirmaya baslasak cok yazarim simdi. neyse.

600 bin km mi :)

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

Dünyaya aydan daha uzak bir gezegende yaşıyorsun sanırım hocam. İnternet'i neyle bağlattın onu merak ettim :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

Azimlerinden dolayi tebrik edilecek tek toplum.

baltalamak istemem ama tebrik edilecek bişey göremiyorum.
    neredeyse alayı çakaldan beterdir
    para ile satın aldıkları kuklaları kullanarak sağlam tiyatro oynatırlar (masonlar).
    sapkın dinlerine olan bağlılıkları nedeni ile bugün eşsiz bir birliğe sahiptirler, bu birlikleri sayesinde öyle yada böyle bişekilde dünyayı yönetirler. herşeyden korkarlar, en başta müslümanların birlik olmasından korkarlar ve müslümanların ezilmesi için hertürlü planı kurar, organize ettirir ve sonuna kadar destek olurlar (en kötü örnek: ışid bunların eseridir). her yerde ve her konuda çok sağlam gizlenirler.
    kendileri hakkındaki gerçekleri gizlemek için illuminati tarzında aşırı abartı komploları kullanarak aradan sıyrılırlar. 
    birliklerine karşı tehdit olabilecek hertürlü sistem kişi yada kurumları son derece profesyonelce yok ederler.
    dünya genelinde haber ajansları dahil medya gücünün çoğu bunların elindedir, istedikleri zaman istedikleri yerde istedikleri gibi kargaşa çıkaracak güçleri vardır ve istedikleri zaman bunu yaparlar (onlarca yararlı dernek, çevreci hareket v.s varken sözde 3 - 5 ağaç yüzünden gezi parkı olaylarının çıkmasında bunlarında az çok rolü vardır, bu çok boyutlu bir konu olsa da arz talep dengesi çok iyi değerlendirildi ve gezi olayları cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir eyleme dönüştü) v.s v.s çok şey.

dostluk ve barış eylemi için istanbula gelen bir yahudiden aynen şunları duydum:
    "filistini anlamıyoruz, onlar ne isterse biz vermeye hazırız ama onlar sadece bize saldırıyor, biz ise sadece kendimizi koruyoruz"

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Azimlerinden dolayi tebrik edilecek tek toplum.

baltalamak istemem ama tebrik edilecek bişey göremiyorum.
    neredeyse alayı çakaldan beterdir
    para ile satın aldıkları kuklaları kullanarak sağlam tiyatro oynatırlar (masonlar).
    sapkın dinlerine olan bağlılıkları nedeni ile bugün eşsiz bir birliğe sahiptirler, bu birlikleri sayesinde öyle yada böyle bişekilde dünyayı yönetirler. herşeyden korkarlar, en başta müslümanların birlik olmasından korkarlar ve müslümanların ezilmesi için hertürlü planı kurar, organize ettirir ve sonuna kadar destek olurlar (en kötü örnek: ışid bunların eseridir). her yerde ve her konuda çok sağlam gizlenirler.
    kendileri hakkındaki gerçekleri gizlemek için illuminati tarzında aşırı abartı komploları kullanarak aradan sıyrılırlar. 
    birliklerine karşı tehdit olabilecek hertürlü sistem kişi yada kurumları son derece profesyonelce yok ederler.
    dünya genelinde haber ajansları dahil medya gücünün çoğu bunların elindedir, istedikleri zaman istedikleri yerde istedikleri gibi kargaşa çıkaracak güçleri vardır ve istedikleri zaman bunu yaparlar (onlarca yararlı dernek, çevreci hareket v.s varken sözde 3 - 5 ağaç yüzünden gezi parkı olaylarının çıkmasında bunlarında az çok rolü vardır, bu çok boyutlu bir konu olsa da arz talep dengesi çok iyi değerlendirildi ve gezi olayları cumhuriyet tarihinde benzeri görülmemiş bir eyleme dönüştü) v.s v.s çok şey.

dostluk ve barış eylemi için istanbula gelen bir yahudiden aynen şunları duydum:
    "filistini anlamıyoruz, onlar ne isterse biz vermeye hazırız ama onlar sadece bize saldırıyor, biz ise sadece kendimizi koruyoruz"

Bu saydıkların zaten onların güçlü olduğunu gösteriyor hocam.

Müslümanlardan korktukları için bu kadar güçlendilerse, biz neden Yahudilerden korkup güçlenmiyoruz? 

Adamlara tebrik koyuyorum.

SkynetX tarafından 09/Şub/15 08:53 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

600 bin km mi :)

aynı soruyu soracaktım. (:

İpimle kuşağım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

6 bin beyler, yanlis yazmisim. ya da 8bin neyse. aslina degil faslina bakin meselenin

All I need is a possibility.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

bu forumda, üç beş arkadaş çıkmış, burda israil toplumuna karşı sevgi dolu sözler, yok efendim iyi insanlarmış yok efendim nasıl bu kadar başarılı olabiliyorlarmış..

geçin bunları beyler ve o bayan arkadaş.

adamlar o bulundukları topraklarda ingilterenin oraya çöküp ödeyemeyeceği vergileri o halka yükleyip daha sonradan topraklarına çökmesi sonucu yaşıyorlar. amerikan merkez bankasının ingiltere merkez bankasının hisselerinde o devletlerden daha fazla söz hakkına sahipler. bu dünyada kullanılan her doların %50 %60 lık kısmı bu milletin. filistin e refah sınır kapısını açan mısır da bu israil darbe yaptırmadımı? bkz. sisi iktidara gelince ilk işi ne oldu? refah sınır kapısını kapatmak. kimin işine geldi? israilin.

o yüzden o insanlara karşı bi tevazu göstermenizi hiç tasvip etmiyorum.

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Rebel_Rider bunu yazdı

bu forumda, üç beş arkadaş çıkmış, burda israil toplumuna karşı sevgi dolu sözler, yok efendim iyi insanlarmış yok efendim nasıl bu kadar başarılı olabiliyorlarmış..

adamlar o bulundukları topraklarda ingilterenin oraya çöküp ödeyemeyeceği vergileri o halka yükleyip daha sonradan topraklarına çökmesi sonucu yaşıyorlar. amerikan merkez bankasının ingiltere merkez bankasının hisselerinde o devletlerden daha fazla söz hakkına sahipler. bu dünyada kullanılan her doların %50 %60 lık kısmı bu milletin. filistin e refah sınır kapısını açan mısır da bu israil darbe yaptırmadımı? bkz. sisi iktidara gelince ilk işi ne oldu? refah sınır kapısını kapatmak. kimin işine geldi? israilin.

İsrail 'in politikalarını övdüğüm yok. İsrail 'e dair övdüğüm şeyleri, yukarıda kalın harflerle gösterdim.

İşte bunu yapmak güç gerektirir !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Rebel_Rider bunu yazdı

işte bu yüzden takdir ediyoruz.

filistin yapsaymış aynısını ? yada zamanında topraklarını satmasaymış parça parça

yada 5 tane arap ülkesi 10 tane arap ülkesi hepsi israile komşu dibinde birlik olup zikemediler , zikemedikleri götü yalıyorlar şimdi.

yalansa yalan de ?

adamlar göt kadar ülkede hem para basıyor hem teknoloji geliştiriyor.

Toplam Hit: 4425 Toplam Mesaj: 34