Notpaylas.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek

Sevdiceklerim,

Notpaylas.com adi altinda bir servis actim. Aramizda universite ogrencilerinin oldugunu tahmin ediyorum. Servis kabaca not paylasimi uzerine kurulu. Hemen hemen tum dosya formatlarini destekliyor su anda. Universitelerin cogu tatil doneminde olsa da, eski bir TBT li olarak ricam yorum yapmaniz ve / veya bir kac parca not yuklemeniz. Hersey tamamen ucretsiz. Ilerleyen donemlerde not satis kisminida getiricem. Simdilik yorumlariniz yeterli olacaktir.

Konuyu acmadan once kurallara da goz attim, yaptigim sey tam olarak reklam sayilmasa da(para karsiligi hizmet sunan servislerin tanitimi reklamdir), eger kurallara aykiri ise modlardan ricam fazla goruntulenmeden kaldirmalari.

Kalkmazsa da, yorum yapacaklarda sozlerini esirgemesin ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLgee
    GoLgee's avatar
    Erkek

güzel olmuş hocan tutar tutar.. :)

Uzman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

şerefsizim benim aklıma gelmişti 3 üniversitenini eğitim fakültesi öğrencileriyle anlaştık gerisini getiremedik uygulamayı iptal etmek zorunda kalmıştım 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    hayirli olsun :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

sağlam, temiz içerik doldurabilirsen geleceği var bence projenin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

benzer bir uygulama üzerinde ben de çalışıyordum hoca sana rakip olabilirim haberin ola

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Süper hocam güzel içerik ekleyebilirsen tutar ayrıca jsp ile yapılmış olması ayrıca ilgimi çekti.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

yonja ekibindensin he :) vay be

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek

Blackfire,

Hali hazirda bir kac rakip olmaya calisan site var, ama sunu soyleyebilirim zor ismis. Basta bana kolay gozukmustu, ama tek basina yurutulebilecek bir surec degil gibi. Rakip olacagina gel beraber calisalim :)

Superbico,

Evet ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kendine scribd.com'u örnek al. Adamlar geliştirdikçe geliştiriyor. Hayırlı olsun.

Edit: Bu arada sitenin tanıtımını hocam.com sitesinde yap. Ünililerin sosyal ağı.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Vay anasını 25 Haziran 2002 mi :)

Şeyh 1 Haziran 2002, helal olsun la sana =)

Hocam projeye gelince biraz daha geliştirmen gerek, hele not bölümü hiç olmamış alt alta o kadar şeyi listelemişsin. Daha kolay ulaşılabilir olmalı.

Toplam Hit: 2965 Toplam Mesaj: 23