folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Netgalaksi BTK'ya Şikayet Edilmiyor Mu?

Netgalaksi BTK'ya Şikayet Edilmiyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

aynı sorun millenicomda da var. Sanırım kapattırıp turkcell superbox a geçeceğim. En azından adam gibi bir internetim olur ve nöbette vs yanımda götürürüm.

Superbox'tan herkes şikayetçi. 2 megabite kadar hız düşümünü normal görüyorlar. Birde en başta 500 GB kota veriyorlar. Güya sınırsız alıyorsun ama o 500 GB full hız. Taahhüt bozmak isteyince 500 GB kotanın parasınıda ayrı alıyorlar.

Bence Vodafone daha mantıklısı. Hem full hız hemde arama ve mesajlaşma sınırsız. Telefon işide aradan çıkar. 

Vodafone un hala çekmeme ve düşük hız sıkıntısı var. Yaşadığım şehirde 10 mbit anca görüyor LTE de.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Netspeed de düşüyor ama 15 17 felan oluyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

net galaksi yerine netspeed'e başvurabilirisiniz. ben yaklasık 1.5 yıldır kullanıyorum cok memnunum. 75 mb kullanıyorum ben artık o paket yok ama minik 35e kadar hızları falan uygun fiyata

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Netspeed de düşüyor ama 15 17 felan oluyor

valla ben net speeden 75lik paketini kullanıyorum. hiç hız kaybı yaşamıyorum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Kablonet kullandığım günden beridir internet benim için bambaşka bir şey

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

60tl vdsl 65tl fiber 35mbit ucreti. Ondan tercih ettim biraz da fibere guvendim. Millenicom dan aradiklarinda durumu soyledim turk telekom altyapisi istemiyorum superonline var dedim 24 mbit 75tl her sey dahil dedi ama taahhut varmis. ayni fiyata turk tekekom alt yapisinda taahhut yok dedi. henuz karar veremedim.

su an 30 mbit geliyor ama saat ilerledikce dusuyor. Onu gectim oclarin tavirlari sinir bozucu. Tutturmus kablolu dene pc yok dedim diye. israr ediyor sirf dedigimi kontrol etmen lazim sen etmedin demek icin. 

millenicomdan aradiklarinda durumu soyledim tt altyapisi istemiyorum superonline dan baglaticam aksamlari boyle dusuyor diye adam tt degil kendi kapasiteleri yetersizdir diyince mantikli geldi. 

asil evde netspeed kullaniyorum, netgalaksi ankarada calistigimdan diger evde kullaniyorum. 79tl yazmis 24mbite ama kurulum aktivasyon modem ucretinden bahsetmemis.

millenicom bi deniyeyim de olmadi 8mbit en ucuzundan baglaticam aq boyle isin. diger evde adsl 8mbit kullandim 6 seneden fazla. is gordu. burada da yetsin aq

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

aynı sorun millenicomda da var. Sanırım kapattırıp turkcell superbox a geçeceğim. En azından adam gibi bir internetim olur ve nöbette vs yanımda götürürüm.

Superbox'tan herkes şikayetçi. 2 megabite kadar hız düşümünü normal görüyorlar. Birde en başta 500 GB kota veriyorlar. Güya sınırsız alıyorsun ama o 500 GB full hız. Taahhüt bozmak isteyince 500 GB kotanın parasınıda ayrı alıyorlar.

Bence Vodafone daha mantıklısı. Hem full hız hemde arama ve mesajlaşma sınırsız. Telefon işide aradan çıkar. 

herkese actilar mi ki?

Twitter'dan DM yazınca ulaşıyorlar hocam sana.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Vodafone un hala çekmeme ve düşük hız sıkıntısı var. Yaşadığım şehirde 10 mbit anca görüyor LTE de.

Turkcell'de zaten Superbox ile maksimum 10 megabit veriyor ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

herkese actilar mi ki?

Twitter'dan DM yazınca ulaşıyorlar hocam sana.

hangi hesaba dm atiyoz hocam?

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

hocam superbox belli saatlerde felç geçiriyor.
    Akşam saatleri 20mbps olması gereken internet 4mbps yi geçemiyor.

Sıfr bu yüzden eve netgalaksiden internet bağlattım :)

10mbps eve geliyor.

Toplam Hit: 2329 Toplam Mesaj: 25
netgalaksi iss stajyer lise terk