folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Netgalaksi Kullanan Varmi 75 Hız Verdi Turknetten Gecicem

Netgalaksi Kullanan Varmi 75 Hız Verdi Turknetten Gecicem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

ben bugün konuştum, dsmart kullanıyoruz evde, dsmarttan hiç bir şey yapmadan geçiş yapabiliyormuşuz bu adamlara. ve şu an 16 mbit e 119 lira veriyoruz dsmartta. bu adamlarda 50 liraya 24 mbit var.

ekşide falan herkes giydirmişte, adamlar türk telekomdan alıyor, sorun varsa türk telekomda var. netgalaksinin yapacak bişeyi yok, ucuzdan internet vermesi yeterli benim için. 

Xdsl numarası var onu veriyorsun onunla taşıyor seni. Bu arada D Smart'a çok ödüyormuşsun. 

120 lira verecek olsam Turkcell Superbox alırım. 

ogrenci evi, ben eve geldiğimden beri bu var. benim adıma değil diye taşıyamadım. superboxa da tam sınırsız hız/kotasız olana geçecektik ikna ettim evdekileri paketi kaldırdı turkcell 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Full hız olan zaten çok pahalıydı o kadarına değmez. Şuan 10 ve 20 megabit var.

35 megabit 120 lira olsa geçerim ben. Turkcell hızı sınırlamak için interneti aşırı filtreliyor. Buda pinge yansıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam ben de turknet kullanıyordum. netgalaksiye şuan geçeli 3 4 saat oldu diyebilirim aynı altyapı ikisi de türk telekom aracılığı ile bana sunuyordu.

vdsl olarak kullanıyorum turknette 32mbps idi 30mbps den aşağısını hiç görmemiştim ama netgalakside 24mbps olarak abonelik yaptım

fakat 2 ila 10mbps arasında dalgalanma yaşıyorum. 20 yi çok nadir görüyorum 

eğer beni bağladıkları santrallerde değişiklik yapmadılarsa bi enteresanlık var.

Hat Kalitesi

İndirilen
    Yüklenen
    Mevcut Hız
    24575 kbps
    3072 kbps
    Maksimum Hız
    100232 kbps
    47149 kbps
    Sinyal-Gürültü Oranı
    29.3 dB
    32.3 dB
    Zayıflama
    4.5 dB
    8.0 dB
    Güç
    13.0 dBm
    1.5 dBm
    Son 15 dakikadaki CRC Hatası
    0
    559
    K (DMT yapısındaki bit miktarı)
    238
    96
    R (RS şifresindeki bit miktarı)
    16
    16
    S (DMT yapısındaki şifre büyüklüğü)
    0.30
    0.99
    D (serpiştirici derinliği)
    1
    1
    Gecikme
    0.00 ms
    0.00 ms

İndirilen
    Yüklenen
    Süper Çerçeve
    2957080
    665280
    Süper Çerçeve Hatası
    0
    19460

İndirilen
    Yüklenen
    HEC Hataları
    0
    0
    Toplam Hücre
    2957080
    665280
    Veri Hücreleri
    2957080
    665280

İndirilen
    Yüklenen
    Toplam ES
    0
    248
    Toplam SES
    0
    30
    Toplam UAS
    63
    63
    yunusdogan tarafından 13/Ara/19 21:31 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Ben Netgalaksi 8mbps 200gb olanını kullaniyorum 36tl ye. Bir sorun yok şimdilik. Yaklaşık 6.5mbps falan hız alıyorum. Bazen yavaşladığı oluyor ama turknet kullanırken de oluyordu dalgalanma.

Geçiş yapacak olan doğrudan basvursun, diğer aboneliği Netgalaksi iptal ettiriyor. Siz uğraşmayın, o arada port yok derler bunlar hallediyor o işi. 

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Ben Netgalaksi 8mbps 200gb olanını kullaniyorum 36tl ye. Bir sorun yok şimdilik. Yaklaşık 6.5mbps falan hız alıyorum. Bazen yavaşladığı oluyor ama turknet kullanırken de oluyordu dalgalanma.

Geçiş yapacak olan doğrudan basvursun, diğer aboneliği Netgalaksi iptal ettiriyor. Siz uğraşmayın, o arada port yok derler bunlar hallediyor o işi. 

Turknet yapa da mıydınız?

Galaksi neti aradım yapadan çıkın diyor.

Turknete DH den yazdım, oda biz kimseyi yapadan, vae altyapısına geçirmeyiz diyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

İşte başka bir arkadaş vardı turknetli knlineislemlerden onunki yusekldi ama benimkinde o.menu çıkmıyor uyuz etti beni

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    Https bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Turknete DH den yazdım, oda biz kimseyi yapadan, vae altyapısına geçirmeyiz diyor.

ben diğer aboneliğimde yapa altyapıda hız sorunu yaşadım vae ye geçirmişlerdi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Beyler benim internet aldığım firma daha iyi diye sidik yarıştırnanın manası yok.

Hepsi sonuçta Telekom'dan alıyor. Telekom bulunduğunuz konumda iyiyse sorunsuz hizmet alırsınız. Ancak sorun yaşarsanız parayı ödediğiniz firma Telekom'a bildirmekten öte bir şey yapamaz.

Net galaksi bildiğim kadarıyla taahhütsüz hizmet veriyor. Başvurun beğenmezseniz iptal edersiniz ama dikkat edin kurulum ücreti falan diye başka ücretler geçirmesinler.

Hacı abi iyi dedin ama TT çok iyiyken Turknet akşam 19:00-22:00 arası çok kötüydü... TT şuan sorunsuz ama aynı hattı kullanan TurkNet belamı üfürttü.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Https bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Yapa değildi benim hat. Turknet vrken en fazla 40mbps download, 2mbps civarı da upload görüyordum. Ayrıca turknet varken internet ışığı turuncu yanıyordu şimdi yeşil yanıyor. Önceki Vdsl idi, sanırım şimdiki adsl bağlantı.

Yapa ile ilgili bir durum olmadı hiç

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben tekrar yazayımda turknet candır gerisi heycandır

Toplam Hit: 14851 Toplam Mesaj: 54
netgalaksi iss