folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

kendi botu bende açık haricen telefona bi bot uygulaması vs yaptıysan onu bilemem :)

şu kedilere baktım da çözemedim, tam olarak nasıl oynanıyor, tutorial var mı?

kedileri birbirleri ile çiftleştirip kasıyorsun.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

kendi botu bende açık haricen telefona bi bot uygulaması vs yaptıysan onu bilemem :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Sanırım merge game mantığı hocam. 2 tane 1 level kedin varsa birleştir 2 level kedi elde et, 2 tane 2 leveli birleştirip 3 level bi kedi elde et gibi bir döngü sanıyorum.

Bir de NotCoin'i illa ki NFT yapmak gerekiyor mu, gerekmiyordur sanırım :D

wAreX!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Dalga geçiyorsun sandım ciddiymişsin afafafa

Kedileri üst üste koyup level atlatıyorsun, arada Bi doge köpeği geliyo üstüne tıkla. :))) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

Earn kısmındaki Magic Square görevinin 2. kısmını yapabilen var mı? Açtım hesabı bir türlü telegramdan onaylamıyorum

wAreX!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    efsaneburak bunu yazdı

Earn kısmındaki Magic Square görevinin 2. kısmını yapabilen var mı? Açtım hesabı bir türlü telegramdan onaylamıyorum

şuan problem var, earn kısmı da bir süredir gitti. botlar bazen kafayı yiyor ara sıra denemek lazım görevleri. kedileri araştırıyorum, bilgileri toplayınca detaylı aktaracağım :D

Allah Türktür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

kedileri birbirine yapıştırıyorum, arada alttan kedi basıyorum, bazen oltayla balık tutuyorum falan ama hem puanım düştü hem balıklar gitti, neyi yanlış yapıyorum anlamadım :)

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Kedi için Türkçe kaynak bulamadım, biri anlasa YouTube'da izlenme sayısını coşturur. Aklınızda bulunsun :) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

orta kısımdan kedi basınca bazen puan düşüyor bazen yükseliyor, neye göre oluyo anlamış değilim. hala silver ligten çıkamadık.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

orta kısımdan kedi basınca bazen puan düşüyor bazen yükseliyor, neye göre oluyo anlamış değilim. hala silver ligten çıkamadık.

Ortayı boşver şimdilik paraşütle geliyo kediler arada sırada. Shiba köpeği, ördek kurbağa da boost olarak 4 kedi sepeti veriyo. Kedileri üst üste koyup level yükseltiyorsun. Ayıkabildiğim bu kadar :) 

Edit: ortaya basınca anapara dan düşer ama kedi çoğalınca gelip sevenlerin verdiği bahşiş de artıyor. Mümkün mertebe beleş kedilerden level kasalım.. 12. Kediyi de açtım :) 

yanak tarafından 27/Mar/24 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 4272 Toplam Mesaj: 106
borsa para eth btc kripto coin zengin notcoin bitcon