folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

Notcoin - Telegram Üzerinden Coin Kazanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

orta kısımdan kedi basınca bazen puan düşüyor bazen yükseliyor, neye göre oluyo anlamış değilim. hala silver ligten çıkamadık.

Ortayı boşver şimdilik paraşütle geliyo kediler arada sırada. Shiba köpeği, ördek kurbağa da boost olarak 4 kedi sepeti veriyo. Kedileri üst üste koyup level yükseltiyorsun. Ayıkabildiğim bu kadar :) 

Edit: ortaya basınca anapara dan düşer ama kedi çoğalınca gelip sevenlerin verdiği bahşiş de artıyor. Mümkün mertebe beleş kedilerden level kasalım.. 12. Kediyi de açtım :) 

Olta kısmında balıkları yedim ben saçma sapan, tekrardan balık nasıl kazancam (:

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

orta kısımdan kedi basınca bazen puan düşüyor bazen yükseliyor, neye göre oluyo anlamış değilim. hala silver ligten çıkamadık.

Ortayı boşver şimdilik paraşütle geliyo kediler arada sırada. Shiba köpeği, ördek kurbağa da boost olarak 4 kedi sepeti veriyo. Kedileri üst üste koyup level yükseltiyorsun. Ayıkabildiğim bu kadar :) 

Edit: ortaya basınca anapara dan düşer ama kedi çoğalınca gelip sevenlerin verdiği bahşiş de artıyor. Mümkün mertebe beleş kedilerden level kasalım.. 12. Kediyi de açtım :) 

Olta kısmında balıkları yedim ben saçma sapan, tekrardan balık nasıl kazancam (:

O hatayı ben de yaptım, balık kazanmak pek kolay değil gibi. Telegram premium olacak, hergün birini davet edeceksin falan fıstık.. Gerek yok bence balığa boş zamanda kedi çiftleştirsen köpeğe ördeğe tıklarsan akıyo zaten 3 4 günde 1m geçtim. Acemilik hataları olmasa 2yi vururdum :)

Bunu için ayrı konu mu açsak, senin konun öksüz olmasın.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Son dakika 10m yaptım ama mint sırası dolu diyor :)

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Son 25 dakika, 9 milyon 240 küsürde kaldım. Üj bej haftaya listelenir diyorlar, heyecanla bekliyoruz.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

11 milyon küsür vardı, nft çevirmedim, şu anda uygulamayı açtığımda kocaman bir "nothing" yazısı geliyor.

hiç mi ettiler la benim coinleri

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

11 milyon küsür vardı, nft çevirmedim, şu anda uygulamayı açtığımda kocaman bir "nothing" yazısı geliyor.

Yoğunluktan dolayı bağlanamıyor, arada geliyo. 1 Nisan da kazım bitecek dendi ama saat verilmedi, bitene kadar tıklamak gerek :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Yeni görevler gelmiş, 1 milyon falan kasabilirsiniz görevlerden

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

10m'yi illa nft yapmanıza gerek yok o sadece listeleme öncesi alım satım yapabilmek için öğrendiğim kadarıyla. 

PsychoDawn tarafından 01/Nis/24 03:12 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

11M k =zaman iyi iş.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Şu an her tıklama 5x veriyor, bu akşam gördüğüm yeni görevlerle 13,6M a ulaştım, bakalım zengin olacaz mı (:

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 4255 Toplam Mesaj: 106
borsa para eth btc kripto coin zengin notcoin bitcon