folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Netgalaksi Kullanan Varmi 75 Hız Verdi Turknetten Gecicem

Netgalaksi Kullanan Varmi 75 Hız Verdi Turknetten Gecicem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Https bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Ben Netgalaksi 8mbps 200gb olanını kullaniyorum 36tl ye. Bir sorun yok şimdilik. Yaklaşık 6.5mbps falan hız alıyorum. Bazen yavaşladığı oluyor ama turknet kullanırken de oluyordu dalgalanma.

Geçiş yapacak olan doğrudan basvursun, diğer aboneliği Netgalaksi iptal ettiriyor. Siz uğraşmayın, o arada port yok derler bunlar hallediyor o işi. 

Turknet yapa da mıydınız?

Galaksi neti aradım yapadan çıkın diyor.

Turknete DH den yazdım, oda biz kimseyi yapadan, vae altyapısına geçirmeyiz diyor.

yapa yi nerden ogreniyoruz? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Https bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Ben Netgalaksi 8mbps 200gb olanını kullaniyorum 36tl ye. Bir sorun yok şimdilik. Yaklaşık 6.5mbps falan hız alıyorum. Bazen yavaşladığı oluyor ama turknet kullanırken de oluyordu dalgalanma.

Geçiş yapacak olan doğrudan basvursun, diğer aboneliği Netgalaksi iptal ettiriyor. Siz uğraşmayın, o arada port yok derler bunlar hallediyor o işi. 

Turknet yapa da mıydınız?

Galaksi neti aradım yapadan çıkın diyor.

Turknete DH den yazdım, oda biz kimseyi yapadan, vae altyapısına geçirmeyiz diyor.

yapa yi nerden ogreniyoruz? 

en basiti turknet sayfasında ne hız alırım diye bişe var oradan adres bilgilerini gir fakat daire olarak alt komşunu falan seç.. gelen ekranda aktif altyapımızdasınız diye birşey çıkarsa yapa ağındasın demektir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Sorun oldugunda turknet insanin belasini sikiyor. 3 4 aydir adamlarla bogusuyorum pes ettim 20mbit hiz ustu alamiyorum 1 yildan fazladir sorunsuz yasiyordum adamlar inatla santral degismis uzaga diyor ama oyle bi olay yok. Adres sorgusundan hala 35mbit hiz cikiyor bunu soyluyorum lololo yapiyorlar. Olmeden bi fiber gorseydik rahat etseydik.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Netgalaksi sorgulama sayfasını bulamadım nerden baktın sen

https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari buradaki eflatun butonu tıklayınca bakabiliyorsun hocam

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bugün turknet hattıma bakacaklarini söylediler eğer VDSL destekliyorsa port varsa geçireceklerini oyle yazmış

Türk telekomu arayıp hizimi ogrenmek istiyorum dedim bunlarda VDSL fiber yok en fazla 16 dediler

Ne yapacağımı bilemedim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bugün turknet hattıma bakacaklarini söylediler eğer VDSL destekliyorsa port varsa geçireceklerini oyle yazmış

Türk telekomu arayıp hizimi ogrenmek istiyorum dedim bunlarda VDSL fiber yok en fazla 16 dediler

Ne yapacağımı bilemedim

normal hat var demekki. NetGalaksi abone için sana sallamış hoca. Altyazı TURKTELEKOM'un. Onların veremediğini altfirma nasıl verebilsin.

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Ne yapacağımı bilemedim

normal hat var demekki. NetGalaksi abone için sana sallamış hoca. Altyazı TURKTELEKOM'un. Onların veremediğini altfirma nasıl verebilsin.

Milleni de öyle görünüyor hatta bir kaç sitede daha ama anlamadım

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Ne yapacağımı bilemedim

Milleni de öyle görünüyor hatta bir kaç sitede daha ama anlamadım

sen TurkTelekom ne diyorsa inan. Turknet zaten gerekli altyapı varsa sana yardımcı olur. Yoksa yapacak hiç birşey yok. illa ki 16 mbit i geçecem diyorsan wifi net satan firmalar var. Şehir olarak nerede yaşadığını bilmiyorum fakat araştırabilirsin. Ama onlarda abidik gubudik fiyatlarla makina satıyorlar. Hee tahattüt yok onlardada.

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.extranet.com.tr/altyapi/

En iyi sorgulamayı buradan yapabilirsiniz. Boş portuda gösteriyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.extranet.com.tr/altyapi/

En iyi sorgulamayı buradan yapabilirsiniz. Boş portuda gösteriyor.

Vdls max hız 85mbit çıktı.

Turk.net le 75 mbit kullanıyorum vdsl.

Not late for nothing
Toplam Hit: 14857 Toplam Mesaj: 54
netgalaksi iss