folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Nester Tasimanin Cezasi

Nester Tasimanin Cezasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı

bi an "Nester Tasima" kim diye düşünmüştüm :/

+1

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

göz yaşartıcı spreyler

bu yasaksa  emniyet nie kullanyr aq demekki yasal olmayan bişey sonucta :S

emntiyet teşkilatını komple  içeri alsınlar amk :D

silah bile taşıyolar aq :P

atın içeri :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

orta okuldan beri 22 numara neşter taşırım, havaalanına girerken alıyorlar, evdeki 100lük paketten yeniliyoruz.

bu arada xray'e vermediğiniz sürece, metal dedektörleri uyanmıyor.

arkadaşın birisi numaraları sormuş, boyuttur.

aman neşterle kendimi savunurum diye düşünmeyin onla birine zarar vereyim derken parmaklarınızı doğrarsınız :) (sapını da yanınızda taşımıyorsanız, ama taşırsanız da metal dedektörü öter.)

sonuç olarak küçücük incecik çok keskin, ne işine yarıyor lan bu diyene cevap verecek birşey aklıma gelmiyor, ama kendi kendime "lan bak şimdi kullandım çok da işe yaradı, soranlara bu durumu söyleyeyim" dediğim durumlar sık sık oluyor, sonra yine örnek vereyim derken unutuyorum :)

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kimse alınmasın ama işi icabı yada bir şeyde kullanmak maksatlı değilde yanında normal zevk için veya kavgada kullanırım maksatlı neşter taşıyan insana pskopat gözüyle bakarım 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Aga taşımayın :D ben artık ekmeği bile bıçakla kesmiyorum :D

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

dikkatli ol bence kaka olur sonra çakı taşı daha iyi derim

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Her türlü şeye yarıyor yaw, 4-5 yıldır böyle sağlıkçı arkadaşlardan ediniyorum. İp kesiyorsun, plastik kesiyorsun, kağıt kesiyorsun ve aklına gelebiecek ne bok varsa kesiyorsun(metal, çelik vs hariç). Çok işime yaradığını bilirim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

Her türlü şeye yarıyor yaw, 4-5 yıldır böyle sağlıkçı arkadaşlardan ediniyorum. İp kesiyorsun, plastik kesiyorsun, kağıt kesiyorsun ve aklına gelebiecek ne bok varsa kesiyorsun(metal, çelik vs hariç). Çok işime yaradığını bilirim.

Valla banada bır ıkı kere denk geldıde o kadarda ahım sahım keskınlıgı yoktu :/ acaba fake fılanmıydı benım gorduklerım

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

genel olarak delici kesici alet taşımak bi suç mu bilmiyorumda neştere özel bişey olduğunu sanmıyorum.. Lisedeyken felan paso neşter olurdu yanımda hiç kimsede ne lan bu gel buraya fln demedi.savunma fln degil kagit mağıt kesmeye kullanirdik, aile sağlıkçı oldugundan evde kutu kutu vardı tüm sınıfada dağıtırdım her ay :)

Edit : ne isine yarayacak arkadaslara örneğim geldi :) kalem açtım kaç kere onlarla be.. Tabi parmakları da açtım yanlışlıkla ama olsun :)

MaviGozluDev tarafından 21/May/13 07:13 tarihinde düzenlenmiştir

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yıllardır ustura taşırım, sorana da "traş da mi olmiyahhh" diyorum

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 9810 Toplam Mesaj: 43