folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Nedir Bu Taksim Takıntısı ?

Nedir Bu Taksim Takıntısı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

Yarın bildiğniz gibi 1 mayıs.

Valiliğin yasaklamasına rağmen, Taksimde toplu bir gösteriye izin verilmemesine rağmen çoğu sendika orada toplanacak.

Çıkıp Süleyman çelebi denen herif canlı yayında "kimsesin dediği bizi ilgilendirmez Taksimdeyiz" gibi açıklamalar yapıyor... Resmen devleti s.kine takmıyor. Bu adam kim oluyorda böyle bir açılama yapabilyor. Türk-iş ve Hak-iş Kadıköyde yapcak onlar emektar değilmi?

Geçen yıl olanları gördük suratlarına kırmızı maskeler takmış şerefsizler polislere kaldırım taşı atıyorlardı ve çıkıp bunlarda savunuluyordu. Yarın yine aynı olaylar tekrar edecek yine yüzlerinde maske çıkacaklar meydana.  (İnş. dediklerim olmaz)

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Çıkarlar her türlü taşkınlığı yaparlar... Polisten jopu yiyince tvlere çıkıp polis bizi dövdü diye zırlarlar.Hoşlarına gidiyordur belkide..(Not:Genel konuşmuyorum taşkınlık konusunda yapan var yapmayan var.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    taksim miting yeridir

DOM..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Yaşasın 1 Mayıs o zaman

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    bnde bi anlasam bu takıntıyı adamlar sanki karşısında düşman varmış gibi davranıyolar. bizi ilgilendirmez biz taksimdeyiz. kimsin ulan sen. bu adamın şiddete teşvikten içeri alınması lazım. yarın o joplar girsin bi yerlerinizede bizde evde zevkle izleyelim. fox ta boks macı izliceğimize polisin, bunları dövdüğü şeyleri seyrederim daha iyi.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    nedense bende devletin taksim takıntısını anlamıyorum bırakın orda yapsınlar. sanki taksimde saldırı olursa kurtaramayacak da kadıköydemi kurtaracaklar.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Taksim olaylari hakkinda en ufak bilgisi olmayan arkadaslarin konuyu anlamadan devlete karsi bir eylemmis gibi algilamalari cok komik duruma dusmelerine neden oluyor

Taksim konusunda neden israr edildigini ve orada oldurulen insanlarimizin hatiralarini bile bilmeyen bir gencligin olmasi beni haddinden fazla uzmekte.

Polis bayrami kutlamalari yapilirken ayni Taksim meydani degilmi yuruyus ve gosteri alani olarak kullanilan yer ve komik degil mi Vali Gulerin kutlamalar esnasinda Taksim gosteri ve yuruyus alani degildir aciklamasi yapmasi bu komediyi gormeyenler daha komik duruma dusmekte o ayri konu

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

ozsar07 bunu yazdı:
    -----------------------------

Taksim olaylari hakkinda en ufak bilgisi olmayan arkadaslarin konuyu anlamadan devlete karsi bir eylemmis gibi algilamalari cok komik duruma dusmelerine neden oluyor

Taksim konusunda neden israr edildigini ve orada oldurulen insanlarimizin hatiralarini bile bilmeyen bir gencligin olmasi beni haddinden fazla uzmekte.

Polis bayrami kutlamalari yapilirken ayni Taksim meydani degilmi yuruyus ve gosteri alani olarak kullanilan yer ve komik degil mi Vali Gulerin kutlamalar esnasinda Taksim gosteri ve yuruyus alani degildir aciklamasi yapmasi bu komediyi gormeyenler daha komik duruma dusmekte o ayri konu

-----------------------------

hocam herkes herşeyin farkında. 1 mayısta taksimi dağıtmaya gidiyorlar. 1 mayıs işçi ve emekci bayramıysa gösteri protesto devleti karalama çalışması yapacaksan dayağını yersin ( sana demiyorum yanlış anlama) yurt dışına bakın parklarda aileleriyle geçiriyorlar. Münih'e - paris'e - madrid'e - gideceğiz molotof atıp dükkaları yakıp yıkacağız demiyor hiçbir ülkedeki vatandaşlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    taksim, zamanında 1 mayıs kutlamaları sırasında keskin nişancılarla bir çok (sayısını unuttum) emekçinin vurulduğu yerdir, o zamanlar taksimde miting gayet yasaldı o olaydan sonra yasaklandı zaten, taksimde ısrar edilmesinin amacı o insanları anmakla ilgilidir.

http://kocaer.me
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

1 mayis oncesi cevik kuvvet polisi icin toplumsal olaylarda kullanilacak muhimmat arac ve ekipman icin takviye edilecek malzemelerin listesi

*60 BIN GAZ SPREYI

*2 BIN PANZER GOZLUGU

*2 BIN MASKE

*25 PANZER

10 BIN CIFT ELDIVEN

*40 BIN SAPKA

*20 BIN 9#19 mm YARI OTOMATIK TABANCA

*50 BIN KELEPCE

*5 BIN ROBOCOP VUCUT KORUYUCU ELBISE

* 1 MILYON 600 BIN TON AKARYAKIT

ayrica CEVIK KUVVET POLISLERININ KASKLARINDA KIMLIK BELIRLEMEYE AIT NUMARALAR BULUNMAYACAK

bu ne simdi polis resmen oraya gelecek herkesi ne olarak gordugunun kaniti degil mi

gerci sozum polisimize degil onlari yonetenlere ZAMANIN GAZCI KARDESLERI guler ve cerrah efendiye 

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

süleyman çelebiyle o kırmızı şapkalı teröristleri aynı kefeyede koymak akıl almaz bir mantıktır. süleyman çelebinin böyle bir duruş yapması İşçinin mücadelesinin ne kadar haklı olduğunu gösterir.. bu mücadeleyle 2010da taksim İşçilerin emekçilerin yeri olacağına inanıyorum.Kaçarak özgür olunmaz. akp gerçeklerden kaçıyor..

demişsinki türkişlehakiş kadıköyde yapıcak. HOPP usta türkiş ve hakişin nasıl bir tutum sergilediğini bilmiyorsun galiba. bu 2 sendikada akp taraflısıdır. özellikle hakiş akpnin uşağı sendikadır. tutupta akpye karşı çıkacak değildir. hakişe bağlı sendikalılar DİSK in yanında neden yer alıyorlar biliyormusun ? İşçilerin haklarını adam gibi savunan gösteren mert adam süleyman çelebide o yüzden.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 14240 Toplam Mesaj: 124