Ne İzlesek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Searching (2018)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

searchıng de lıstemde var detaylı olaraktan anlatacagım kafa yakan ve dıkkat gerektıren bır flım teşekkurler hatırlatma ıcın 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

hocam sen beğendin mi bilmiyorum ama sik gibi filmdi ya. ortalara kadar iyi gidiyordu fikir süperdi kesin coşacaklar dedim sonrası boşa giden 1 saat :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bırakın filmi dizi izleyin hocam (:

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    overlocker bunu yazdı

peaky blinders bir solukta 6 sezon bitirdiğim dizi 

5. sezon daha çekiliyo hocam 6yı nerden izledin :D

6.sezonu kafada kendi çekmiş hocam :D

HHAAHAHHAHAH hocam bir solukta izledim sezona bakmadım valla :))

boş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

5-MİLYON DOLARLIK  BEBEK 

Hayatınızda hıc pes etmemek  ve de  başarmak için uğraş verdiniz mi herkes olmaz  derken siz olacak diye çaba harcadınız mı işte tamda bunu konu alan harika bir flim Milyon Dolarlık Bebek.

Garsonluk yaparak para kazanan ve de  rınge cıkmak ıcın  buyuk bır çaba sarf eden bır  kızın kazanmak ve  kaybetmek arasındakı cızgıdekı basarı  ve basarısızlık hikayesini konu alan harika bir flim.İçinizde bazı şeyler için bizde yapabilir miyiz  dedirtecek türden .Hayallerinize zor da olsa sarılamk ve de  hayallerınz cıın yılmadan  calışmanın ne demek olduğunu , karar ve seçimlerin sonucuna katlanmak gerektiğini ve de  hayatınızı bır daha sorgulamak zorunda oldugunuzu hıssedeceksınız 

İzleme linki 

https://www.youtube.com/watch?v=ZnAoFB4ff6o 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

5-MİLYON DOLARLIK  BEBEK 

Hayatınızda hıc pes etmemek  ve de  başarmak için uğraş verdiniz mi herkes olmaz  derken siz olacak diye çaba harcadınız mı işte tamda bunu konu alan harika bir flim Milyon Dolarlık Bebek.

Garsonluk yaparak para kazanan ve de  rınge cıkmak ıcın  buyuk bır çaba sarf eden bır  kızın kazanmak ve  kaybetmek arasındakı cızgıdekı basarı  ve basarısızlık hikayesini konu alan harika bir flim.İçinizde bazı şeyler için bizde yapabilir miyiz  dedirtecek türden .Hayallerinize zor da olsa sarılamk ve de  hayallerınz cıın yılmadan  calışmanın ne demek olduğunu , karar ve seçimlerin sonucuna katlanmak gerektiğini ve de  hayatınızı bır daha sorgulamak zorunda oldugunuzu hıssedeceksınız 

İzleme linki 

https://www.youtube.com/watch?v=ZnAoFB4ff6o   

yarasaadam tarafından 30/Kas/18 04:32 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Boks  ve kısısel gelısım flımlerı ızlemeyı seversenız tamda sıze gore :)

yarasaadam tarafından 30/Kas/18 04:34 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

Boks  ve kısısel gelısım flımlerı ızlemeyı seversenız tamda sıze gore :)

son 7 post sana ait ve 6'sı aynı hocam (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

hocma bılgısayar dondu ve de acıldıgında hepsını tek tek ıslemıs sılemedım bende :)

Toplam Hit: 69261 Toplam Mesaj: 160
ne izlesek