folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    efsaneburak bunu yazdı

Notcoin listelemesi hakkında anlamadığım bir şey var, 

Ben 7M kasabildim forumlarda nisan 1'de artık coin kasma olmayacak sohbeti dönüyor, sadece alım / satım ile mi ekleme yapabileceğiz?

Ben de öyle anladım, kazım duracak listelendikten sonra alım satım olacakmış. Du bakalım ne olacak heyecanla bekliyoruz.. 

1 nisan a kadar yeni üye alımı kapatılmış.

Şuan mevcut üyeler günlük kazımlarını yapabilirler. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

1 nisana kadar 10 milyon coine ulaşmamız gerekiyor mu? Yoksa ne kadar kastıysak onunla işlem yapabilecek miyiz?

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

1 nisana kadar 10 milyon coine ulaşmamız gerekiyor mu? Yoksa ne kadar kastıysak onunla işlem yapabilecek miyiz?

o konuda bilgim yok hocam .

9m ve altında kalanlara ne olacak bilmiyorum.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

En çok kasan herif 82M kastırmış.

Şu an 69 trilyon arzın 16 trilyonunu yakmışlar, 53 trilyon dolaşımda görünüyor.

piyasaya çıktıktan sonra arz sabitlenir ve yakımlar devam ederse fiyatı da artabilir.

1 doları görmez belki ama market hacmi 10 milyar doları bulursa 10M tanesini belki 1000 dolara satabiliriz.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

hemen güncelleme geçeyim, dün ilk nft'yi oluşturdum. 1 nisan'da mining işlemi tamamlanıyor, 1 nisan'a kadar ne kasarsanız kârdır. tahminim 1 nisan sonrası belirli bir süreç geçtikten sonra listelem vs. süreçleri başlar sonrasında herkesin biriktirdiği not coinler cüzdana aktarılabilir hale gelir yine bir tahmin olarak belki bir sıfır silerler belki yarılama yaparlar ama kalanlar yine cüzdana akar diye düşünüyorum.

şuan satmayı düşünmüyorum, ikinci 10m için kasmaya çalışıyorum ama biraz zor olacak gibi duruyor şuan 2m var, 3m premium ile gelecek ama 7m yapabilirsem alacağım :)

listeleme olmadan satmak gibi bir düşüncem yok, listelensin sonra duruma göre bakarız.

catizen var şimdi orda takılıyorum :))

tg bot için: @catizenbot

ilgilisi için ref link: https://t.me/catizenbot?start=rp_1632472

Allah Türktür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

Catizen i anlatsana bi hacı, miyav miyav kafam skildi :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

Catizen i anlatsana bi hacı, miyav miyav kafam skildi :)) 

hocam burada da not coin gibi aynı mantık var $vKitty biriktiriyoruz bronze-silver-gold-platinum-diamond seviyeleri var biriken coine göre değişikl gösteriyor.

burada henüz çok fazla detay yok, notcoin'in ilk zamanları gibi. görevler balık veriyor bu balıklar boost olarak kullanılabiliyor ya da ton coin ile boost kullanıyorsun.

kedilere level atlatıp kedilerin $vKitty biriktirmesini sağlıyoruz. ben birkaç gündür platinum olmak için uğraştım bugün oldum burda tıklama vs yok. 2 saatte bir 10dklık boost var. bir de ekrana belirli zamanlarda girince pepe meme ya da bi ördek çıkıyor onlara tıklayınca ya 1dklık sağlam boost veriyor ya da 4 adet kedi veriyor. biriken coin ile kedi alıp lvl atlatabiliyorsun vs vs. basit bir sistem var.

belki burada da nft tarzı bir şey olur belki $vKitty listelenir. bilmiyorum yani bilinmezlik var şuan, detayları öğrendikçe tekrar güncellerim. şimdilik kedilerden gelen paraları biriktiriyoruz bakalım ne olur birkaç aya :D

Allah Türktür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

hemen güncelleme geçeyim, dün ilk nft'yi oluşturdum. 1 nisan'da mining işlemi tamamlanıyor, 1 nisan'a kadar ne kasarsanız kârdır. tahminim 1 nisan sonrası belirli bir süreç geçtikten sonra listelem vs. süreçleri başlar sonrasında herkesin biriktirdiği not coinler cüzdana aktarılabilir hale gelir yine bir tahmin olarak belki bir sıfır silerler belki yarılama yaparlar ama kalanlar yine cüzdana akar diye düşünüyorum.

şuan satmayı düşünmüyorum, ikinci 10m için kasmaya çalışıyorum ama biraz zor olacak gibi duruyor şuan 2m var, 3m premium ile gelecek ama 7m yapabilirsem alacağım :)

listeleme olmadan satmak gibi bir düşüncem yok, listelensin sonra duruma göre bakarız.

bana referanslardan 1M kadar geldi, totalde şu an 10M u bulamadım ben hocam, sizin ayarlar nasıl acaba?

multitapı, energy limiti falan fullediniz mi naptınız?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

bana referanslardan 1M kadar geldi, totalde şu an 10M u bulamadım ben hocam, sizin ayarlar nasıl acaba?

multitapı, energy limiti falan fullediniz mi naptınız?

çok uzun zamandır görev yapıyorum hocam, multitap 8, enerji 7 seviyesinde. bir de ben başlayıp çok uzun süre ara vermiştim, sonradan tekrar devam ettim. auto click kuruyorum bazen, bazen de başında çok fazla vakit geçiriyorum. istediğim yoğunlukta görev gelirse 5 gün içinde 3-4m kasmak gibi bir düşüncem var. telefon elimizde bekleyeceğiz, 80-100$ az değil :D

Allah Türktür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

kendi botu bende açık haricen telefona bi bot uygulaması vs yaptıysan onu bilemem :)

şu kedilere baktım da çözemedim, tam olarak nasıl oynanıyor, tutorial var mı?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 4254 Toplam Mesaj: 106
borsa para eth btc kripto coin zengin notcoin bitcon