folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ne Kadar Da Özel(Leştiril)Mişiz

Ne Kadar Da Özel(Leştiril)Mişiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:
    -----------------------------

Doğru ya canım, Hayırsızrünnisa hanım sırf kendi eğlenmesi için koskoca lokantayı boşaltıyor, 700 milyonluk ayakkabı giyiyor. Gelir gelmez köşkte eskisine nazaran 16 kat parayla dekor yaptırıyor. Veto ettiği (hiç ettiğini görmedim) yasaları hiç sormaya gerek yok. Biraz tarih oku da 77'den bu yana olan krizler neden çıktı, ben sana söyleyeyim. Bunların akıl ağabeyleri ülkede solu durdurmak (76-77 yılları) için anarşi ortamı yarattılar tabii ki bundan yararlanmak isteyen dış mihraklar ortam vesilesi ile ahlaksız tekliflerde bulundular. Bilmem anlatabildim mi? Şu an dünyada ekonomik bir buhran var, Tayyeap bundan hiç bahsetmiyor. Toplumun başını türbanla örterse yolda yürümeyi bile beceremez.

Yani ?? insanlar seni var diye öbürü var diye giymeyecek mi ?? bu adamlar adak mı?? özel hayatı olamaz yani öyle mi ? etilerdekiler neyi mi giyiyo?? 700 milyon para mı kalıyo onun yanında mafya babaları kapatıyor mekan napalım şimdi yapamazmı arkadaşım siz varsınız diye yapmayacak mı ?? adam korkusuna parasını yiyemeyecek istersen maaş da almasınlar bunlar size dağıtsın yani köşke dekor yaptırmış öyle kalsın kimse bi çivi çakmasın ye iç git sanki giderken söküpte evine götürecek komik ....

tarih okuyayım tavsiyen için saol yeterince okudum yalnız benm de sana tavsiyem dost objektif tarih oku olaylara objektif yaklaş tavsiyedn önce de şöyle bi profilde ki yorumları okuda önbelleğin olsun kişi hakkında ...

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    n1gh7m4r3 bunu yazdı:

tugra

bende uluslararası ticaret okuyorum :) bırak abi şunları ya kendi hayallerinin peşinden koşsunlar

ontedi sana sadece lol diyorum avatarından zaten ne olduğun belli profiline bakayım dedim :D:D gece gece kopardın beni ya

devrim miş che miş zuahhahahah

Hoca gülünecek birşey varsa söyle ben kahkaha atayım. İyi sütten çıkmış ak kaşıksınız ya, eleştiri kabul etmiyorsunuz. Konu hakkında tartışıyoruz, tartışma kabul etmeyeceksen sus, edeceksende fikir belirt. En gıcık kaptığım konudur, insanların kişilik, davranışı üzerinde söz söylenmesi.

Fikirlerin bittiği yerde, kişilerin kişilikleri söz konusu olur.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    n1gh7m4r3 bunu yazdı:

tugra

bende uluslararası ticaret okuyorum :) bırak abi şunları ya kendi hayallerinin peşinden koşsunlar

ontedi sana sadece lol diyorum avatarından zaten ne olduğun belli profiline bakayım dedim :D:D gece gece kopardın beni ya

haklısın kardeşim

tek yol devrim yürüyün koçlarım kim tutar be kim tutmuş :D herkes aynı ayakkabıyı giymeli yaşasın halkların kardeşliği vs vs

Fikirlerin bittiği yerde, kişilerin kişilikleri söz konusu olur yarım saatir yaptığın demogoloji ye ne demeli ?? tanımadığın bi insana sen eminim şölesin böylesin demek nerden kaynaklanıyor : fikirlerin bittiği yerden.....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    tugra bunu yazdı:
    n1gh7m4r3 bunu yazdı:

tugra

haklısın kardeşim

tek yol devrim yürüyün koçlarım kim tutar be kim tutmuş :D herkes aynı ayakkabıyı giymeli yaşasın halkların kardeşliği vs vs

Bravo, sen sadece sana gösterilenle fikir belirtiyorsun. Sözlerinin makul anlamı bu. Herkes aynı ayakkabıyı giysin demiyorum ki, herkes iş gücü kadar söz sahibi olmalı.

Oku! Bizi tutanlar olmadı, öldürenler çok oldu. İdamlar, katliamlar vs.. Evet dünya halkları için kardeşlik düşlüyorum, var mı senin bundan farklı düşüncen? Gerçi bundan farklı demek, halkları birbirine kırdırmak demektir. Bilmem öyle misin? Dar görüşlü olmadığım için, seni tek cisme entegre etmiyorum.

Tanımadığım derken neyse anladım onu, herşeyi medyatik olanlar için görünen köy klavuz istemez desem. O söz içinse, konu içi tartışma çerçevesinde söyledim.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n1gh7m4r3
    n1gh7m4r3's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:

Hoca gülünecek birşey varsa söyle ben kahkaha atayım. İyi sütten çıkmış ak kaşıksınız ya, eleştiri kabul etmiyorsunuz. Konu hakkında tartışıyoruz, tartışma kabul etmeyeceksen sus, edeceksende fikir belirt. En gıcık kaptığım konudur, insanların kişilik, davranışı üzerinde söz söylenmesi.

ya hoca yukarda yazdım eğitim düzeyiniz nedir? ne biliyosunuz ne kadar biliyosunuz ? NE OKUYOSUNUZ ?

avatarına baktım zaten düşünce yapını anladım, sonra profile baktım ... :| bu devirde hala devrimden, komünizmden bahsediyosan ben artık ne diyeyim sana :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    n1gh7m4r3 bunu yazdı:

ontedi bunu yazdı:

ya hoca yukarda yazdım eğitim düzeyiniz nedir? ne biliyosunuz ne kadar biliyosunuz ? NE OKUYOSUNUZ ?

avatarına baktım zaten düşünce yapını anladım, sonra profile baktım ... :| bu devirde hala devrimden bahsediyosan ben artık ne diyeyim sana :S

İnatla diyorsunuz ki, ben cisimle hareket ederim. Neden yazdıklarımı daha iyi irdeleyip hareket etmezsiniz. Ona kalırsa bugün Usame Bin Laden'i de avatar olarak seçtim, hadi buyur burdan yak. Çukurova Üniversitesi Matematik Bölümü. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:

Bravo, sen sadece sana gösterilenle fikir belirtiyorsun. Sözlerinin makul anlamı bu. Herkes aynı ayakkabıyı giysin demiyorum ki, herkes iş gücü kadar söz sahibi olmalı.  

Oku! Evet dünya halkları için kardeşlik düşlüyorum, var mı senin bundan farklı düşüncen. Gerçi bundan farklı demek, halkları birbirine kırdırmak demektir. Bilmem öyle misin? Dar görüşlü olmadığım için, seni tek cismi entegre etmiyorum. 

var büyük türk devleti :D insanları severim herkes benm kardeşimdir kapım açıktır ülkeminde açık olmasını isterim tanrı dünyayı korusun cumhuriyeti severim atalarımı severim onlarla gurur duyarım sorduğun soruya yanıt :tanısan sormazdın biliyorum faşist değilim.. ama arkama 3 en hızlı vasıta ile gidebileceğim bi adamı asmaktansa fatih i asarım yavuz u kanuni yi asarım en şanlı tarih 1326 da başlar hemen 1974 lerden başlamak saçmadır yarım tarihtir bunlar bence kalıpları daha da uzatmayacağım eyw..

ekonomi den akıl vermeni tavsiye etmem çok piss patlarsın bi yerde !! matematiğe devamm herkes işini yapsa bu dünya zaten böyle olmaz bizde burda olmazdık..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n1gh7m4r3
    n1gh7m4r3's avatar
    Erkek

ya ontedi :|

sen matematik okuyosun ben uluslararası ticaret

konu : özelleştirme

he avatar hakkında kullandığın avatarın tahribat.com daki adı anarsik.serefsiz.JPG  Nokta.

tamam hoca sen matematiğe ve devrime devam et sana kolay gelsin..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    tugra bunu yazdı:
    ontedi bunu yazdı:

Oku! Evet dünya halkları için kardeşlik düşlüyorum, var mı senin bundan farklı düşüncen. Gerçi bundan farklı demek, halkları birbirine kırdırmak demektir. Bilmem öyle misin? Dar görüşlü olmadığım için, seni tek cismi entegre etmiyorum.

var büyük türk devleti :D insanları severim herkes benm kardeşimdir kapım açıktır ülkeminde açık olmasını isterim tanrı dünyayı korusun cumhuriyeti severim atalarımı severim onlarla gurur duyarım sorduğun soruya yanıt :tanısan sormazdın biliyorum faşist değilim.. ama arkama 3 en hızlı vasıta ile gidebileceğim bi adamı asmaktansa fatih i asarım yavuz u kanuni yi asarım en şanlı tarih 1326 da başlar hemen 1974 lerden başlamak saçmadır yarım tarihtir bunlar bence kalıpları daha da uzatmayacağım eyw..

ekonomi den akıl vermeni tavsiye etmem çok piss patlarsın bi yerde !! matematiğe devamm herkes işini yapsa bu dünya zaten böyle olmaz bizde burda olmazdık..

Tamam herkes işini yapsın fakat gördüklerimiz böyle değil, birilerinin boşalttığı alanda başkaları söz sahibi oluyor. Sana göre saçma birşey neye göre belirlenir? Cevap evrensel olsun, onun cevabını bulabilirsen söyle ben de ona göre cevap vereyim, saçma olup olmadığına.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Mevlana'nın çok güzel bir sözü var ''Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de adama bakarım adam mı diye"

Tuğra kardeşim, inan bana kafanı ağrıttığına değmez(!)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
Toplam Hit: 6263 Toplam Mesaj: 52