Ne İzlesek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben demin nostaji yaptım. tepenin gözleri 1  i izleyerek. ko da koxpa bırakıp izlemiştim ilk izlediğimde liseye gidiyordum :D

klasik korku filmi. kaybolan aile ve radyasyona maruz kalmış ve mutantlaşmış dagda yaşayan sikkolar

https://www.fullhdfilmizlesene.net/korku-filmleri-izle/tepenin-gozleri-1-720p/

do_som tarafından 25/Tem/19 21:11 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Kimetsu no Yaiba

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Kimetsu no Yaiba

basladim ilk bolumune :)

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

do_som Tepenin Gözleri 1-2, Mezarına Tüküreceğim 1-2 harika flimlerdir 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Kimetsu no Yaiba

tate-no-yuusha-no-nariagari buda güzel

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı
    end bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Kimetsu no Yaiba

tate no yuusha no nariagari buda güzel

mangasında güncelim onun

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

18- A. M. I (2019)

Cassie annesini trafik kazasında kaybeder ve de annesinin ölümünden kendisini sorumlu hisseden , hayatta da ; sevgilisi ve de arkadaşlarıyla tutunmaya çalışan güzel bir kızdır .Psikoloji bozulmuş ve de ilaçlar kullanımına başlamıştır. Annesini de her saniye düşünüp özlemini duymaktadır . Ve de koca bir şehirde kendini yanlız hissederken günün birinde bulduğu bir cep telefonu hayatını değiştirecektir. Telefonda SİRİ benzeri bir yapay zeka uygulaması vardır , uygulamanın adı AMI(EY EM AY) dır. Cassie uygulamayı karıştırırken kişiselleştirebileceğini fark eder ve de seslerle oynamaya başlarken , seslerden bir tanesi annesinin kine çok benzer ve de Cassie bu seste kalır , annesi yanındaymış gibi hissedip telefona anne demeye başlar .

Uygulamaya öyle bağlanır ki sanki öz annesiymiş edasına bürünür , uygulama Cassie nin erkek arkadaşının onu aldattığını söyler Cassie de bunu görmek için kız arkadaşının evine gider ve de olanlar olur Cassie kendini kaybeder kız arkadaşını öldürür. Öldürdüğü kız arkadaşını gömmek için ormana götürür ve de tam gömerken onları fark eden bir köylü görür ve de uygulamanın talimatıyla onu da öldürmek zorunda kalır .Derken derken Cassie tam bir seri katile dönüşmesini konu alan harika bir film . :)

Film 1 Temmuz 2019 yapımıdır ve de filmde cep telefonunun hayatınızın ne kadar merkezinde olduğu ,sevdiklerimizden de değerli bir konuma koyduğumuzu , hayatımızı komple yönlendirdiğine şahit olacaksınız .Ayrıca kameralarımızın da hackleme vb durumlardaki rolünü de görme fırsatı sunacak sizlere. Gelişen teknoloji dünyasında koca koca şehirlerde insanların nasıl yanlızlaştığını ve de ruhsal çöküntüye , tatminsizliğe iletildiğini kademe kademe izleyeceksiniz

Film İngilizce olarak , Türkçe altyazılıdır

Keyifli seyirler

Fragman : 

https://www.youtube.com/watch?v=uqjULu_m9YM

Flmi izlemek için Site: 

https://www.filmizlevip.org/a-m-i-izle-alt-yazili/

yarasaadam tarafından 30/Tem/19 03:05 tarihinde düzenlenmiştir

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Kimetsu no Yaiba

Var mi baska seyrettigin bu tarz seri hocam?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Star wars seri basladum oneririm

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 69296 Toplam Mesaj: 160
ne izlesek