folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ne Yani Yargıya Güvenmiyor Musunuz?

Ne Yani Yargıya Güvenmiyor Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Perinçek Abdullah Öcalan ile niçin görüştü?

ben de soruyorum:

Perinçek Abdullah Öcalan ile niçin halay çekti?

bunu cevaplayan bi yazı da var mı? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek
    Dün Eski bassavci Vural Savas konustu. İstanbul ve Ankara'da fetullahci hakim ve savcilarin konuslandirildigi bilgisine sahip oldugunu soylemistir. İstihbarat daire baskani ve polis teskilatinda ki cemaatci yapi ile bu bilgi birlestirildiginde yapilmak istenen ortaya cikiyor.
    Diyorlar ki ABD nin partisi AKP ye kapatma davasi actiniz. AKP ile birlikte hareket etmeyenlerin basina neler gelecek gorunuz?

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    ontedi bunu yazdı:
    tugra bunu yazdı:

kimse kendini gerilla savunucu ilan etmesin çok çocukça

cumhuriyet gazetesi kim la benim , ülkemin özgürlüğümü demokrasi mi savuncak?? kimden almış o hakkı??

önce adam olsunlar da halkın seçimine verdiği yetkilere haklara saygı duysunlar sonra palavrayı hepberaber sıkarız söz..

Konuşmayacam diyeceğim ama yine konuşturuyorsunuz. Geriden gelen laflardan başlayayım. Derin devlet yani Ergenekon 1950'li yıllardan sonra sağ sapma içinde bulunan, komünizme karşı oluşturulmuş gerek siyasi gerekse operasyonel kişilerden oluşan topluluktur. Başını MHP ve AKP'nin akıl ağabeyleri çekmektedir. Birçok katliamda bunları gördük Çorum, Maraş, Sivas, 1 Mayıs işçi katliamı gibi birçok karelerde bu dinci-gerici, faşist güruhun adı vardır.

Üstelik ülke belirli bir temel üzerine oturtulmuştur, siz bu temeli yıkıp sistematik bir şekilde insanları tasfiye ederseniz karşı devrimin basamaklarını atmış olursunuz. Madem, AKP bu kadar demokratik,

Uğer Mumcu, Turan Dursun, Sivas olaylarında adı karışanları açığa çıkarsın. Cumhuriyet Gazetesine gelince, emin ol demokrasi, hukuk, laik ve sosyal yapıyı senden ve AKP'den daha iyi savunuyor. Eğer ki bu sözcüklerin o gazeteyi okumadan

ağzından çıkıyorsa "BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLUNMAZ" derim.

Sen sivas katlıamında otleden insanları kurtarmak için kımlerın çırpındığını biliyomusun. Ben sivaslıyım ve biliyorum..

Merak etme onu da biliyoruz, BBP'ndeki bazı kişiler. Unutma ki yine aynı partideki bazı kişilerde "Geberin, Allahsızlar, kitapsızlar, yanın cehennemde" demiştir. Benim hedef yaptığım odak bellidir. Onun dışındakiler lütfen bir yerleri sorumlu tutmasın. 

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    http://www.ekolay.net/haber/haber.asp?pid=2705&haberid=534291 buyrun konuyla ilgili bir perspektif daha işinize gelmez ama paylaşayım dedim

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mugato bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:
    Perinçek Abdullah Öcalan ile niçin görüştü?

ben de soruyorum:

Perinçek Abdullah Öcalan ile niçin halay çekti?

bunu cevaplayan bi yazı da var mı?

Bende sana sorsam anlama kitligin varmi ?  

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sıra onlarada gelecek, yavaş yavaş

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydonoz07
    maydonoz07's avatar
    Erkek

ibosoft bunu yazdı:
    Sıra onlarada gelecek, yavaş yavaş

buram buram hesaplaşma koktu biz adama koyar oturturuz gibi bişey

Türk"üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz, Atsızcıyız, Turancıyız. Basbuğumuz: Atatürk, Yol Göstericimiz: Nihal Atsız, Silahımız: Damarlarımızdaki asil kan, Hedefimiz: Turan! Soyumuz; Saf Türk Soyudur, Dilimiz; arınmıs Türkçe"dir, Töremiz; ne Arap"ın, ne kürdün ne de Batı"nın töresidir, özbeöz Türk"ün töresidir. Türk"ün töre ve kültürünü, yasam tarzı olarak benimseyip yaşar ve yaşatiriz. GökTanrı Türk"ü Korusun..... TÜRK IRKI SAĞ OLSUN....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Bi Ergenekon'dur tutturulmuş gidiyor.Sen derin devletin adamı olacaksın sonra kalkacaksın bilgisayarında ve evinde oluşumla alakalı bilgiler, belgeler bulunduracaksın..Size olacak iş gibi geliyomu bu :)

Geçmiştete istihbarat elemanlarının bulunduğu birkaç ev basılmıştı,evlerinde mahalle krokileri bulduk bunlar çeteci diye yaygara koparılmıştı..Normal olarak gündem değişmişti hemen tabii..

Yine aynı ayakoyunlarıyla üzerlerindeki dava dolayısıyla oluşan negatif ilgiyi azaltmaya çalışıyolar..Bakalım daha neler yapacaklar :)

Her Hakkım Saklıdır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:

Bi Ergenekon'dur tutturulmuş gidiyor.Sen derin devletin adamı olacaksın sonra kalkacaksın bilgisayarında ve evinde oluşumla alakalı bilgiler, belgeler bulunduracaksın..Size olacak iş gibi geliyomu bu :)

Geçmiştete istihbarat elemanlarının bulunduğu birkaç ev basılmıştı,evlerinde mahalle krokileri bulduk bunlar çeteci diye yaygara koparılmıştı..Normal olarak gündem değişmişti hemen tabii..

Yine aynı ayakoyunlarıyla üzerlerindeki dava dolayısıyla oluşan negatif ilgiyi azaltmaya çalışıyolar..Bakalım daha neler yapacaklar :)

bir operasyon yapılmış tv ler canlı yayınlamışlardı hizbullah operasyonuydu, bütün cdler diskler kurşuna dizilmişti.

suya atmak varken bazı belgeleri, kurşun sıkmak niye ? bunlar dünyayı titreten bir örgüt olacak ve kalkıp gizli bilgileri evinde bulunduracak ? size olacak iş gibimi geliyor bu?

biz büyüğüz kimse bize dokunamaz derinin en deriniyiz diyen bir örgüt bu.

düşün adam a yakalama emri çıkartılıyor emri verense emniyetmüdürü yakalama emri çıkarılan kişi diyelimki abdullah çatlı.

adamın saklandığı yer emniyet müdürünün evi .olaya bak yakalayın diyen şahıs yakalayın dediği kişiyi saklıyor ben gidip onun evindemi arayacağım adamı?

derin bu fazla inmemek gerek boğuluruz yoksa.

işte asıl ayak oyunu bu ve bu gibi olaylardır.

ergenekon a terör örgütü denmesinin sebebi ney düşünen varmı içinizde ? bunu biri bana anlatsın.

edito; konuyşla ilgili olaraksa açıkçası bu şekil yargıya güvenmiyorum. bu halka satılmamış satın alınamayacak bir yargı lazım, tarafsız bir yargı lazım. buda zor çünkü ülkede iki başlı canavar var biri türbanlı biri türbansız.biri fakir biri zengin .

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 4799 Toplam Mesaj: 40