folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Nedir Bu Taksim Takıntısı ?

Nedir Bu Taksim Takıntısı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

Bırakın Gitsinler Taksime Ya Temiz bir dayak yemek şart zaten :D Dayakta Devrimi Yaşatacaklar Siz Fantazilere bakın ... :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    -----------------------------

Bırakın Gitsinler Taksime Ya Temiz bir dayak yemek şart zaten :D Dayakta Devrimi Yaşatacaklar Siz Fantazilere bakın ... :D

:D sende haklısın her sene dayagı yiyen onlar olucak... 

beni kasan neyse. xD

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

qaMbLer bunu yazdı:

yTSe_JaM bunu yazdı:

ulas bunu yazdı:
    valla hocam ben şansen karşıyım 1 mayısın tatıl olmasına zaten sen işçilere tatil yapacağına işçilerın haklarını ver daha iyi olur

hak veriyorum ama zaten işçiler yeteri kadar tatil yapamıyolar en azından kendi bayramlarında tatil yapmaya hakları war. bende işçi çocuğuyum çok yılbaşını babam olmadan geçirmişimdir veya bayramı. 

ayrıca nedir bu taksim takıntısı diyen arkadaşara da şöyle diyim DİSK in yapmış olduğu açıklamaya göre adamlarda biliyo taksimin eylem yeri olmadığını ama zamanında orda ölen bir çok arkadaşının  anısına oraya gitmemiz lazım diyo yani gitmezsek ayıp etmiş oluruz adamlar onurlu davranıyolar bi nevi. bunu şu  şekilde düşünmek lazım. atatürkün yattığı yer neresi anıtkabir degilmi ? önceki 1mayıslarda ölenlerin yattığı yer de taksim anlayan anlar bunu :)

hocam daha ne istiosun işte ? herif ne güzel calısıor para kazanıyor ne var yani ayrıca yılbasında babanı görüp napıcan git gez eglen arkadaslarınla :D 

bayram desen bayramlarda ilk gün kesin evdedir simdi abartma :F 

qambler bilmediginden konuşuyosn :) abartilan hic bişey yok burda işçi adam vardiyalı çalışır ve vardıyası o güne nasıl denk geliyosa öyle eve gelir. ayrıca bizde birlik beraberlik denen bişey wardır ki oda yılbaşında berabere yemek yemek gibi ve bayram sabahı yemegi gibi. ondan sonra ne bok yiyiliyosa yiyilir :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

qaMbLer bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:

:D sende haklısın her sene dayagı yiyen onlar olucak... 

beni kasan neyse. xD

olur mu öyle devlete millete yazık dayak yediklerine acımıyorum.yorulan taşlanan molotof atılan polisime üzülüyoruö. 20 bin polis çalışacak yorulacak edecek.üstüne devlete o kadar masrafı var bunların.Heşeyi geçtim açın televizyonu seyredin dükkanların camını kırarken(emekçiler ama düşünmezler adam anlının teriyle kazanmıştır o dükkanı),sonra otobüsleri taşlar gerek görürlerse yakarlar(yine bunlar emekçi ya benim babam çalışsın etsin devlete vergisini versin o vergiyle devlet alsın o otobüsü ama düşünmezler bunu).Bana emekçiyiz demeyin kardeşim!

bende emekçiyim emeğe saygım var.Dinim gereğide bunun böyle olması gerek.Sizde emekçi olun ama terörist olmayın.Soysuzların tahriklerine kapılıp gaza gelmeyin.

bunlarda bonus:

İŞTE 1 MAYIS'IN SAKLANAN POLİSE DAYAK GÖRÜNTÜSÜ!.

1 Mayıs kutlamalarında ÖDP'liler aralarına aldıkları yaşlı bir polisi 'davul tokmağıyla' dövdükleri belirtildi. Olay anı Burhan Eliş tarafından kare kare görüntülendi...
    03 Mayıs 2008 Cumartesi 06:58

Ankara Sıhhıye'deki miting'te ÖDP'li Grup üst araması sırasında polise direndi. Çıkan gerginlikte ÖDP'liler aralarına aldıkları yaşlı bir polisi davul tokmağı ve bayrak sopalarıyla dövdüler..

Olay anı Star Gazetesi'nden Burhan Eliş tarafından kare kare görüntülendi...

Arkadaşlarından ayrı kalarak grup arasında kalan Polis memuru, başına yediği davul tokmakları ve sopalarla önce mücadele etmeye çalıştı. Ancak grubun kalabalıklaşması ve polisi aralarına alması üzerine darbelerle sendeleyen polis memuru kaçarak zor kurtuldu ve meslektaşlarının yanına sığındı...

+

Polisi Linc ediyorLar

http://www.youtube.com/watch?v=y6P5Qnxm68I

Polis Kamerasından 1 Mayıs

http://www.youtube.com/watch?v=KnlV4UxhcFw

+

Buda Türk Polisi..

http://www.youtube.com/watch?v=Uou1icvTonw

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

gerek varmı eylemlere katılmaya polis taşlamaya ? sonra jop yemeye ? ondan sonra aglamaya biz sucsuzduk polis bizi dövdü falan die...

GIDIP POLIS TASLAYIN DIYEN YOK AYRICA POLISIMIZE TAS ATAN PZVK LERE SENDEN DAHA FAZLA ZARAR VERMISIMDIR VE GURUR DUYARIM YAPTIKLARIMLA VE SAOLSUN DEVLETIMDE BUNU TAKTIRNAME ILE BELGELEMISTIR

istedigim konuyada gülerim :D:D::D:D 

YUZUNUN HEP GULMESI DILEKLERIMLE...

zaten bu ara emekci kardeşlerimizin agzına sakız olmus bu laf... 

padisahım cok yasacı ümmetci kraldan cok kralcilar falan...

EHHH NE DEMELERI GEREKIR SENIN KENDINE DEDIGIN GIBI MAL MI DEMELIYDILER 

geç hacım bunları geç bnm nasıl biri oldugumu bilen bilir... ;) 

BENDE OGRENMIS OLDUM SENI.

ayrıca bana anlatılanları dinlerim... ama adam gibi adamın anlattıklarını dinlerim ki devrimci olarak bu sitede adam gibi dinleyecegim tek kişi 

ESAT arkadasımızdır ;) 

EN AZINDAN BIR KISIYI DINLIYORMUSSUN BU BIRAZ RAHATLATTI

------------------------------------

BEN ADAMLIGIMDEN EMINIM SENI SENLE BASBASA BIRAKIYORUM GENC KARDESIM

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı:

@Razorback

senin ne olduğun belli oldu,kasma kendini fazla,sende pkk sempatizanı değilsen bende hiç bişey bilmiyorum,bu ülkeyi sen ve senin gibiler nifak tohumları sokarak karıştırıyor,gerçek yüzünü  belli etmeden felsefi lafların arkasına sığınarak...

Senin ırkçı yüzünü gören gördü zaten.Senin burda konuşmaya hakkın yok.Fiyatınız nedir bilmem diyen arkadaşta şunu kafasına soksun.Biz abd askeri rehin aldık isteseydik kafalarına sıkardık.Siz 3 kuruşa memleketinizi sattınız.Bugun coni bana gelse koçum al sen şu 2000 doları bak bi kışkırt çomak sok bi şöyle yap böyle yap dese o dolarları kıvırır kıvırır götünün çeperlerine takardım.Eğer darbe olmamış olsaydı sosyalist bi devlet olsaydık abdnin ası olmuycaktı terör olmucaktı işsizlik olmuycaktı.Mülki ve dini tedirginlikler tamahkarlıklar reel düşünememe yüzünden köle bi devletiz yönetiliyoruz varmı başka sorun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Razorback bunu yazdı:
    ONEMINUTE bunu yazdı:

@Razorback

senin ne olduğun belli oldu,kasma kendini fazla,sende pkk sempatizanı değilsen bende hiç bişey bilmiyorum,bu ülkeyi sen ve senin gibiler nifak tohumları sokarak karıştırıyor,gerçek yüzünü  belli etmeden felsefi lafların arkasına sığınarak...

Senin ırkçı yüzünü gören gördü zaten.Senin burda konuşmaya hakkın yok.Fiyatınız nedir bilmem diyen arkadaşta şunu kafasına soksun.Biz abd askeri rehin aldık isteseydik kafalarına sıkardık.Siz 3 kuruşa memleketinizi sattınız.Bugun coni bana gelse koçum al sen şu 2000 doları bak bi kışkırt çomak sok bi şöyle yap böyle yap dese o dolarları kıvırır kıvırır götünün çeperlerine takardım.Eğer darbe olmamış olsaydı sosyalist bi devlet olsaydık abdnin ası olmuycaktı terör olmucaktı işsizlik olmuycaktı.Mülki ve dini tedirginlikler tamahkarlıklar reel düşünememe yüzünden köle bi devletiz yönetiliyoruz varmı başka sorun.

zaten hep ezilen sizsiniz hakları yenen sizsiniz ama elinizdekinide yok etmeyi çok iyi bilirsiniz...ermeni uşakları,soyunuz neki siz ne olasınız...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı:

Razorback bunu yazdı:
    ONEMINUTE bunu yazdı:

@Razorback

zaten hep ezilen sizsiniz hakları yenen sizsiniz ama elinizdekinide yok etmeyi çok iyi bilirsiniz...ermeni uşakları,soyunuz neki siz ne olasınız...

Hakları yenen biziz biz halkız işçiyiz köylüyüz oldumu.Elimizdeki neyi yoketmişiz.Birliği beraberliği halkların özgürlüğünü barışını savunurken bize silah doğrultan sırtımızdan vuran sizdiniz abd batı uşakları.Soyun senden utansın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    siz 1 ken 2 istersiniz 2 ken 3,sizin amacınız belli TÜRKİYE'Mİ bölmek isteyenlere uşaklık etmek,VATAN'a ihaneti iş bellemek,kim sırtınızı ovalasa ona baba dersiniz eyvallah çekersiniz,TÜRKİYEM i daha iyi durumlara getirmek gerekirken neden bölmek? Neden İhanet, farkındaysan somut olan tek düşmanımız pkk yani içimizden birileri Yani sözde kürt halkının özgürlüğünü savunan VATAN HAİNLERİ,siz amerikan askerlerini vuramazsınız onlar sizin üvey kardeşleriniz ermeniye silah doğrultamazsınız onlar sizsiniz,dedim yine diyorum '' İT İTİ ISIRMAZ''

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ohooo bizim terörist yazarımızda işçiymiş kesin gebermeseydi 1 mayısta taksimde eylem yapardı...

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
Toplam Hit: 14268 Toplam Mesaj: 124