Ne İzlesek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

Spacewalk – Vremya Pervykh

https://www.youtube.com/watch?v=zp8_4RXuDdk

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

6-Yapay Zeka Teknolojisi Geleceğe Doğru Belgeseli - Türkçe Dublaj

Yapay zeka nedir, tehtit midir , işlerimizi elimizden alacak mı yoksa bize yeni işler mi sağlayıp destek mı çıkacak, tekil yani bilinçli düşünebilen makineler icat etmemiz mümkün müdür,düşünen yapay zekaların da insanlar gibi hakları olabilir mi, robotik insanların ortaya cıkması mümkün müdür?

işte tüm bu sorularınıza cevap harika bir belgesel zaman ayırıp izleyin lütfen 

****bu arada tanıtılan bir flim var izleyen varsa adını belirtirse harika olur 

https://www.youtube.com/watch?v=4ZDuTtVvKVg 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

7-HER- AŞK 

2014 de gösterime giren HER-AŞK flmi izlerken düşünmenizi sağlayan harika flimlerden bir tanesi

Flmin konusu sevdiği kızdan ayrılan bir yazarın , kendini boşlukta hissederken bir teknoloji şirketinin üretmiş olduğu yeni bir işletim sistemini satın alması ve de işletim sisteminin makine öğrenmesi ile herşeyi öğrenip yazarın işletim sistemine aşık olmasını konu edinir

Saçma gelebilir  belki size ama ; gelecekte üretiğimiz yapay silikonlara aşık olabilir miyiz diye de düşünmeden geçemiyor insan hani bugün teknoloji normal seviyedeyken bile kendimizi yanlız hissedebilirken teknolojik olarak üst düzeylere çıkınca  bakalım neler olacak neler 

Flim izlerken gerçekten de mutlu olabileceğiniz  ve de  hadi canım diyebileceğiniz keyifli bir flim 

Şimdiden keyifli seyirler 

İzleme Linki : https://jetfilmizle.info/ask-her-turkce-dublaj-izle-2.html 

Web Sitesi: https://www.warnerbros.com/her 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçen yıl izlediğim en iyi film ''aile arasında ve deadpool 2'' The Predator'e de bir şans verin gayet eğlenceli (İMDB notu aldatmasın)

Dizi olarak Narcos MExico'yu mutlaka izleyin gene The Hill House muhteşem bir senaryoya sahip...

Castle Rock'ta güğzel gidiyordu lakin son bölümleri toparlayamamışlar

Avengers İnfinity War,ne bileyim Mission İmpossible gibi robotumsu filmlerden tiksinti geldi

Janitschar tarafından 12/Ara/18 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

1. sini izleyip hayran kaldığım inşallah 2.si çekilir dediğim film

Adalet 2 

http://www.beyazperde.com/filmler/film-227364/ 

Adalet / The Equalizer 2'de Robert McCall geçmişin izleriyle boğuşmaktadır. CIA'in gizli operasyon gücündeyken adaleti sağlayabilmenin huzurunu kaybetmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır. Umutsuz durumdaki adalet arayıcılarına yardım eden ve haksızlıkları düzeltmek için mücadele veren McCall, günün birinde eski arkadaşı Susan Plummer'dan kötü haberler alır. Şimdi McCall bildiği en iyi şeyi yapmalı, kendi adaletini kendi sağlamalıdır. 

“Adalet / The Equalizer”ın devam halkası olan filmin başrolünü iki Oscar ödüllü başarılı oyuncu Denzel Washington üstleniyor. “Son Şans”, “Kod Adı: Olympus” ve “Muhteşem Yedili” gibi filmlerle tanınan Antoine Fuqua'nın ilk filmin ardından yeniden yönetmen koltuğunu üstlendiği aksiyon filminin senaryosunu “Adalet”, “Cehennem Melekleri 2”, “The Magnificent Seven” gibi yapımların da senarist koltuğunda yer alan Richard Wenk kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Narcos” ve “Game of Thrones” dizileri ile tanıdığımız Pedro Pascal, “Dövüşçü” filminin Oscar ödüllü yıldızı Melissa Leo, Bill Pullman, Jonathan Scarfe, Sakina Jaffrey, Ashton Sanders ve Lexie Roth gibi isimlerin yer aldığı filmin müzikleri ise “Marslı”, “Umut Bahçesi”, “Deja vu”, “Hırsızlar Şehri”, “23 Numara” gibi yapımlarında müziklerine imza atan Harry Gregson-Williams’a ait.

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cindoan
    cindoan's avatar
    Erkek

takip

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=Ts1jrGv044c 

Bu gerçeküstü komedide Tanrı, karısı ve kızıyla normal bir hayat süren sıradan bir Belçika vatandaşıdır ve bir apartman dairesinde yaşamaktadırlar.  Bir gün kızı Ea, babasının bilgisayarını karıştırıp bütün dünyayı bir kaosa sürüklediğinde baba-kızın da arası açılır. Küçük kız yeryüzünde yaşayan herkese kendi öleceği günün tarihini kısa mesaj yoluyla atar. Ardından da evden kaçıp altı havari bulmaya karar verir... 

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

8-PARA AVCISI

Girişimcilik ve de bu  konuda alınan bütün eğitim ve seminerlere hiç katıldınız  ya da NLP kitaplarına  baktınız mı  hep ne derler ; çalışın , çabalayın , pes etmeyin  ve de sonuçta kazanan siz olacaksınız biz ne deriz ya bırakın bunları ama doğrudur , birilerinin İnstagramdan havalı , Lamborginili çetirdii fotoğraflara küfürler yağdırırken biraz da bizde olmayanlara küfür etmiyor muyuz  sizcede , yapamadıklarımıza , ya da  uğraş vermediklerimize kısacası keşkelerimize.Girişimcilik ,satış , cesaret , kazanç gibi temaları size sunan harika bir flim Para Avcısı (The Wolf Of Wall Street).

Konusuna gelirsek; Jordan Belfort(Leonardo DiCaprio)  borsa öğrenmeye istekli sıradanbiridir  ve de , tanışmış olduğu bir patronu ile borsa sertifikası alır ve de  patronu sayaesinde borsanın çakalıklarını öğrenir.Ardından küçük yatırımlar ve illegal yollardan zevgin olur . Bu kalemi bana sat demesiyle insanların global pazarda kendisini nasıl pazarlaması  gerektiğini  ve de büyük düşünmek gerektiğini görmenizi sağlar.Kurmuş oldğu şirkette şuna inanır ; birşeyleri yapmak zorundaysan işine dört elle sarıl ve de  daha fazla kazan daha  rahat yaşa.Flim öncelikle cinsellik çok fazla barındırıyor ve de uyuşturucu alkol ve de sex konularında  çok fazla sahnesi var bunu önceden söyleyeyim ona göre izleyin.Bunları es geçerken flimden kapmanız gerekenlere bakın sabir olmamak , kadere razı olmamak , çalışmak , hedef koymak ve de hedeften ne olursa olsun vazgeçmemek adına  bence harika bir flim.Kazandığı paraları çılgın partilerde harcayıp , yolsuzlukları ortaya çıkınca da mahkeme ile işbirliği yapıp arkadaşlarını satıp , yargılanıp , çıkınca da satış alanında kitap yazıp, seminerler  veren  harika bir kahraman karşınızda .Siz izlerken ben yapabilir miyim acaba bile diyebileceksiniz içinizden 

Flim 3 saat uzun gelebilir size ama sıkılmadan izleyebileceğiniz hatta eğlenebileceğiniz yer yer kahkalar atabileceğiniz ve de dersler çıkabileceğiniz sonuçta da  hayatınızı sorgulamanıza  imkan veren , nerdesiniz ne olmak istiyorsunuz , kimlerle olmak , nasıl yaşamak istediğinizi size sorgulatan güzel bir flim .İzleyin , eğlenin ama hayatınızı da değiştirmesine az birsey de olsa imkan verin 

Belki birilerinin hayatına sokunmamıza vesile olur ve de birileri alacağı  ve de almış olduğu kararları bu flim sayesinde sorgulama fırsatı bulur , ben çok dersler aldım elimi kafamın arasına koydum düşündüm , ne olmak istemiştim , nerdeydim , kira mı ödeyebiliyor muyu , istediklerimi alabiliyor muyum , yoksa herkes gibi sıradan mı yaşıyorum , peki flimdeki gibi bir hayat olmasa da kaliteli bir yaşam  yaşamak neler yapıyorum , neler yapmıyorum , neler yapmalıyım , nelerden feragat etmeliyim bütün bunları düşündüm ve de bir rota çizdim kendime , ölüm gelmeden hiç birşey için geç değilken sizde izleyin  ve de değiştiirin hayatınızı

Şimdiden keyifli seyirler 

İzleme Linki :

https://www.youtube.com/watch?v=K_mXS3MjJks 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

9-GENÇ ÇIRAKLAR - THE INTERNSHIP

Google da çalışabilir misiniz desem size cevabınız  hayır mı , çok zeki değilim , çok yönlü biri değilim , uzmanlık alanım yok , yetersiz gibiyim  ve de yok yok larınız mı var sizinde işte bu alanda size az da olsa girişim ruhu kazandırıp sizinde neler yapabileceğinizi öne sürecek harika bir flim ; Genç Çıraklar .

Hayatta istedikleri hiçbirşey yolunda gitmeyen iki kafadarın konfor alanlarını terk edip Google staj programına  başvurmaları ve de program çerçevesinde başlarından geçen olayları konu edinen ,izlerken keyif alıp, hayatta gerçekten hiçbirşeyden vazgeçmeden  hedefe kilitlenip , çalışmakla başararı yakanacağını gösteren  harika bir flim 

Yeni kazanımlar elde edip sizde az da olsa girişimcilik aşılaması umuduyla iyi seyirler 

İzleme linki 

http://www.filmionlineizle1.net/genc-ciraklar-hd-izle.html/5 

yarasaadam tarafından 25/Ara/18 04:30 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

böyle sosyal mühendislik,dolandırıcılık tarzı konuları işleyen film öneriniz var mı?

Toplam Hit: 69430 Toplam Mesaj: 160
ne izlesek