folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Netgalaksi Kullanan Varmi 75 Hız Verdi Turknetten Gecicem

Netgalaksi Kullanan Varmi 75 Hız Verdi Turknetten Gecicem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/netgalaksi--5140919

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Hocam kendilerinin özel bir kablo hattı yoksa normal hattan 16 dan yüksek verilmiyor diye biliyorum. Eğer veriliyorsa bunu sana turknette sağlayacaktır. 

Vdsl normal bakır kablo üzerinden 100mbite kadar veriyorlar. Santrale Mesafe malesef çok önemli 

Anlaşamadık. Eğer normal ADSL varsa yani altyapı yoksa bizim buralarda 16 görüyor en yüksek. Sizin orada farklı  mı :)

Ben kendi tecrübem doğrultusunda bilgi vermeye çalıştım. Arkadaş zaten ADSL hizmet üzerinden 16mbit aldığını belirtmiş. Altyapısı YAPA veyahut fiber değilse farklı bir firmanının aynı daireye farklı hızda bir internet verebileceğini düşünmüyorum ki burada aktif olan hizmet TURKNET. Turknet eğer altyapıda düzeltme yapıldıysa 80 görülen hızı sana sunmaya çalışacaktır. Turknet varken elinin altında birdaha başka servis sağlayıcılarla uğraşmanın bi mantığını göremedim.

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

netgalaksiyi bilmem de türknet'ten ben menunum.

75mbps / 4mbps olan tarifem var.

https://www.speedtest.net/result/8850346323

Mesajı yazarken bir yandan da hız testi yaptım. Ben memnunum yani. Ara sıra ayda 1 falan ufak bir düşüş oluyor. 50mbps'e falan düşüyor sonrasında 1 2 saat içinde düzeliveriyor.

İlk başlarda kanser etti beni Turknet fakat şimdi maşallahı var.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beyler benim internet aldığım firma daha iyi diye sidik yarıştırnanın manası yok.

Hepsi sonuçta Telekom'dan alıyor. Telekom bulunduğunuz konumda iyiyse sorunsuz hizmet alırsınız. Ancak sorun yaşarsanız parayı ödediğiniz firma Telekom'a bildirmekten öte bir şey yapamaz.

Net galaksi bildiğim kadarıyla taahhütsüz hizmet veriyor. Başvurun beğenmezseniz iptal edersiniz ama dikkat edin kurulum ücreti falan diye başka ücretler geçirmesinler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ben bugün konuştum, dsmart kullanıyoruz evde, dsmarttan hiç bir şey yapmadan geçiş yapabiliyormuşuz bu adamlara. ve şu an 16 mbit e 119 lira veriyoruz dsmartta. bu adamlarda 50 liraya 24 mbit var.

ekşide falan herkes giydirmişte, adamlar türk telekomdan alıyor, sorun varsa türk telekomda var. netgalaksinin yapacak bişeyi yok, ucuzdan internet vermesi yeterli benim için. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

ben bugün konuştum, dsmart kullanıyoruz evde, dsmarttan hiç bir şey yapmadan geçiş yapabiliyormuşuz bu adamlara. ve şu an 16 mbit e 119 lira veriyoruz dsmartta. bu adamlarda 50 liraya 24 mbit var.

ekşide falan herkes giydirmişte, adamlar türk telekomdan alıyor, sorun varsa türk telekomda var. netgalaksinin yapacak bişeyi yok, ucuzdan internet vermesi yeterli benim için. 

Xdsl numarası var onu veriyorsun onunla taşıyor seni. Bu arada D Smart'a çok ödüyormuşsun. 

120 lira verecek olsam Turkcell Superbox alırım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turknette sorun yaşadığın adreste fiber hariç hepsinde problem yaşarsın.

sen adamın sana söylddiği alabileceğin maksimum hızı sktr et modem arayüzünde yazar maksimum kaç alabileceğinde ona bak.

vdsl yok ise 16 üstünü veremezler zaten görsele bak maksimum ne yazıyor ona göre paket alabilirsin

PanxeR tarafından 13/Ara/19 19:37 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Türksat'ı söyleyeyim bende gerçi sadece İstanbul'da ve belirli semtlerde var. Kendi alt yapısı var, kendi fiberi var. Bina da kutusu var, fiberin evinde tv evinde.

Vodafone Net pişmanlığıma dair konuyu bilen bilir. Allah razı olsun bu Türksat Kablo Net'ten. Aradım yarın sabah gelip 1 saate odama ve salona kablolu tv ve fiber bağlantısını sıfır kirle sıfır gürültüyle yaptılar. Adam kapıdan çıktı, net geldi tv yayını geldi. 49mbps down 5mphs Up kesintisiz sorunsuz şekilde kullanıyorum. 160 Adet hd tüm kanallar, özel sinema kanalları hd uydu alıcısı modem toplam 80TL aylık.

En azından İstanbul'da olan varsa bu bir tavsiye ve önerme olsun. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Türksat'ı söyleyeyim bende gerçi sadece İstanbul'da ve belirli semtlerde var. Kendi alt yapısı var, kendi fiberi var. Bina da kutusu var, fiberin evinde tv evinde.

Vodafone Net pişmanlığıma dair konuyu bilen bilir. Allah razı olsun bu Türksat Kablo Net'ten. Aradım yarın sabah gelip 1 saate odama ve salona kablolu tv ve fiber bağlantısını sıfır kirle sıfır gürültüyle yaptılar. Adam kapıdan çıktı, net geldi tv yayını geldi. 49mbps down 5mphs Up kesintisiz sorunsuz şekilde kullanıyorum. 160 Adet hd tüm kanallar, özel sinema kanalları hd uydu alıcısı modem toplam 80TL aylık.

En azından İstanbul'da olan varsa bu bir tavsiye ve önerme olsun. 

Türksat en iyisi sadece istanbul da değil bir çok ilde var ama yaygın değil 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

@PanxeR 61k yazıyor maximumda sen 63k alıyorsun. O ne iş (:

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
Toplam Hit: 14933 Toplam Mesaj: 54
netgalaksi iss